dit appartement ligt in Dauis. Bezoek culturele hoogtepunten Bohol National Museum en Alburquerque Church and Convent. Daarnaast kun je ook enkele van de bezienswaardigheden in de buurt verkennen, zoals Spanish Belfry en Baclayon Church. Bekijk onze reisgids voor Dauis
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de accommodatie. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Accommodatie ook bekend onder de naam
22940
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Ashelma Resort: A Calm and Cozy Dauis Retreat?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Ashelma Resort: A Calm and Cozy Dauis Retreat?
Vandaag, 2 apr. 2026, kost een verblijf bij Ashelma Resort: A Calm and Cozy Dauis Retreat van één nacht voor twee volwassenen op 3 apr. 2026 min. € 74, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Ashelma Resort: A Calm and Cozy Dauis Retreat inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 14.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Ashelma Resort: A Calm and Cozy Dauis Retreat uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12:00 uur uit te checken.
Waar staat Ashelma Resort: A Calm and Cozy Dauis Retreat?
Dit appartement in Dauis ligt op 0,5 km van Strand van Panglao en op 2 km van Grot van Hinagdanan. Ook San Isidro Beach en Bohol National Museum liggen op 10 km afstand.