Venus Paradise ligt in Sigiriya. Bezoek Oude stad van Sigiriya en Sigiriya Lion Rock, enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar Hurulu Eco Park en Pidurangala Rock. Habarana Cultural Center en Arboretum van Popham zijn ook een bezoek waard. Verken de omgeving tijdens spannende activiteiten zoals het afleggen van wandel- en fietsroutes. Bekijk onze reisgids voor Sigiriya
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Venus Paradise?
Vandaag, 1 nov. 2026, kost een verblijf bij Venus Paradise van één nacht voor twee volwassenen op 2 nov. 2026 min. € 38, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Venus Paradise inchecken?
Inchecken kan vanaf: 12.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Venus Paradise uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Waar staat Venus Paradise?
Dit pension in Sigiriya ligt en op 5 km afstand van Sigiriya Museum, Oude stad van Sigiriya en Sigiriya Lion Rock. Pidurangala Rock ligt op 4,8 km.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.