
Vakantie en citytrip naar Criação Velha
Foto van Lauren Piper
- Plan, boek en reis vol vertrouwen
- Samen is beterBespaar tot € 1.200 als je een vlucht en hotel samen boekt*
- Vind de ideale optieMet meer dan 300.000 hotels overal ter wereld, stel je eenvoudig het perfecte pakket samen
- Zonder zorgenPlan, boek en beheer je reis op één plek
Tophotels in Criação Velha

AL Novavista by BPX
Rua Nova,Criação Velha Madalena Azores
Volledig restitueerbaarReserveer nu, betaal tijdens je verblijf
De prijs is € 69 per nacht van 8 nov tot 9 nov
€ 69
8 nov - 9 nov
inclusief belastingen en toeslagen
8/10 Zeer goed! (11 beoordelingen)
"Bon rapport qualité prix Lit très confortable Terrasse de petit déjeuner avec une vue exceptionnelle sur le vignoble classe au patrimoine de l'UNESCO et sur faial Très bon emplacement Juste un peu vieillot"
Beoordeeld op 1 sep 2026

Azoris Faial Garden
Rua Consul Dabney S/N Horta
Volledig restitueerbaarReserveer nu, betaal tijdens je verblijf
De prijs is € 55 per nacht van 10 nov tot 11 nov
€ 55
10 nov - 11 nov
inclusief belastingen en toeslagen
8,6/10 Geweldig! (310 beoordelingen)
"Prachtig begin van onze zeilreis. Meest indrukwekkend voor ons was het 'oneindig' zwembad met uitzicht op de vulkaan Pico, een eiland verderop. Het hotel is wat ouder, maar in stijl en lieflijk. Mooie tuin, pracht zwembad (binnen en buiten), leuk opgestelde apartement gebouwen. Zéér vriendelijk en ..."
Beoordeeld op 20 jul 2026

Hotel do Canal
Largo Dr. Manuel de Arriaga Horta
De prijs is € 64 per nacht van 7 nov tot 8 nov
€ 64
7 nov - 8 nov
inclusief belastingen en toeslagen
8,8/10 Geweldig! (305 beoordelingen)
Hotel bij de haven
"Wij vonden het een hotel waar alles klopte gewoon tot in de details. Wij hadden een kamer aan de zeekant met uitzicht op de Pico berg. Te bedenken valt dat bij pech je ook aan de straatkant kunt terecht komen en dat is minder ! Ontbijt was prima. Internet was gratis, maar er moet gezegd worden dat ..."
Beoordeeld op 3 jan 2015
Laagste prijs per nacht gevonden in de afgelopen 24 uur op basis van een verblijf van 1 nacht voor 2 volwassenen. Prijzen en beschikbaarheid kunnen altijd wijzigen. Mogelijk gelden er extra voorwaarden.
Verblijf in de buurt van populaire bezienswaardigheden in Criação Velha
Activiteiten

Privétransfer in Standaard auto: haven van Horta
€ 21
per reiziger

Pico eiland: Walvissafari vanuit Lajes do Pico
€ 70
per volwassene
100% van onze reizigers beveelt dit aan

Privétransfer in personenbus: haven van Horta
€ 35
per reiziger
*Besparingen zijn gebaseerd op pakketboekingen in vergelijking met de prijs van dezelfde maar afzonderlijk geboekte componenten. Besparingen zijn niet voor alle pakketten beschikbaar.
