Geheel appartement

Comfortable flat just 500 metres from the beach with sea view, air conditioning, private balcony

Fotogalerie voor Comfortable flat just 500 metres from the beach with sea view, air conditioning, private balcony

Een balkon met een tafel en stoelen, uitkijkend op een kustplaatsje met huizen en uitzicht op zee.
Een eetgedeelte met een houten tafel voor vier personen, een blauwe bank en een televisie.
Een woonkamer met een blauwe bank, een houten eettafel, stoelen, een televisie en een koelkast.
Een slaapkamer met een houten bed, nachtkastje, een dressoir, een raam met uitzicht en een fotokader aan de muur.
Een eetgedeelte met een houten tafel voor vier personen, compleet met borden, bestek en een fles wijn.

Beoordelingen

10 op 10 –
Uitzonderlijk

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • Parking beschikbaar
  • Uitzicht op het strand

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Comfortable flat just 500 metres from the beach with sea view, air conditioning, private balcony

  • Deze vakantiewoning ligt boven het centrum van Crikvenica en biedt 44 m2 ruimte voor 2-4 personen. Het bevindt zich op de eerste verdieping van het huis. Het appartement bestaat uit een woon/eetkamer met keuken, een slaapkamer, een badkamer en een mooi balkon met uitzicht op zee. Het is gezellig ingericht en heeft Smart TV, tv, kabel-tv en airconditioning. Supermarkten en de zee liggen op ca. 500 m afstand. Restaurants liggen op ca. 300 m, het centrum op ca. 400 m.

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit appartement ligt aan het strand in Crikvenica. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Bronzen vissersstandbeeld en Kasteel van Frankopan. Je kunt ook enkele van de activiteiten in de buurt beleven, bij Pavlomir Wijnmakerij en Dunat-strand. In de buurt van je accommodatie valt er volop spetterpret te beleven. Denk aan duiken of snorkelen. Bekijk onze reisgids voor Crikvenica
Meer appartementen in Crikvenica
Kaart
Crikvenica

In de buurt

  • Een kustplaats in de schemering met kleurrijke gebouwen, een opvallende toren en boten die in het rustige water liggen aangemeerd.
    Kvarnergolf
    11 min. wandelen - 1.0 km
  • Kerk van Sint Antonius van Padua
    5 min. wandelen - 0.4 km
  • Aquarium van Crikvenica
    8 min. wandelen - 0.7 km
  • Bronzen vissersstandbeeld
    8 min. wandelen - 0.7 km
  • Strand van Crikvenica
    9 min. wandelen - 0.7 km

Lokaal vervoer

  • Station Škrljevo - 27 min. rijden
  • Rijeka (RJK) - 25 min. rijden

Restaurants

  • Konoba Karoca
    9 min. wandelen
  • Bistro Dali
    11 min. wandelen
  • Caffe del Cuba
    13 min. wandelen
  • La Volta
    9 min. wandelen
  • Kavana Toš
    8 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Comfortable flat just 500 metres from the beach with sea view, air conditioning, private balcony?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Comfortable flat just 500 metres from the beach with sea view, air conditioning, private balcony inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 14.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Comfortable flat just 500 metres from the beach with sea view, air conditioning, private balcony uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Comfortable flat just 500 metres from the beach with sea view, air conditioning, private balcony?

Dit appartement in Crikvenica ligt aan het strand, binnen 10 minuten wandelen van Kerk van Sint Antonius van Padua, Aquarium van Crikvenica en Stadsmuseum van Crikvenica. Ook International Beach en Strand van Crikvenica liggen op een kwartiertje wandelen.

Beoordelingen

Beoordelingen over Comfortable flat just 500 metres from the beach with sea view, air conditioning, private balcony

10

Uitzonderlijk

Gastenscore: 10 - Uitstekend. 1 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 1 beoordelingen

Beoordelingen

Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

Crikvenica

Gute Lage, Meerblick