IMPERIUM HOUSE CUSCO ligt in Historisch centrum, een wijk in Cusco. Bezoek Natuurhistorisch Museum en Planetario María Reiche (Cusco), plaatselijke attracties, of ga naar Wanchaq Markt en Centro Artesanal Cusco als je wat wilt shoppen. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Estadio Garcilaso de la Vega of Action Valley. Bekijk onze reisgids voor Cusco
Wifisnelheid op de kamer: 500+ Mbps (voor 6+ personen of 10+ toestellen)
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
Eten en drinken
Gratis continentaal ontbijt beschikbaar dagelijks van 07.00 uur tot 09.00 uur
Gezinsvriendelijk
Koelkast op verzoek
Microgolfoven op de kamer
Wasserij
Voorzieningen
24-uursreceptie
Wasserij
Gastendiensten
Hulp met excursies en tickets
Schoonmaakservice op verzoek
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Meer
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Badkamer
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Toiletpapier
Zeep
Eten en drinken
24-uurs roomservice
Koelkast op verzoek
Microgolfoven
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 12.30 uur; inchecken kan tot: op elk moment
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 09.30 uur
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Het is mogelijk dat je de volgende toeslagen dient te betalen bij de accommodatie: de nationale btw (18%). Niet-inwoners met een geldig paspoort en toeristenvisum zijn vrijgesteld van de btw voor verblijven van maximaal 60 dagen.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
Registratienummer van de accommodatie 327930624
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Kinderen jonger dan 18 mogen in accommodaties in Peru doorgaans niet verblijven zonder een ouder, voogd of naar behoren gemachtigde verantwoordelijke. Het is mogelijk dat begeleidende volwassenen een identiteitsbewijs of andere geldige documentatie moeten voorleggen, zowel voor zichzelf als voor de minderjarige. Reizigers die met kinderen gaan reizen, dienen voor vertrek een Peruaans consulaat te raadplegen voor verder advies.
Op basis van de Peruaanse wetgeving zijn contante betalingen niet toegestaan voor bedragen boven de PEN 2000 of USD 500. Betalingen van hogere bedragen dan dit dien je te voldoen per creditcard of een andere betaalmethode die is goedgekeurd door de accommodatie en de lokale wetgeving. Betalingen mogen niet in verschillende valuta worden gedaan.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij IMPERIUM HOUSE CUSCO?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij IMPERIUM HOUSE CUSCO?
Vandaag, 7 mrt. 2026, kost een verblijf bij IMPERIUM HOUSE CUSCO van één nacht voor twee volwassenen op 8 mrt. 2026 min. € 34, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij IMPERIUM HOUSE CUSCO zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij IMPERIUM HOUSE CUSCO inchecken?
Inchecken kan vanaf: 12.30 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij IMPERIUM HOUSE CUSCO uitchecken?
Je dient om uiterlijk 09.30 uur uit te checken.
Waar staat IMPERIUM HOUSE CUSCO?
Dit hostel ligt in Historisch centrum, op 15 minuten wandelen van Wanchaq Markt en Plaza de Armas. Ook Orellana Pumaqchupan Park en Museo Quechua liggen op 5 minuten wandelen. Station Cusco Wanchaq ligt op 6 minuten wandelen en naar Station San-Pédro is het 18 minuten wandelen.