Pleione ⭐️ flat completo, garagem, Jd. Botânico, PUC, Centro
Recepção 24 horas.
* Estacionamento Pago no Local 10,00 diaria
Nieuw en modern volledig ingericht appartement, met complete keuken, een aparte slaapkamer met een tweepersoonsbed en een woonruimte met een queensize bed. Parkeren op hetzelfde terrein. Gebouw ligt dicht bij het centrum, 2. 2 km van Estação Mall, een paar minuten van de prachtige Botanische Tuinen, drie blokken van Paiol Theater en een blok van PUC (Katholieke Universiteit) en een paar minuten van UFPR (Federale Universiteit). 24-uurs bewaking van videobewaking, elektronische sleutels voor binnenkomst en garage op afstand. Perfect voor bedrijven, studenten of gezinnen.
450m van Paiol Theater (halte voor de toeristische buslijn die stopt op alle toeristische plekken in Curitiba) 2 km van de botanische tuin 2 km van de Rodoferroviária 3,2 km van Hospital Pequeno Principe 2,6 km van Hospital Marcelino Champagnat 3,1 km van Hospital Erasto Gaertner 3,5 km van Hospital Sugisawa
dit appartement ligt in Reboucas, een wijk in Curitiba. Bezoek culturele hoogtepunten Spoorwegmuseum en Parfummuseum. Daarnaast kun je ook enkele van de bezienswaardigheden in de buurt verkennen, zoals Teatro do Paiol en Palacio de Cristal. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Vila Capanema-stadion of kies voor een avondje uit bij Castelo do Batel. Bekijk onze reisgids voor Curitiba
Zijn huisdieren welkom bij Pleione ⭐️ flat completo, garagem, Jd. Botânico, PUC, Centro?
Ja, bij deze accommodatie zijn honden en katten met een gewicht van maximum 10 kg per huisdier toegestaan (maximum 1 in totaal). Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Hoeveel kost een verblijf bij Pleione ⭐️ flat completo, garagem, Jd. Botânico, PUC, Centro?
Vandaag, 27 okt. 2026, kost een verblijf bij Pleione ⭐️ flat completo, garagem, Jd. Botânico, PUC, Centro van één nacht voor twee volwassenen op 29 okt. 2026 min. € 50, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Pleione ⭐️ flat completo, garagem, Jd. Botânico, PUC, Centro inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Pleione ⭐️ flat completo, garagem, Jd. Botânico, PUC, Centro uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12:00 uur uit te checken.
Waar staat Pleione ⭐️ flat completo, garagem, Jd. Botânico, PUC, Centro?
Dit appartement ligt in Reboucas, op 10 minuten wandelen van Katholieke universiteit van Parana (PUCPR) en Teatro do Paiol. Ook Vila Capanema-stadion en Botanische Tuin van Curitiba liggen op 2 km afstand. Station Curitiba ligt op 22 minuten wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over Pleione ⭐️ flat completo, garagem, Jd. Botânico, PUC, Centro
10
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,6
Netheid
8,4
Locatie
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 5 van 5 beoordelingen
10 - Uitstekend
5
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 5 beoordelingen
8 - Goed
0
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 5 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 5 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 5 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Mauro C.
13 mei 2024
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Muito boa acomodação recepção ótima
Muito boa e tranquila, excelente, recepção muito atenciosa, TUDO ótimo
3 nachten verbleven in mei 2024
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Eduardo M.
7 mei 2025
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Ótima
Ótima
1 nacht verbleven in mei 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Kênia C.
11 jan 2020
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Recomendo!
Ótimo imóvel, a localização é ótima e tudo limpinho,amei! Super recomendo.
4 nachten verbleven in december 2019
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Giovana D.
5 sep 2019
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Muito Bom
É barato, próximo do centro, e confortável. Uma ótima opção.
3 nachten verbleven in augustus 2019
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Sergio F.
20 aug 2024
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie