Gehele woning·Particuliere eigenaar

Sumaq Wasi, cabin-type house

Dit vakantiehuis met een keuken ligt op wandelafstand van Plaza de Armas

Fotogalerie voor Sumaq Wasi, cabin-type house

2 slaapkamers, gratis wifi, beddengoed
Een koelkast, een microgolfoven, een vaatwasser
Interieur
Smart-tv
Exterieur

Beoordelingen

10 op 10 –
Uitzonderlijk

Gehele woning

2 slaapkamers1 badkamerMax. aantal: 5

Populaire voorzieningen

  • Huisdiervriendelijk
  • Keuken
  • Gratis wifi

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Een plek voor jezelf

Je hebt de gehele woning helemaal voor jezelf en hoeft dus alleen met je reisgezelschap te delen.

Sumaq Wasi, cabin-type house

Dit vakantiehuis met een keuken ligt op wandelafstand van Plaza de Armas
Dit vakantiehuis is rookvrij. Geniet er van internet. Dit vakantiehuis heeft gratis wifi. Verder is de keuken voorzien van een koelkast, microgolfoven en vaatwasser. Een eetruimte, een smart-tv en een koffiezetapparaat/waterkoker zijn enkele van de overige voorzieningen.
Elke kamer in dit vakantiehuis is voorzien van een koffiezetapparaat/waterkoker. De keukens en kitchenettes beschikken over een koelkast, een microgolfoven, een eetruimte en kookgerei, borden en bestek. Elke badkamer is voorzien van een douche.

Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi. Elke kamer is voorzien van smart-tv.

Accommodatiebeheerder

William

Talen

Engels, Spaans

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in de woning: gratis wifi

Keuken

  • Afwasmachine
  • Elektrische waterkoker
  • Kitchenette
  • Koelkast
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kruiden
  • Microgolfoven

Slaapkamers

  • 2 slaapkamers
  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • 1 badkamer
  • Douche
  • Handdoeken inbegrepen
  • Toiletpapier
  • Zeep

Woonruimtes

  • Apart eetgedeelte

Entertainment

  • Smart-tv

Huisdieren

  • Huisdiervriendelijk
  • Alleen katten en honden zijn welkom
  • Tot 10 kg per huisdier

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Uitgelichte locatiekenmerken

  • In het stadscentrum

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, noch toestellen op gas)
  • Geen rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er geen rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 12.30 uur
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken

Huisdieren

Huisdieren toegelaten
Alleen honden en katten zijn toegestaan
1 in totaal (tot 10 kg per huisdier)

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
Langdurige huurders welkom.
Seniorengemeenschap.
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, noch toestellen op gas.
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.

Overige info

Kinderen jonger dan 18 mogen in accommodaties in Peru doorgaans niet verblijven zonder een ouder, voogd of naar behoren gemachtigde verantwoordelijke. Het is mogelijk dat begeleidende volwassenen een identiteitsbewijs of andere geldige documentatie moeten voorleggen, zowel voor zichzelf als voor de minderjarige. Reizigers die met kinderen gaan reizen, dienen voor vertrek een Peruaans consulaat te raadplegen voor verder advies.
Op basis van de Peruaanse wetgeving zijn contante betalingen niet toegestaan voor bedragen boven de PEN 2000 of USD 500. Betalingen van hogere bedragen dan dit dien je te voldoen per creditcard of een andere betaalmethode die is goedgekeurd door de accommodatie en de lokale wetgeving. Betalingen mogen niet in verschillende valuta worden gedaan.

Over deze buurt

dit vakantiehuis ligt in Cusco in het stadscentrum. Bezoek culturele hoogtepunten Gemeentelijk Theater en San Francisco Church Museum and Catacombs. Reizigers die graag wat willen shoppen, kunnen dat doen bij Mercado San Pedro en Calle Marquez. Natuurhistorisch Museum en Planetario María Reiche (Cusco) zijn ook een bezoek waard.
Kaart
Cusco, Cuzco

In de buurt

  • Mercado San Pedro - 5 min. wandelen - 0.5 km
  • Plaza de Armas - 8 min. wandelen - 0.7 km
  • Kathedraal van Cusco - 10 min. wandelen - 0.9 km
  • Coricancha - 15 min. wandelen - 1.3 km
  • Sacsayhuaman - 4 min. rijden - 2.6 km

Lokaal vervoer

  • Station San-Pédro - 8 min. wandelen
  • Cusco (CUZ-Internationale luchthaven Alejandro Velasco Astete) - 18 min. rijden

Restaurants

  • ‪San Francisco Plaza Hotel - ‬1 min. wandelen
  • ‪Aulita Cafe Boutique - ‬3 min. wandelen
  • ‪El Mordisc'o Restaurant - ‬4 min. wandelen
  • ‪Mr Leo - ‬3 min. wandelen
  • ‪Manos Campesinas - ‬5 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Sumaq Wasi, cabin-type house?

Ja, bij deze accommodatie zijn honden en katten met een gewicht van maximum 10 kg per huisdier toegestaan (maximum 1 in totaal).

Hoe laat kan ik bij Sumaq Wasi, cabin-type house inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 12.30 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Sumaq Wasi, cabin-type house uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Sumaq Wasi, cabin-type house?

Dit vakantiehuis ligt in Historisch centrum, op 5 minuten wandelen van Museo Irq’i Yachay en Mercado San Pedro. Plaza de Armas ligt op 0,6 km. Station San-Pédro ligt op 8 minuten wandelen en naar Station Cusco Wanchaq is het 23 minuten wandelen.

Beoordelingen over Sumaq Wasi, cabin-type house

Beoordelingen

10

Uitzonderlijk

Gastenscore: 10 - Uitstekend. 1 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 1 beoordelingen

10/10

Netheid

Beoordelingen

10/10 – Uitstekend

George N.

Positief: Netheid

Fun place to stay

We loved this place. It met all our needs. It is cute. It is an old building but that just makes it cooler. Thick stone walls and wooden log ceiling. It is small for a house but bigger than a hotel room. Easily slept our family of 5. It has 4 comfortable beds, a kitchen, bathroom and living room with a tv. It was clean and comfortable. The outside temperature while we were there fluctuated but the inside temperature stayed consistent. It is close to the plaza de armas but it is a short walk. I enjoyed the walk. I felt safe. Don’t expect a luxury stay. It is in South America. If you need a luxury hotel then this isn’t it. If you need a nice, convenient, economical place, this is it.
4 nachten verbleven in november 2022