Red Roof Inn PLUS+ Dallas – Addison ligt in het stadscentrum en vlak bij de luchthaven in Addison. Galerie van Dallas en Dallas Market Center zijn enkele plekken die je als fervent shopper niet mag overslaan. Als je liever de populaire bezienswaardigheden van de buurt wilt bezoeken, ga dan naar Dierentuin en botanische tuin van Dallas en Dallas World Aquarium. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen? Kijk dan wat er te beleven valt bij American Airlines Center of ga naar Toyota Music Factory voor een avondje uit. Bekijk onze reisgids voor Addison
4103 Belt Line Rd, Addison, TX, 75001
In de buurt
Addison Circle Park
20 min. wandelen - 1.7 km
WaterTower Theater
4 min. rijden - 2.3 km
Bowlmor Dallas
10 min. wandelen - 0.9 km
Addison Improv Comedy Club
20 min. wandelen - 1.7 km
Uitgaanscentrum Village on the Parkway
5 min. rijden - 3.7 km
Lokaal vervoer
Addison Station - 3 min. rijden
Dallas Union Station - 16 min. rijden
Love Field Airport (DAL) - 24 min. rijden
Restaurants
Raising Cane's Chicken Fingers
4 min. wandelen
LaPasha Lounge And Grill
11 min. wandelen
Olive Garden
8 min. wandelen
Nate's Seafood & Steakhouse
8 min. wandelen
Lupe Tortilla Mexican Restaurant
11 min. wandelen
Over deze accommodatie
Red Roof Inn PLUS+ Dallas – Addison
Hotel vlak bij Addison Circle Park
Bij Red Roof Inn PLUS+ Dallas – Addison zijn er de volgende voorzieningen: een tuin, een wasserij en een businesscentrum. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Verder zijn er nog deze extra voordelen:
Een seizoensgebonden buitenzwembad met ligstoelen en parasols bij het zwembad
Gratis parkeerplaatsen
Meertalig personeel, een televisie in de gemeenschappelijke ruimte en koffie/thee in de gemeenschappelijke ruimte
Geldautomaat/bankservice, een automaat en een 24-uurs receptie
Beoordelingen van gasten tonen hoge cijfers voor het behulpzame personeel
Kamervoorzieningen
De 107 kamers hebben voordelen zoals laptopwerkplekken en airconditioning, bovenop faciliteiten zoals gratis wifi en bureaustoelen. Beoordelingen van gasten zijn vol lof over de netheid van de kamers in deze accommodatie.
Er zijn nog meer gemakken voorzien in de kamers zoals:
Badkamers met gratis toiletartikelen en haardrogers
Flatscreentelevisies van 32 inch met premium tv-zenders
(kleer)kasten, koelkasten en microgolfovens
Gelijkaardige accommodaties
La Quinta Inn & Suites by Wyndham Dallas - Addison Galleria
Dallas
La Quinta Inn & Suites by Wyndham Dallas - Addison Galleria
Flatscreen-tv van 32 inch met premium kabelzenders
Eten en drinken
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Microgolfoven
Meer
Aangrenzende kamers beschikbaar
Airconditioning
Bureau
Bureaustoel
Gratis langeafstandsgesprekken
Gratis lokale gesprekken
Laptopvriendelijke werkplek
Strijkijzer/strijkplank
Telefoon
Toegang via buitengalerij
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je een toeslag van USD 15 per huisdier, per nacht (maximum USD 105 per verblijf)
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden en katten zijn toegestaan
2 in totaal (tot 36 kg per huisdier)
Huisdieren mogen niet zonder toezicht worden achtergelaten
Beperkingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging.
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er kunnen 3 kinderen van 17 jaar en jonger gratis verblijven als ze gebruikmaken van de aanwezige bedden wanneer ze slapen in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Op verzoek zijn er gratis babybedjes beschikbaar bij de accommodatie
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Waarborg: USD 50.00 per accommodatie per verblijf
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor huisdieren: USD 15 per huisdier, per nacht, maximum USD 105 per verblijf
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
Geluidsdichte kamers kunnen niet gegarandeerd worden.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een rookmelder en een EHBO-koffer
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Bij verblijven van 6 nachten of korter is een dagelijkse schoonmaakservice inbegrepen. Bij verblijven van 7 nachten of langer is een beperkte schoonmaakservice inbegrepen.
Huisdieren dienen bij het inchecken te worden aangegeven. Gasten die 1 huisdier meenemen, hoeven geen huisdierentoeslag te betalen. De toeslag voor huisdieren die in het gedeelte ‘Toeslagen’ staat vermeld, is alleen van toepassing als gasten 2 of meer huisdieren meenemen. Huisdieren dienen aangelijnd te zijn in gemeenschappelijke ruimtes van de accommodatie. Van gasten wordt verwacht dat zij de uitwerpselen van hun huisdier opruimen.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Het seizoensgebonden zwembad is geopend van april tot oktober
Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Deze accommodatie serveert geen alcoholische dranken.
Deze accommodatie verwelkomt gasten van elke seksuele geaardheid of geslachtsidentiteit (LHBTI+-vriendelijk)
Veelgestelde vragen
Beschikt Red Roof Inn PLUS+ Dallas – Addison over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een seizoensgebonden buitenzwembad.
Hoeveel kost een verblijf bij Red Roof Inn PLUS+ Dallas – Addison?
Vandaag, 12 jul. 2026, kost een verblijf bij Red Roof Inn PLUS+ Dallas – Addison van één nacht voor twee volwassenen op 22 jul. 2026 min. € 60, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Red Roof Inn PLUS+ Dallas – Addison?
Ja, bij deze accommodatie zijn honden en katten met een gewicht van maximum 36 kg per huisdier toegestaan (maximum 2 in totaal). Er geldt een toeslag van USD 15 per huisdier, per nacht. Hulpdieren betalen geen toeslag. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Red Roof Inn PLUS+ Dallas – Addison inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij Red Roof Inn PLUS+ Dallas – Addison uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Red Roof Inn PLUS+ Dallas – Addison?
Dit hotel ligt in het centrum van Addison, op 1,6 km van Addison Circle Park en op 4,6 km van Galerie van Dallas. Uitgaanscentrum Village on the Parkway ligt op 2,6 km. Addison Station ligt op 21 minuten wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over Red Roof Inn PLUS+ Dallas – Addison
7,8
Goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
7,4
Netheid
10
Locatie
7,8
Personeel en service
7,4
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 498 van 1004 beoordelingen
10 - Uitstekend
498
Gastenscore: 8 - Goed. 196 van 1004 beoordelingen
8 - Goed
196
Gastenscore: 6 - Redelijk. 93 van 1004 beoordelingen
6 - Redelijk
93
Gastenscore: 4 - Matig. 63 van 1004 beoordelingen
4 - Matig
63
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 154 van 1004 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
154
Beoordelingen
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Chris
15 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Staff was nice. Room was clean.
Chris
1 nacht verbleven in mei 2026
Geverifieerd
2/10 – Verschrikkelijk
David
7 jul 2026
Negatief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
I was treated very unprofessionally,I’ll never stay at this place again.On top of all that they took part of my deposit! STAY AWAY FROM THIS PLACE!
David
3 nachten verbleven in juni 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Marq
17 apr 2026
Positief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
I like that they accept cash deposit and gives it back after you check out
Marq
1 nacht verbleven in februari 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Hamm
29 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
9/10
Hamm
1 nacht verbleven in mei 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Joseph
10 nov 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Good stay
Joseph
1 nacht verbleven in november 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Alejandra
15 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Excellent
Alejandra
4 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Marcus
11 apr 2026
For the price is worth it
Marcus
1 nacht verbleven in april 2026
Geverifieerd
6/10 – Matig
Bradley
6 mei 2026
Positief: Personeel en service, voorzieningen
Room smelled bad.
Bradley
4 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Reinaldo
15 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Rooms in very good condition, compared to other hotels in the area I would recommend 100%.
Reinaldo
2 nachten verbleven in augustus 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Chris
9 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
You get what you pay for
Chris
2 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Kimberly
21 jan 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very clean room
Kimberly
3 nachten verbleven in januari 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
GEORGETTE
1 jun 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Perfect location for my trip plans. Will definitely stay there again, and recommend to others...Thank you.
GEORGETTE
3 nachten verbleven in mei 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Erick
16 apr 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Very nice place
Erick
1 nacht verbleven in maart 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Kobe
18 nov 2025
Location
Kobe
1 nacht verbleven in november 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Makabi
4 feb 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Always an awesome stay.
Makabi
2 nachten verbleven in oktober 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Afshin
17 nov 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Clean and helpful staff
Afshin
15 nachten verbleven in november 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Jason
16 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Yes
Jason
1 nacht verbleven in maart 2026
Geverifieerd
4/10 – Slecht
LeAnna
24 apr 2026
Negatief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
N/a
LeAnna
1 nacht verbleven in april 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Jerome
18 nov 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
nice room
Jerome
1 nacht verbleven in oktober 2025
Geverifieerd
2/10 – Verschrikkelijk
Gregory
30 mrt 2026
Negatief: Personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Management is deplorable. The property has nice rooms if you can battle with the roaches that crawl all over the place.
This property is in a great location but lacks so much from manager. Sad situation.
Gregory
1 nacht verbleven in maart 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Jasmine
2 dec 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
I love everything about it
Jasmine
2 nachten verbleven in november 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
jennifer
8 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very clean room and comfy bed and pillows
jennifer
1 nacht verbleven in juni 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Nyembezi
8 jan 2024
Positief: Voorzieningen
Friendly staff and comfortable Stay
Nyembezi
2 nachten verbleven in januari 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Alfredo
16 jun 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
It was excellent place, Quite, Safe and clean
Alfredo
1 nacht verbleven in juni 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Alfred
25 jun 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten