Geheel appartement·Particuliere eigenaar

Private Panoramic Viewpoint-Apartment with natural trees

Fotogalerie voor Private Panoramic Viewpoint-Apartment with natural trees

Een gezellige kamer met een ronde tafel, twee rieten stoelen en een raam met uitzicht op een verlicht stadsbeeld 's nachts.
Een smaragdgroene bank met geruite kussens, een zwarte bijzettafel met schalen, en een lijst met een foto aan de muur.
Een gezellig interieur met een grote boomstam als middelpunt, rieten meubels en uitzicht door grote ramen.
Een kamer met twee bedden, een grote beeldhouwsel van een boomstam en een gele wand.
Een keuken met een stenen muur, witte kasten en een houten aanrecht. Er staan twee barkrukken en er is een magnetron.

Beoordelingen

9,2 op 10 –
Fantastisch

Geheel appartement

2 slaapkamers2 badkamers

Populaire voorzieningen

  • Huisdiervriendelijk
  • Wasvoorzieningen

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Private Panoramic Viewpoint-Apartment with natural trees

  • Appartement vlak bij Plaza de Armas
  • Private Panoramic Viewpoint-Apartment with natural trees bevindt zich vlak bij Mercado San Pedro en biedt onder andere een wasserij. Ga het net op via wifi in de kamer.
  • Kamervoorzieningen
  • Alle kamers bij Private Panoramic Viewpoint-Apartment with natural trees bieden voorzieningen zoals internettoegang.
  • Er zijn extra voorzieningen zoals:
  • 2 badkamers met badkuipen of douches en haardrogers

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: wifi

Slaapkamers

  • 2 slaapkamers
  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • 2 badkamers
  • Bad of douche
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Toiletpapier
  • Zeep

Wasvoorzieningen

  • Wasserette

Comfort

  • Verwarming

Huisdieren

  • Huisdiervriendelijk
  • 4 huisdieren in totaal

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Aparte rookruimtes

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, noch toestellen op gas)
  • Geen rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er geen rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 12:00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Huisdieren toegelaten
4 in totaal

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking allowed: in designated areas

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, noch toestellen op gas.
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie 10704658953

Overige info

Kinderen jonger dan 18 mogen in accommodaties in Peru doorgaans niet verblijven zonder een ouder, voogd of naar behoren gemachtigde verantwoordelijke. Het is mogelijk dat begeleidende volwassenen een identiteitsbewijs of andere geldige documentatie moeten voorleggen, zowel voor zichzelf als voor de minderjarige. Reizigers die met kinderen gaan reizen, dienen voor vertrek een Peruaans consulaat te raadplegen voor verder advies.
Op basis van de Peruaanse wetgeving zijn contante betalingen niet toegestaan voor bedragen boven de PEN 2000 of USD 500. Betalingen van hogere bedragen dan dit dien je te voldoen per creditcard of een andere betaalmethode die is goedgekeurd door de accommodatie en de lokale wetgeving. Betalingen mogen niet in verschillende valuta worden gedaan.

Over deze buurt

dit appartement ligt in Historisch centrum, een wijk in Cusco. Bezoek culturele hoogtepunten Olave Art Gallery en Museum voor Religieuze Kunst. Daarnaast kun je ook een bezoekje brengen aan enkele van de lokale attracties, zoals Natuurhistorisch Museum en Planetario María Reiche (Cusco). Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Estadio Garcilaso de la Vega of Action Valley. Bekijk onze reisgids voor Cusco
Meer appartementen in Cusco
Kaart
Cusco, Cuzco

In de buurt

  • Stadsgezicht met een opvallende kathedraal en bergen op de achtergrond.
    Kerk van San Blas
    3 min. wandelen - 0.3 km
  • Een geplaveid straatje begrensd door oude gebouwen met terracotta daken.
    Plaza San Blas
    3 min. wandelen - 0.3 km
  • Een close-up van een stenen muur met een ruwe textuur en duidelijke slijtage.
    Piedra de los 12 Angulos
    3 min. wandelen - 0.3 km
  • Een historisch kerkgebouw met twee torens, een plein met mensen en bergen op de achtergrond.
    Kathedraal van Cusco
    3 min. wandelen - 0.3 km
  • Een historisch kerkgebouw met twee torens, omringd door een park met mensen en groene bomen.
    Plaza de Armas
    5 min. wandelen - 0.5 km

Lokaal vervoer

  • Station San-Pédro - 18 min. wandelen
  • Cusco (CUZ-Internationale luchthaven Alejandro Velasco Astete) - 16 min. rijden

Restaurants

  • Limbus Resto & Bar
    2 min. wandelen
  • Cafe Punchay
    3 min. wandelen
  • Bar Km 0
    3 min. wandelen
  • Barrio Cafe
    2 min. wandelen
  • Ayni Organic
    1 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Private Panoramic Viewpoint-Apartment with natural trees?

Ja, bij deze accommodatie zijn huisdieren toegestaan (maximum 4 in totaal).

Hoe laat kan ik bij Private Panoramic Viewpoint-Apartment with natural trees inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 12:00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Private Panoramic Viewpoint-Apartment with natural trees uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Private Panoramic Viewpoint-Apartment with natural trees?

Dit appartement ligt in Historisch centrum, op 10 minuten wandelen van Sapantiana Aquaduct en Plaza de Armas. Ook San Blas Viewpoint en Siete Borreguitos Straat liggen op 5 minuten wandelen. Station San-Pédro ligt op 18 minuten wandelen en naar Station Cusco Wanchaq is het 21 minuten wandelen.

Beoordelingen over Private Panoramic Viewpoint-Apartment with natural trees