Gehele chalet·Particuliere eigenaar
Chalet Les Fougères on the Schnepfenried in the Vosges.
Verblijf aan de piste
Fotogalerie voor Chalet Les Fougères on the Schnepfenried in the Vosges.





Beoordelingen
9,0 op 10 –
Fantastisch
Gehele chalet
2 slaapkamers1 badkamerMax. aantal: 545 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

At the foot of the Vosges mountains near ski resorts and vineyards.
At the foot of the Vosges mountains near ski resorts and vineyards.
- Keuken
- Wasmachine
- Huisdiervriendelijk
- Buitenruimte
9.2 van 10, Fantastisch, 120 beoordelingen
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Je hebt een auto nodig om van en naar deze accommodatie te reizen.
Over deze buurt

Mittlach, Grand Est
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over Chalet Les Fougères on the Schnepfenried in the Vosges.
Beoordelingen
9,0
Fantastisch
9,0/10
Netheid
Beoordelingen
22 apr 2025
Positief: Netheid
7 nachten verbleven in april 2025
8/10 – Goed
Matthieu B.
17 jan 2021
Positief: Netheid
Un emplacement parfait, aux pieds des pistes tout en étant d’une grande tranquillité
Matthieu B.
7 nachten verbleven in december 2020








