HOSTAL LA RASA
Hostel met gratis ontbijt, in de buurt van Plaza de Armas
Fotogalerie voor HOSTAL LA RASA





Beoordelingen
9,2 op 10 –
Fantastisch
Populaire voorzieningen
De huidige prijs is € 17
29 okt - 30 okt
Kameropties
Controleer de beschikbaarheid voor deze datums
Beschikbare filters voor kamers
5 van 5 kamers weergeven
Alle foto's voor Standaard tweepersoonskamer, uitzicht op bergen laden

Standaard tweepersoonskamer, uitzicht op bergen
Hoogtepunten
De binnenplaats
Een aparte eetruimte
Airconditioning
Verwarming
Een aparte privébadkamer
Een haardroger
Een bureau
Dagelijkse huishoudservice
Alle foto's voor Superior eenpersoonskamer laden

Superior eenpersoonskamer
Hoogtepunten
De binnenplaats
Een aparte eetruimte
Airconditioning
Verwarming
Een aparte privébadkamer
Een haardroger
Dagelijkse huishoudservice
Een bureau
Alle foto's voor Comfort driepersoonskamer laden

Comfort driepersoonskamer
Hoogtepunten
De binnenplaats
Een aparte eetruimte
Airconditioning
Verwarming
Een aparte privébadkamer
Een haardroger
Een bureau
Dagelijkse huishoudservice
Alle foto's voor Comfort Twin kamer laden

Comfort Twin kamer
Hoogtepunten
De binnenplaats
Een aparte eetruimte
Airconditioning
Verwarming
Een aparte privébadkamer
Een haardroger
Een bureau
Dagelijkse huishoudservice
Alle foto's voor Eenvoudige vierpersoonskamer laden

Eenvoudige vierpersoonskamer
Hoogtepunten
De binnenplaats
Een aparte eetruimte
Airconditioning
Verwarming
Een aparte privébadkamer
Een haardroger
Een bureau
Dagelijkse huishoudservice
Misschien vind je dit ook leuk

Wyndham Costa del Sol Cusco
Historisch centrum
- Ontbijt inbegrepen
- Huisdiervriendelijk
- Gratis wifi
- Restaurant
9.4 van 10, Uitzonderlijk, 1.074 beoordelingen
De prijs is € 126
25 nov - 26 nov
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!
Over deze buurt
HOSTAL LA RASA ligt in Santa Ana, een wijk in Cusco. Bezoek culturele hoogtepunten San Francisco Church Museum and Catacombs en ChocoMuseo. Reizigers die graag wat willen shoppen, kunnen dat doen bij Mercado San Pedro en Calle Marquez. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Estadio Garcilaso de la Vega of Action Valley.

AV DE LA RAZA 790-C SANTA ANA, 790, Cusco, Cusco, 08002
In de buurt
- Kathedraal van Cusco - 12 min. wandelen - 1.0 km
- Plaza de Armas - 12 min. wandelen - 1.0 km
- Mercado San Pedro - 12 min. wandelen - 1.0 km
- Coricancha - 18 min. wandelen - 1.6 km
- Sacsayhuaman - 5 min. rijden - 3.0 km
Lokaal vervoer
Restaurants
- Vikingo - 7 min. wandelen
- El Mordisc'o Restaurant - 8 min. wandelen
- Yokomo Restaurant Cusco - 5 min. wandelen
- La Cantina - 8 min. wandelen
- La yerbateria - 7 min. wandelen
Over deze accommodatie
HOSTAL LA RASA
Gelijkaardige accommodaties

Bear Packer- Cusco
Bear Packer- Cusco
- Ontbijt inbegrepen
- Gratis wifi
- Zakelijke services
- Wasservice
9.0 van 10, Fantastisch, 108 beoordelingen
Accommodatie-voorzieningen
Kamervoorzieningen
Beleid
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
- Het is mogelijk dat je de volgende toeslagen dient te betalen bij de accommodatie: de nationale btw (18%). Niet-inwoners met een geldig paspoort en toeristenvisum of migratiekaart zijn mogelijk vrijgesteld van de btw (18%).
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert uitsluitend contant geld
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Registratienummer van de accommodatie 70370060199
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Kinderen jonger dan 18 mogen in accommodaties in Peru doorgaans niet verblijven zonder een ouder, voogd of naar behoren gemachtigde verantwoordelijke. Het is mogelijk dat begeleidende volwassenen een identiteitsbewijs of andere geldige documentatie moeten voorleggen, zowel voor zichzelf als voor de minderjarige. Reizigers die met kinderen gaan reizen, dienen voor vertrek een Peruaans consulaat te raadplegen voor verder advies.
Op basis van de Peruaanse wetgeving zijn contante betalingen niet toegestaan voor bedragen boven de PEN 2000 of USD 500. Betalingen van hogere bedragen dan dit dien je te voldoen per creditcard of een andere betaalmethode die is goedgekeurd door de accommodatie en de lokale wetgeving. Betalingen mogen niet in verschillende valuta worden gedaan.
Accommodatie ook bekend onder de naam
HOSTEL SAMY
HOSTAL LA RAZA
HOSTAL LA RASA Cusco
HOSTAL LA RASA Hostel/Backpacker accommodation
HOSTAL LA RASA Hostel/Backpacker accommodation Cusco
Veelgestelde vragen
Beoordelingen
9,2
















