Apartment 'Duhner Allee 10, Litfaß 17' with Balcony and Wi-Fi
Dit nieuwe smaakvolle vakantiecomplex in Cuxhaven-Duhnen werd pas in 2023 opgeleverd.
Neem vakantie in het huis 'Duhner Allee 10'!
Een exclusief vakantieappartement van 86 m² op een toplocatie wacht op je. Het mooie zandstrand ligt op slechts 70 m afstand en het centrum van Duhner is te voet in een paar minuten te bereiken.
Het appartement "Litfaß 17" is bereikbaar via een arcade op de penthouse verdieping en biedt ruimte voor maximaal 3 personen. Het penthouse appartement "Litfaß 17" is ingericht naar een hoge standaard en zeer comfortabel. Je kunt een ruime woon- en eetkamer verwachten met een moderne en goed uitgeruste inbouwkeuken en satelliet-tv, twee slaapkamers (1e slaapkamer met tweepersoonsbed 180 cm x 200 cm en satelliet-tv, 2e slaapkamer met eenpersoonsbed 100 cm x 200 cm), twee barrièrevrije badkamers met douche, wc, wastafel en handdoekwarmer. Het appartement heeft een gemeubileerd balkon op het oosten.
Het appartement is voorzien van vloerverwarming en een ventilatiesysteem dat de luchttoevoer en -afvoer regelt.
Alle ramen zijn voorzien van elektrische rolluiken en driedubbele beglazing;
De deur van het appartement is geluiddicht en uitgerust met een intercom voor de voordeur en een videotransmissiesysteem voor toegangscontrole.
Bovendien is er gratis internet-W-Lan beschikbaar.
Een gratis parkeerplaats (nr. 17) en een gemeenschappelijke fietsenberging zijn ook beschikbaar in de kelder.
Er is een gemeenschappelijke wasruimte met wasmachine en droger op muntjes op de 2e verdieping.
De stad Cuxhaven berekent een verblijfsbelasting van 2,75% op de totale prijs.
Gelijkaardige accommodaties
Apartment 'Duhner Allee 10, Sünnsied' with Balcony and Wi-Fi
Cuxhaven
Apartment 'Duhner Allee 10, Sünnsied' with Balcony and Wi-Fi
dit appartement ligt in Cuxhaven. Bezoek Kugelbake en Watertoren van Cuxhaven, enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar Nationaal Park Niedersächsisches Wattenmeer en Waddenzee. ForumMaritim en Maislabyrinth Hof Roßmann zijn ook een bezoek waard. Verken de omgeving tijdens spannende activiteiten zoals fietsen. Bekijk onze reisgids voor Cuxhaven
Zijn huisdieren welkom bij Apartment 'Duhner Allee 10, Litfaß 17' with Balcony and Wi-Fi?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Apartment 'Duhner Allee 10, Litfaß 17' with Balcony and Wi-Fi inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Apartment 'Duhner Allee 10, Litfaß 17' with Balcony and Wi-Fi uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Apartment 'Duhner Allee 10, Litfaß 17' with Balcony and Wi-Fi?
Dit appartement in Cuxhaven ligt op 5 minuten wandelen van Nationaal Park Niedersächsisches Wattenmeer, Duhnen Strand en Waddenzee. Ook Strand van Cuxhaven en Grimmershörnbucht liggen op 3 km afstand.