Grand Hotel Royal e Golf bevindt zich in Courmayeur (centrum), een wijk in Courmayeur, en ligt in een winkelbuurt en naast een golfbaan. Kabelbaan van Courmayeur en Royal Driving Experience zijn zeker een bezoekje waard als je graag een activiteit wilt doen. Ook Parrocchia San Pantaleone is zeker een bezoekje waard.Doe mee aan outdooractiviteiten zoals mountainbiken en het afleggen van wandel- en fietsroutes of maak gebruik van fietsverhuur om op eigen houtje Courmayeur te verkennen. Bekijk onze reisgids voor Courmayeur
Via Roma 87, Courmayeur, AO, 11013
In de buurt
Courmayeur Skigebied
6 min. wandelen - 0.6 km
Fun Park Dolonne
1 min. wandelen - 0.0 km
Parrocchia San Pantaleone
3 min. wandelen - 0.3 km
Alpenmuseum van de Hertog van Abruzzi
3 min. wandelen - 0.3 km
Kabelbaan van Courmayeur
6 min. wandelen - 0.6 km
Lokaal vervoer
Morgex Station - 15 min. rijden
Turin International Airport (TRN) - 92 min. rijden
Restaurants
Mario Il Pasticcere
3 min. wandelen
L'Angolo di Mel pizza
6 min. wandelen
Hotel Courmayeur
3 min. wandelen
Pizzeria du Tunnel
3 min. wandelen
Caffè della Posta
4 min. wandelen
Over deze accommodatie
Grand Hotel Royal e Golf
Hotel met een luxe stijl niet ver van Kabelbaan van Courmayeur
Grand Hotel Royal e Golf bevindt zich dicht bij Parrocchia San Pantaleone en Royal Driving Experience en biedt een gratis continentaal ontbijt, een aangrenzende golfbaan en een terras. Actieve reizigers kunnen fietsen bij dit hotel.
Geniet van een massage, een lichaamsbehandeling of een body scrub bij Royal Spa, het wellnesscentrum ter plaatse. Ga lekker eten bij een van de twee restaurants ter plaatse. Ze serveren er ontbijt, lunch en diner. Gratis wifi in de kamer, een tuin en een droogkuis/wasserijservice zijn beschikbaar voor alle gasten.
Andere voordelen van dit hotel zijn:
Een buitenzwembad met ligstoelen
Fietsverhuur, parkeerplaatsen ter plaatse en een shuttleservice van/naar de luchthaven
Een oplaadpunt voor elektrische auto's, snelle uitcheckservice en snelle incheckservice
Een babysitter/kinderoppas (toeslag), bagageopslagruimte en een 24-uurs receptie
Beoordelingen van gasten zeggen niets dan goeds over de uitstekende staat van de accommodatie
Kamervoorzieningen
De 86 kamers zijn inclusief voordelen zoals badjassen, naast extra's zoals gratis wifi en kluisjes.
Er zijn nog meer voorzieningen zoals:
Badkamers met bidets en badkuipen of douches
Flatscreentelevisies met digitale zenders
Verwarming, bureaus en telefoons
Gelijkaardige accommodaties
Grand Hotel Courmayeur Montblanc by R Collection Hotels
Grand Hotel Courmayeur Montblanc by R Collection Hotels
Beschikbaar in alle kamers: gratis wifi en kabelinternet
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Oplaadstation voor elektrische voertuigen ter plaatse
Shuttleservice van/naar de luchthaven (toeslag)
Skishuttle in de buurt
Overdekte parkeerplekken ter plaatse (EUR 30 per dag)
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Gratis continentaal ontbijt
2 restaurants
Een bar/lounge
Koffie en thee in gemeenschappelijke ruimtes
Snackbar/delicatessenwinkel
Dingen om te doen
Aangrenzende 18-hole golfbaan
Buitenzwembad
Fietsenverhuur
Fitnesscentrum
Piano
Sauna
Ski-opslag
Skipassen
Stoombad
Tv in gemeenschappelijke ruimtes
Volledig uitgeruste spa
Gezinsvriendelijk
Buitenzwembad
Geluiddichte kamers
Kinderopvang (toeslag)
Snackbar/delicatessenwinkel
Wasserij
Voorzieningen
24-uursreceptie
Bagageopslag
Gratis kranten in de lobby
Kluisje bij het onthaal
Wasserij
Gastendiensten
Conciërgeservices
Droogkuis-/wasserijservice
Geen schoonmaakservice
Hulp met excursies en tickets
Meertalig personeel
Turndownservice
Zakelijke diensten
Businesscentrum
Vergaderruimtes
Buiten
In de bergen
Ligstoelen aan het zwembad
Terras
Tuin
Volledig uitgeruste spa
Behandelingsruimtes voor koppels
Body scrubs
Gezichtsbehandelingen
Manicures/pedicures
Massage
Spa dagelijks geopend
Turks bad
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Lift
Rolstoeltoegankelijkheid
Meer
1 gebouw
6 etages
Feestruimte
Gebouwd in 1950
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Bad of douche
Badjassen
Bidet
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Pantoffels
Privébadkamer
Entertainment
Flatscreen-tv met digitale zenders
Eten en drinken
Minibar
Roomservice
Meer
Bureau
Geluiddichte kamers
Kluisje
Telefoon
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
Snelle incheckservice
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Na de openingstijden kan er bij deze accommodatie niet ingecheckt worden.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Renovaties en sluitingen
De accommodatie is gesloten van 19 september tot 2 december.
De volgende voorzieningen zijn gesloten op woensdag:
Volledig uitgeruste spa
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Eén kind van 1 jaar of jonger kan gratis verblijven als het gebruikmaakt van de aanwezige bedden wanneer het slaapt in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan EUR 140.0 per nacht.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan EUR 50.0 per dag.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De stad heft de volgende belasting: van 1 december t/m 30 april betaal je EUR 4.00 per persoon, per nacht (tot 7 nachten). Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 15 jaar oud.
De stad heft de volgende belasting: van 1 mei tot 15 juni betaal je EUR 2.00 per persoon, per nacht, voor maximaal 7 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 15 jaar oud.
De stad heft de volgende belasting: van 16 juni tot 30 september, EUR 4.00 per persoon, per nacht, maximaal 7 nachten. Deze belasting is niet van toepassing op kinderen jonger dan 15 jaar oud.
De stad heft de volgende belasting: van 1 oktober tot 30 november, EUR 2.00 per persoon, per nacht, maximaal 7 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 15 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Betaald parkeren (overdekt): EUR 30 per dag
Toeslag voor babybed: EUR 50.0 per dag
Toeslag voor extra bed: EUR 140.0 per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een rookmelder
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
De spa is geopend van 14.00 uur tot 20.00 uur voor massages en behandelingen (woensdag gesloten).
Registratienummer van de accommodatie IT007022AIYL6D9U76
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Je dient vooraf te reserveren voor een spelletje golf, massagebehandelingen en spabehandelingen. Reserveringen kun je voor je aankomt maken als je de accommodatie contacteert via de gegevens in de boekingsbevestiging.
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Nationale beoordeling
Deze accommodatie heeft haar officiële sterrenclassificatie gekregen van the local rating authority.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Grand Hotel Royal e Golf
Grand Hotel Royal e Golf Courmayeur
Grand Royal e Golf
Grand Royal e Golf Courmayeur
Grand Hotel Royal e
Grand Hotel Royal e Golf Hotel
Grand Hotel Royal e Golf Courmayeur
Grand Hotel Royal e Golf Hotel Courmayeur
Veelgestelde vragen
Beschikt Grand Hotel Royal e Golf over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.
Hoeveel kost een verblijf bij Grand Hotel Royal e Golf?
Vandaag, 29 mrt. 2026, kost een verblijf bij Grand Hotel Royal e Golf van één nacht voor twee volwassenen op 4 apr. 2026 min. € 444, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Grand Hotel Royal e Golf?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Parkeren kost EUR 30 per dag. De parkeermogelijkheden zijn beperkt.
Hoe laat kan ik bij Grand Hotel Royal e Golf inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.
Tot hoe laat kan ik bij Grand Hotel Royal e Golf uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Biedt Grand Hotel Royal e Golf een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar.
Waar staat Grand Hotel Royal e Golf?
Dit luxe hotel ligt in Courmayeur (centrum), op 10 minuten wandelen van Parrocchia San Pantaleone en Kabelbaan van Courmayeur. Royal Driving Experience ligt op 3,2 km.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Grand Hotel Royal e Golf
9,0
Fantastisch
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,4
Netheid
9,8
Locatie
9,4
Personeel en service
8,8
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 103 van 164 beoordelingen
10 - Uitstekend
103
Gastenscore: 8 - Goed. 45 van 164 beoordelingen
8 - Goed
45
Gastenscore: 6 - Redelijk. 11 van 164 beoordelingen
6 - Redelijk
11
Gastenscore: 4 - Matig. 4 van 164 beoordelingen
4 - Matig
4
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 1 van 164 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
1
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
Susan
Zakenreiziger
25 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Great location, fabulous room with amazing view of the mountain!
Susan
1 nacht verbleven in september 2025
6/10 – Redelijk
Jarid
20 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service en comfort kamer
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Probably amazing 20 years ago
The staff were lovely, but it’s a fair way from a 5 star in my opinion. My room had a ceiling and wall falling apart and poorly fixed. The spa is nice but again, tiles falling off etc. the decor is very old fashioned. It was also frustrating to not be able to get a slightly later checkout. I could’ve paid £140 to stay another 8 hours, or nothing at all. It’s also £25 for a cocktail, which seems excessive. Also, I’m sure they gave me a disabled room - the toilet was super high and there were rails everywhere. The shower flooded no matter what I did too. Just needs some love!
Jarid
3 nachten verbleven in september 2025
8/10 – Goed
Michael
Reisde met een groep
15 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service
Michael
1 nacht verbleven in september 2025
6/10 – Redelijk
Anthony Peter Mark
21 aug 2025
Very disappointed
The hotel, whilst it looks fine from the entrance, is tired and in need of significant investment. The location is fantastic. Best part. We had a superior room with a fabulous direct view of Monte Bianco. Bathroom is old, dirty pointing around the bath, fittings at least 20 years old, broken dirty fan, etc. And they don’t make the beds properly-no duvet cover-just a duvet sandwiched between two sheets which turns into a twisted mess by morning. Breakfast was ordinary-lots of pastries, limited fruit. Fried eggs we ordered turned up looking as if they had been cooked on a dirty barbecue pan and the bacon was inedible. We left both. Front and rear gardens could be lovely, but are poorly maintained. No one bothers to move furniture to mow the grass which is growing wild. Sun loungers in the back are old and broken. The spa is similarly poorly maintained and in need of complete closure and renovation. All in all a pretty disappointing experience for us in the so called “best hotel in Courmayeur”. When I spoke to the manager he became extremely defensive and didn’t seem to accept there was any problem. He asked me to speak to the housekeeping manager about the beds as he “didn’t know how to make a bed”. I refused and told him that was his job. Quite incredible. We live in Asia. This hotel wouldn’t last a week there.
Anthony Peter Mark
5 nachten verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
Serena
13 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Serena
3 nachten verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
RAFFAELLO
30 jun 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
RAFFAELLO
3 nachten verbleven in juni 2025
10/10 – Uitstekend
Igor
Reisde met familie
14 mrt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Excellent hotel
This hotel located in the best part of the town. Exceptional restaurant. Staff is very friendly and went above and beyond for our small request.
Definitely recommend this hotel
Igor
3 nachten verbleven in maart 2025
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
Reisde met familie
25 feb 2025
Positief: Personeel en service
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
The staff are very friendly and the bar and restaurant are nice but the rest of the hotel is tired and in need of refurbishment
Geverifieerde reiziger
5 nachten verbleven in februari 2025
10/10 – Uitstekend
Alessandra
20 jan 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Alessandra
2 nachten verbleven in januari 2025
6/10 – Redelijk
Michael
29 dec 2024
Michael
1 nacht verbleven in december 2024
10/10 – Uitstekend
simonetta
1 sep 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Ottimo
simonetta
3 nachten verbleven in augustus 2024
10/10 – Uitstekend
Douglas
9 mrt 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Service was over the top. Friendly Helpful
Douglas
3 nachten verbleven in maart 2024
10/10 – Uitstekend
Francesco
Reisde met partner
17 sep 2023
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
First hotel with car use free to go into town.
unbelievable
Francesco
1 nacht verbleven in september 2023
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
5 sep 2022
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in augustus 2022
10/10 – Uitstekend
laura
Reisde met familie
30 aug 2022
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Hotel molto bello, soddisfatta
laura
3 nachten verbleven in augustus 2022
10/10 – Uitstekend
martine
Reisde met familie
25 aug 2022
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Hôtel agréable et très bien placé
martine
1 nacht verbleven in augustus 2022
8/10 – Goed
fredrik
14 mrt 2022
Positief: Netheid, personeel en service en comfort kamer
Fint hotel. Bra frukost.
Litet rum med
fredrik
4 nachten verbleven in maart 2022
10/10 – Uitstekend
Francisco
13 dec 2021
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Francisco
2 nachten verbleven in december 2021
4/10 – Matig
Kenneth, Portland
29 aug 2021
Positief: Personeel en service
Negatief: Voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten
This FORMERLY grand hotel has not been kept up; many lights out and delaminating cheap flooring in the lobbies, awkward design from the '80's, spa facilities in a dingy basement remodeled decades ago. Must i say more? Oh yeah, they still charge top top dollar (just paid an average of over $400 nightly for five nights).
The front desk staff is very good (especially Pamela). Housekeeping and bellman are disengaged and tired.
Ugh! Really not worth your time or money as you will be disappointed.
Kenneth
5 nachten verbleven in augustus 2021
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
Reisde met een groep, Reisde met partner
10 mrt 2020
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great staff, nice rooms, excellent food and drinks
Geverifieerde reiziger
4 nachten verbleven in maart 2020
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
2 mrt 2020
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in februari 2020
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
25 feb 2020
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Geverifieerde reiziger
4 nachten verbleven in februari 2020
10/10 – Uitstekend
James
8 sep 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Fantastic
We stayed for 1 night in September 2019 and this hotel was beautiful, in stunning natural surroundings. The log cabin style bar is very cozy, and the hotel is in the middle of the shopping and restaurant district. We enjoyed the free parking and slept so well in the comfortable King bed.
James
1 nacht verbleven in september 2019
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
Reisde met een groep
29 aug 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
A Rest Day During My TMB
The Grand Hotel Royal e Golf was wonderful. Staff was pleasant, welcoming, and helpful. The spa facilities were awesome after a few days on the TMB. I had a massage that completely rejuvenated my legs for the rest of my hike. The location was great located centrally with many shops and restaurants to visit.
Thank you for a wonderful visit.
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in augustus 2019
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
26 aug 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten