Impressive flat just 500 metres from the beach with sea views, sauna, gym, pool
Dit appartement bestaat uit een ruime woon/eetkamer met een goed uitgeruste keuken, een slaapkamer met een tweepersoonsbed, een slaapkamer met twee aparte eenpersoonsbedden, een moderne badkamer en een apart toilet met wastafel. In de woonkamer staat een slaapbank voor maximaal 2 kinderen. Vanuit de woonkamer heb je direct toegang tot het balkon van deze vakantiewoning met uitzicht op zee. Achter het huis ligt een mooi zwembad met een 32 m² groot en 1,6 m diep zwembad. Direct ernaast is er een sauna, enkele sportuitrustingen en een bar. Het appartement heeft een eigen parkeerplaats, die gratis ter beschikking wordt gesteld. Een voetpad leidt van het huis naar het dorpscentrum en het dichtstbijzijnde strand genaamd Kastel. Hoewel het huis rustig gelegen is, ligt het centrum met restaurants, cafés, winkels, excursieboten en vele andere vrijetijdsactiviteiten op slechts een paar minuten lopen. De woning wordt bewaakt door videobewaking en is volledig omheind. Het toegangshek en de deuren van de appartementen worden geopend met een modern kaartsysteem. Voor speciale gelegenheden, zoals verjaardagen en dergelijke, kan de wijnkelder worden gebruikt in overleg met de verhuurder.
dit appartement ligt in een landelijke omgeving en aan het strand in Crikvenica. Bezoek Pavlomir Wijnmakerij en Dunat-strand als je graag iets actiefs wilt doen. Als je graag de natuur intrekt, verken dan Kvarnergolf en International Beach. In de buurt van je accommodatie valt er volop spetterpret te beleven. Denk aan duiken of snorkelen. Bekijk onze reisgids voor Crikvenica
Beschikt Impressive flat just 500 metres from the beach with sea views, sauna, gym, pool over een zwembad?
Ja, deze accommodatie beschikt over een zwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Impressive flat just 500 metres from the beach with sea views, sauna, gym, pool?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Impressive flat just 500 metres from the beach with sea views, sauna, gym, pool inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Impressive flat just 500 metres from the beach with sea views, sauna, gym, pool uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Impressive flat just 500 metres from the beach with sea views, sauna, gym, pool?
Dit appartement in Crikvenica ligt aan het strand, binnen 10 minuten wandelen van Kerk van de Tenhemelopneming van de Heilige Maagd Maria, Kvarnergolf en Podvorska. Ook International Beach en Strand van Crikvenica liggen op een kwartiertje wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over Impressive flat just 500 metres from the beach with sea views, sauna, gym, pool
10
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 1 van 1 beoordelingen
10 - Uitstekend
1
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 1 beoordelingen
8 - Goed
0
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 1 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 1 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 1 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
Van een partnersite
10/10 – Voortreffelijk
Katharina W.
21 sep 2026
Top Urlaub
Haben uns super wohlgefühlt, der Pool ist auch sehr gepflegt,
vielen Dank für alles!