Geheel appartement

Holiday apartment with air conditioning and barbecue

Fotogalerie voor Holiday apartment with air conditioning and barbecue

Een kiezelstrand met helderblauw water, bomen en een verre kustlijn.
Een slaapkamer met een bed, een houten hoofdeinde, een nachtkastje en een schilderij aan de muur.
Een balkon met een tafel, stoelen, een bloevas en uitzicht op zee en gebouwen.
Een speeltuin met glijbanen en klimconstructies, omringd door bomen en een strand met parasols.
Een jachthaven met boten afgemeerd langs een verhard pad, omgeven door groen en bomen.

Populaire voorzieningen

  • Huisdiervriendelijk
  • Airconditioning
  • Buitenruimte
  • Parking beschikbaar

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Holiday apartment with air conditioning and barbecue

  • Het vakantieappartement bevindt zich in een appartementencomplex en is functioneel ingericht. Het perceel ligt in een woonwijk, in het dorpscentrum. Ook vanwege het uitzicht vanaf het perceel op de zee en de zonnige ligging is het verblijf populair. Ter beschikking staan: barbecue mogelijkheid, prieel en tuinmeubilair.


    Uw vakantiewoning
    Uw vakantiewoning beslaat 2 kamers (daarvan 1 slaapkamer), is 42 m² groot en is geschikt voor maximaal 4 personen. Een airconditioning zorgt op hete dagen voor een aangename temperatuur. Op koude dagen kan uw vakantiewoning verwarmd worden. De indeling van de kamers is als volgt: woon/slaapkamer met 1 tweepersoonsbed, eethoek en TV. De eethoek heeft plaats voor 3 personen. slaapkamer met 1 tweepersoonsbed. Kooknis in de woonkamer met elektrisch fornuis (keramische kookplaat, 2 kookplaat), magnetron en koffiemachine. badkamer met douche, 1 wastafel, WC en venster.
    Bovendien heeft uw vakantiewoning met WLAN- internettoegang. TV-resp. radiozender kunnen per satelliet worden ontvangen.


    Ligging
    Crikvenica. Het vakantieappartement bevindt zich op een afgesloten tuinperceel, begrensd door een muur. De verhuurder woont permanent in het huis, maar gebruikt een aparte ingang. De toegangsweg loopt direct vanaf de hoofdstraat (geasfalteerd). Parkeerplaats op het perceel en op de straat voor het huis.


    Speciaal
    Airconditioning, verwarming. Internettoegang (WLAN). Televisieontvangst via satelliet.


    Huisdier
    toegestaan, EUR 6.00/dier en dag.


    Afstand
    Winkel 100 m, restaurant 150 m. De dichtstbijzijnde halte voor het openbaar vervoer is 600 m verderop. Sauna op 1500 m. Luchthaven op 21 km. Overdekt zwembad op 23,3 km. Station op 36 km. Bioscoop op 500 m. Speeltuin 60 m. In de zomer: Zwemgelegenheid 8,5 km (strand 150 m). Vissen op 200 m. Tennis op 500 m. Paardrijden op 8 km.


    Verdeling
    Vakantiewoning, 2 kamers (waarvan 1 slaapkamer), 42 m², in totaal 4 bedden.


    Kamer
    Woon-/slaapkamer met 1 tweepersoonsbed, tv, airconditioning en eethoek (3 plaatsen). Slaapkamer met 1 tweepersoonsbed. Kitchenette in de woonkamer met airconditioning, elektrische kookplaat (keramische kookplaat, 2 zones), magnetron en koffiezetapparaat. Badkamer met douche, 1 wastafel, toilet en raam.

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit appartement ligt in Crikvenica. Bezoek Bronzen vissersstandbeeld en Kasteel van Frankopan, enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar Kvarnergolf en International Beach. Bekijk onze reisgids voor Crikvenica
Meer appartementen in Crikvenica
Kaart
Crikvenica, Crikvenica Riviera

In de buurt

  • Een kustplaats in de schemering met kleurrijke gebouwen, een opvallende toren en boten die in het rustige water liggen aangemeerd.
    Kvarnergolf
    9 min. wandelen - 0.8 km
  • Kerk van Sint Antonius van Padua
    5 min. wandelen - 0.4 km
  • Strand van Crikvenica
    5 min. wandelen - 0.5 km
  • Bronzen vissersstandbeeld
    6 min. wandelen - 0.6 km
  • Aquarium van Crikvenica
    8 min. wandelen - 0.7 km

Lokaal vervoer

  • Station Škrljevo - 25 min. rijden
  • Rijeka (RJK) - 21 min. rijden

Restaurants

  • Konoba Karoca
    12 min. wandelen
  • Bistro Dali
    4 min. wandelen
  • La Volta
    6 min. wandelen
  • Caffe del Cuba
    8 min. wandelen
  • Kavana Inter
    7 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Holiday apartment with air conditioning and barbecue?

Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Holiday apartment with air conditioning and barbecue inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Holiday apartment with air conditioning and barbecue uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Holiday apartment with air conditioning and barbecue?

Dit appartement in Crikvenica ligt op 10 minuten wandelen van Strand van Crikvenica, Kvarnergolf en Stadsmuseum van Crikvenica. Ook Kerk van Sint Antonius van Padua en Aquarium van Crikvenica liggen op 10 minuten wandelen.