Gite de la Vallée
Fotogalerie voor Gite de la Vallée





Beoordelingen
9,0 op 10 –
Fantastisch
Populaire voorzieningen
Bekijk de prijzen voor deze dagen
Kameropties
Familie huis
Hoogtepunten
Terras
Een aparte zitruimte
Keuken
Een koelkast/vriezer
Een vaatwasser
8 slaapkamers
3 Badkamers
Een haardroger
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!
Over deze buurt

14 Rue du Collège, Courdemanche, 72150
In de buurt
- Musée de la Vigne9 min. rijden - 12.2 km
- Tour de Jeanne d'Arc11 min. rijden - 15.3 km
- Jasnieres Coleaux du Loir12 min. rijden - 12.5 km
- Bercé Bos13 min. rijden - 16.3 km
- Bugatti Circuit33 min. rijden - 40.8 km
Lokaal vervoer
- Station Mayet - 26 min. rijden
- Le Mans (LME-Arnage) - 41 min. rijden
Restaurants
- Bar le Jasnières12 min. rijden
- Le Bambou12 min. rijden
- Le Jesthia2 min. wandelen
- Da Costa Ricardo8 min. rijden
- L'Hermitière en Forêt de Bercé10 min. rijden
Over deze accommodatie
Gite de la Vallée
Gelijkaardige accommodaties

Le Moulin Calme
Le Moulin Calme
- Zwembad
- Bubbelbad
- Inclusief ontbijt
- Parking inbegrepen
9.0 van 10, Fantastisch, 81 beoordelingen
De prijs is € 97
inclusief belastingen en toeslagen
10 mrt - 11 mrt
Accommodatie-voorzieningen
Kamervoorzieningen
Beleid
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
- De stad heft de volgende belasting: EUR 2.10 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 18 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
- Schoonmaakkosten: EUR 100
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Veelgestelde vragen
Beoordelingen
9,0








