Particuliere eigenaar

Alegrias inn hotel

3.0-sterrenaccommodatie

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

6,6 op 10 –

Populaire voorzieningen

  • Inclusief ontbijt
  • Gratis luchthavenshuttle
  • Gratis wifi
  • Restaurant
  • Wasvoorzieningen
  • Schoonmaakservice
De huidige prijs is € 41
21 jun - 22 jun
Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 12.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Toegang tot accommodatie

Bemande receptie

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Het is mogelijk dat je de volgende toeslagen dient te betalen bij de accommodatie: de nationale btw (18%). Niet-inwoners met een geldig paspoort en toeristenvisum zijn vrijgesteld van de btw voor verblijven van maximaal 60 dagen.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een EHBO-koffer
Registratienummer van de accommodatie 20602330291

Overige info

Er zijn geen liften in deze accommodatie
Kinderen jonger dan 18 mogen in accommodaties in Peru doorgaans niet verblijven zonder een ouder, voogd of naar behoren gemachtigde verantwoordelijke. Het is mogelijk dat begeleidende volwassenen een identiteitsbewijs of andere geldige documentatie moeten voorleggen, zowel voor zichzelf als voor de minderjarige. Reizigers die met kinderen gaan reizen, dienen voor vertrek een Peruaans consulaat te raadplegen voor verder advies.
Op basis van de Peruaanse wetgeving zijn contante betalingen niet toegestaan voor bedragen boven de PEN 2000 of USD 500. Betalingen van hogere bedragen dan dit dien je te voldoen per creditcard of een andere betaalmethode die is goedgekeurd door de accommodatie en de lokale wetgeving. Betalingen mogen niet in verschillende valuta worden gedaan.

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Alegrias inn hotel?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost een verblijf bij Alegrias inn hotel?

Vandaag, 22 mei 2026, kost een verblijf bij Alegrias inn hotel van één nacht voor twee volwassenen op 21 jun. 2026 min. € 41, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.

Hoe laat kan ik bij Alegrias inn hotel inchecken?

Inchecken kan vanaf: 12.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.

Tot hoe laat kan ik bij Alegrias inn hotel uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Biedt Alegrias inn hotel een shuttle naar het vliegveld?

Ja, op verzoek is een shuttleservice vanaf de luchthaven beschikbaar.

Waar staat Alegrias inn hotel?

Dit hotel ligt in Santiago, op 0,5 km van Inca Pachacutec Monument en op 2 km van Plaza de Armas. Ook Centro Artesanal Cusco en Estadio Garcilaso de la Vega liggen op een kwartiertje wandelen. Station Cusco Wanchaq ligt op 22 minuten wandelen.

Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?

Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.

Beoordelingen

Beoordelingen over

6,6

7,6

Netheid

7,6

Personeel en service

7,0

Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 2 van 4 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 4 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 4 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 1 van 4 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 1 van 4 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerd

2/10 – Verschrikkelijk

Prisila

Negatief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Mala experiencia

Tuve una pésima experiencia, me quedé 5 noches y no tuve agua caliente, todos los días tenía que pedir que revisaran la calefacción, Ofrecen estacionamiento lo cual no tienen (solo tienen el un espacio en la calle), en todo el tiempo que me quede solo hicieron aseo una vez. Tampoco está aislado se escucha todo de las habitaciones del lado.
5 nachten verbleven in juni 2024
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Carlos Andrés

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
1 nacht verbleven in april 2024
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Carlos Andrés

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
2 nachten verbleven in april 2024
Geverifieerd

4/10 – Slecht

Joel

Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten, comfort kamer
1 nacht verbleven in februari 2024