Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 18.00 uur
Uitchecken
Uitchecken voor 12:00 uur
Speciale incheckinstructies
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Huisdieren verblijven gratis
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Een verplichte toeslag voor het schoonmaken is bij het huurtarief van deze accommodatie
inbegrepen
Over deze buurt
Room in Lodge - Sierraverde Cabin "cabaña el Cedro" ligt in Damián Carmona. Shopfanaten kunnen bij Mercado Constitucion hun slag slaan. Als je liever de prachtige natuur intrekt, verken dan Micos Watervallen en Cascadas de Tamasopo. Bekijk onze reisgids voor Tamasopo
Zijn huisdieren welkom bij Room in Lodge - Sierraverde Cabin "cabaña el Cedro"?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
De parkeermogelijkheden zijn beperkt.
Hoe laat kan ik bij Room in Lodge - Sierraverde Cabin "cabaña el Cedro" inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 18.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Room in Lodge - Sierraverde Cabin "cabaña el Cedro" uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12:00 uur uit te checken.
Waar staat Room in Lodge - Sierraverde Cabin "cabaña el Cedro"?
Dit pension in Tamasopo ligt op 21,8 km van Micos Watervallen en op 40 km afstand van El Trampolín en Cascadas de Tamasopo. Ook Puente de Dios en Parque Urbano Luis Donaldo Colosio liggen op 52 km afstand.
Beoordelingen over Room in Lodge - Sierraverde Cabin "cabaña el Cedro"