Hotel de la Gare ligt in het stadscentrum en vlak bij een treinstation in Cosne-Cours-sur-Loire. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Chateau de Tracy (wijnboerderij) en Tour van Pouilly Fumé. Je kunt ook enkele van de activiteiten in de buurt beleven, bij Domaine Bizet en Domaine Etienne et Sebastien Riffault (wijnboerderij). Bekijk onze reisgids voor Cosne-Cours-sur-Loire
Rue du 14 juillet 3, place de la gare, Cosne-Cours-sur-Loire, 58200
In de buurt
Cosne Karting
9 min. rijden - 8.7 km
Chateau de Tracy (wijnboerderij)
14 min. rijden - 16.7 km
Domaine de Bel-Air
14 min. rijden - 18.0 km
Tour van Pouilly Fumé
15 min. rijden - 19.9 km
Vinitour Centre-Loire
15 min. rijden - 19.9 km
Lokaal vervoer
Station Cosne-Cours-sur-Loire - 1 min. wandelen
Restaurants
Panda Wok
5 min. rijden
Bistrot d'Anatole
8 min. wandelen
Flunch
6 min. rijden
Le Square
5 min. wandelen
Maison Medard
7 min. rijden
Over deze accommodatie
Hotel de la Gare
Hotel in het stadscentrum
Dagelijks een gratis receptie, een terras en een koffiebar/café verwelkomen je bij Hotel de la Gare. Blijf online met gratis wifi in de kamer en geniet van een bar en een restaurant.
Verder zijn er nog deze extra voordelen:
Gratis parkeerplaatsen
Een continentaal ontbijt (toeslag) en rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Alle kamers zijn individueel gemeubileerd en zorgen voor veel comfort met gratis wifi en roomservice.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis parkeerplaatsen buiten het terrein
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen beschikbaar
Eten en drinken
Dagelijks continentaal ontbijt tegen een toeslag beschikbaar van 06.30 uur tot 10.00 uur: EUR 7 voor volwassenen en EUR 7 voor kinderen
Dagelijks gratis welkomstreceptie
Een bar/lounge
Een koffiebar/café
Een restaurant
Snackbar/delicatessenwinkel
Gezinsvriendelijk
Snackbar/delicatessenwinkel
Voorzieningen
Reisgidsen
Gastendiensten
Schoonmaakservice (dagelijks)
Buiten
Terras
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Geen lift
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen
Meer
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Douche
Gratis toiletartikelen
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Entertainment
Flatscreen-tv met digitale zenders
Eten en drinken
Roomservice
Meer
Individueel ingericht
Individuele aankleding
Strijkijzer/strijkplank op verzoek
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 11.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Als je verwacht buiten de reguliere inchecktijden te arriveren, ontvang je een e-mail met speciale incheckinstructies en een toegangscode. Je wordt verwelkomd door de eigenaar.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 22.00 uur te arriveren.
Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Het restaurant van deze accommodatie is iedere vrijdagavond en de hele zaterdag en zondag gesloten.
Renovaties en sluitingen
De volgende voorzieningen zijn gesloten op zaterdag en zondag:
Restaurant
Toegang tot accommodatie
Toegangscode, opgewacht door de eigenaar
Huisdieren
Huisdieren verblijven gratis
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Beperkingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging.
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 0.78 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 18 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor continentaal ontbijt: ongeveer EUR 7 voor volwassenen en EUR 7 voor kinderen
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, ANCV Chèques-Vacances en contante betalingen
Contactloos betalen is mogelijk
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Nationale beoordeling
ATOUT France, het Franse Bureau voor Toerisme, heeft aan deze accommodatie een officiële sterrenclassificatie toegekend.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Hotel de la Gare?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen. In de omgeving zijn ook gratis parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Hotel de la Gare inchecken?
Inchecken kan vanaf: 11.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel de la Gare uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Hotel de la Gare?
Dit hotel ligt in het centrum van Cosne-Cours-sur-Loire, op 9,1 km van Cosne Karting en op 20 km afstand van Domaine Bizet en Domaine Etienne et Sebastien Riffault (wijnboerderij). Ook Pascal and Nicolas Reverdy (wijnboerderij) en Eglise Notre-Dame de Sancerre liggen op 15 km afstand. Station Cosne-Cours-sur-Loire ligt op maar 1 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Hotel de la Gare
8,4
Zeer goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,8
Netheid
8,0
Locatie
8,6
Personeel en service
7,8
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 17 van 37 beoordelingen
10 - Uitstekend
17
Gastenscore: 8 - Goed. 12 van 37 beoordelingen
8 - Goed
12
Gastenscore: 6 - Redelijk. 6 van 37 beoordelingen
6 - Redelijk
6
Gastenscore: 4 - Matig. 2 van 37 beoordelingen
4 - Matig
2
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 37 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
HENRIETTE
15 jul 2019
Positief: Netheid, personeel en service
NOUS AVONS EU TRES CHAUD DANS LA CHAMBRE "CANICULE
Une nuit hôtel vieillot mais agréable. Très bon accueil. Qualité Prix Très bien !
HENRIETTE
1 nacht verbleven in juli 2019
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Clotilde
10 jul 2022
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Très bin séjour
Logement impeccable et accueil parfait. On se sent chez soi et on regrette de partir.
Clotilde
1 nacht verbleven in juli 2022
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Dale
26 jun 2022
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
We loved our stay here. It was very low key local French.
Dale
1 nacht verbleven in juni 2022
Geverifieerd
4/10 – Slecht
Clayton
5 jun 2022
Positief: Netheid
Negatief: Personeel en service, voorzieningen
There was no AC, a electric fan was provided but it didn't help with the heat. We were charged with breakfast we didn't eat and the shampoo wasn't replaced for 5 days, we removed the bottle to make it noticeable that it needed to be replaced, It wasn't replaced. The toilet also had a bad odor on arrival. There also was no Fridge despite the heat. The pillows weren't comfortable and we ended up having to get one from a store. To end it off we got graciously pushed out by the cleaning lady before checkout.
As far as positives, the location was perfect. It was close to the center of the town and the train station is right out front. So you can go to multiple restaurants, stores or even get a train ticket to go elsewhere.
Clayton
13 nachten verbleven in mei 2022
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Philippe
25 mei 2022
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
sympathique et economique
Philippe
1 nacht verbleven in mei 2022
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
sylvain
28 mrt 2022
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Propre et accueillant
Un accueil chaleureux. Chambre simple mais propre et spacieuse.
sylvain
1 nacht verbleven in maart 2022
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Audrey
26 feb 2022
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Établissement dans lequel on se sent bien !! Tout n’est pas neuf mais c’est propre et très bien entretenu.
En plus il y a une super équipe !!
Audrey
4 nachten verbleven in februari 2022
Geverifieerd
8/10 – Goed
LAURENT
28 mei 2021
Positief: Netheid, personeel en service
Un établissement vétuste mais de qualité.
Bien que l'établissement mériterait un rafraichissement, il en reste pas moins de qualité. Le personnel est fort agréable et est à votre disposition. La literie mériterait d'être remplacé, cependant le calme de l'établissement atténue les effet néfaste de ce détail.
LAURENT
1 nacht verbleven in mei 2021
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Geverifieerde reiziger
12 mrt 2021
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Accueil très sympathique. Etablissement de qualité
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in maart 2021
Geverifieerd
6/10 – Matig
Geverifieerde reiziger
26 sep 2020
Positief: Netheid, personeel en service
Negatief: Comfort kamer
Passable
Hotel vieillissant, mais propre et bien entretenu.
L'accueil du personnel est chaleureux et bienveillant, mais l'infrastructure vieillissante est dépassée et l'insonorisation est maigre, mal aidée par des travaux de nuit dans la gare adjacente
Geverifieerde reiziger
4 nachten verbleven in september 2020
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Jean Paul
28 feb 2020
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Tres bon accueil. Personnel très sympathique. Repas excellent et prix plus que raisonnable. Très bien.
Jean Paul
1 nacht verbleven in februari 2020
Geverifieerd
6/10 – Matig
LUC
24 nov 2019
Pour la reservation il nous avez enregistré pour le lendemain au soir
LUC
1 nacht verbleven in november 2019
Geverifieerd
8/10 – Goed
David
4 nov 2019
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Très bien situé.
Accueil prévenant et très aimable.
Hôtel un peu vieillot, mais qui a son charme.
David
1 nacht verbleven in oktober 2019
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Olivier
2 nov 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Très bon rapport qualité-prix
On se gare facilement devant
Olivier
2 nachten verbleven in oktober 2019
Geverifieerd
8/10 – Goed
Denis
17 okt 2019
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Pour une nuit bien
Hotel propre.
Denis
1 nacht verbleven in oktober 2019
Geverifieerd
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
21 sep 2019
Positief: Netheid, personeel en service
Für eine Nacht völlig in Ordnung
Das Personal war super nett, das Bad könnte wieder mal saniert werden.
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in september 2019
Geverifieerd
4/10 – Slecht
michel
2 aug 2019
Negatief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
SUPER REGION
APRES UNE JOURNEE A SE BALADER DANS LES ENVIRONS DE NEVERS A SANCERRE DE POULLY TOUCY MERVEILLEUX VOYAGE . A REFAIRE BON COUCHAGE ET TRES BON ACCEUIL
michel
2 nachten verbleven in juli 2019
Geverifieerd
8/10 – Goed
Aurore
22 jul 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Ravie
Hôtel calme, propriétaire à l’ecoute.
Petit déjeuner copieux
Aurore
1 nacht verbleven in juli 2019
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Guillemette
22 mrt 2022
Guillemette
1 nacht verbleven in maart 2022
Geverifieerd
6/10 – Matig
Michel
14 feb 2022
Negatief: Comfort kamer
Michel
1 nacht verbleven in februari 2022
Geverifieerd
8/10 – Goed
Romain
8 aug 2021
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Romain
2 nachten verbleven in augustus 2021
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
mh
22 jul 2021
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
mh
1 nacht verbleven in juli 2021
Geverifieerd
8/10 – Goed
isabelle
15 jul 2021
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
isabelle
1 nacht verbleven in juli 2021
Geverifieerd
6/10 – Matig
frank
22 mrt 2021
frank
3 nachten verbleven in maart 2021
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Geverifieerde reiziger
22 feb 2021
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer