Gehele chalet

Chalet 'Samayaa' with Hot Tub

Fotogalerie voor Chalet 'Samayaa' with Hot Tub

Een achtertuin met een jacuzzi, een klein vijvertje en een terras met tuinmeubilair.
Een kleine keuken met een ingebouwde oven, een koffiezetapparaat en een magnetron.
Een tuin met een metalen hek, een geplaveid gebied en een gazon.
Een woonkamer met een houten bank, een klein houten tafeltje en een keuken in de achtergrond.
Een kamer met een houten kast, een ronde tafel met stoelen, een wandklok, een ingelijste foto en een vloerlamp.

Populaire voorzieningen

  • Bubbelbad
  • Keuken
  • Huisdiervriendelijk
  • Buitenruimte
  • Parking beschikbaar
  • Barbecue
De huidige prijs is € 78
inclusief belastingen en toeslagen
8 nov - 9 nov

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Chalet 'Samayaa' with Hot Tub

  • Chalet in een rustig gehucht, met de opkomende zon aan de slaapkamerkant.

    Boven zijn een slaapkamer met twee bedden van 90 cm en een kamer die als werkkamer kan dienen. Beneden is een woonkamer met ingerichte kitchenette. Let op: er is geen interne verbinding tussen de verdiepingen; de toegang is via de buitentrap.

    Jacuzzi, parkeren op eigen terrein, ligstoelen en barbecue: rust en ontspanning gegarandeerd. Een oase van rust!



    Beneden, in een voormalige garage (plafondhoogte: 1,95 m), zijn een volledig uitgeruste keuken, eethoek en woonkamer met tv. De bovenverdieping is buitenom bereikbaar. Een kamer met tafel en opbergruimte biedt plek om te werken. De slaapkamer heeft twee bedden van 90 cm; de badkamer een wastafel, douche en toilet. Het balkon biedt prachtig uitzicht op de weiden van de Franche-Comté.



    Het gehucht ligt op 30 minuten van Bourg-en-Bresse, 1 uur en 20 minuten van Lyon en Genève en 25 minuten van Oyonnax. In Thoirette (10 km), de dichtstbijzijnde plaats, vinden jullie alle nodige buurtwinkels.



    Binnen een uur: het keteldal van Corveissiat, het viaduct van Cize-Bolozon, kajakken in Thoirette, het kasteel van Treffort-Cuisiat, een klimbos, het klooster van Brou, de grotten van Cerdon, de meren van Vouglans, Genin en Nantua en de zijdeweverij van Jujurieux. Iets verderop ligt het middeleeuwse stadje Pérouges.



    Talrijke wandelpaden beginnen bij het chalet. Voor sportievelingen ligt het plateau van Retord op ongeveer een uur rijden. Fietsers kunnen bij het chalet gebruikmaken van een afgesloten, beveiligde berging.



    Belangrijk voor hondenbezitters: op het terrein van het chalet is slechts één kleine hond (minder dan 10 kg) toegestaan.

    - Huisdieren toegestaan betaling 20,00 € per huisdier

    Bubbelbad: Open van 11 juni tot en met 1 september.
Kaart
Corveissiat

In de buurt

  • Een waterval die over rotsen stroomt in een weelderig groen bos.
    Parc naturel régional du Haut-Jura
    22 min. rijden - 19.5 km
  • Een rustig meer met helder turquoise water, omringd door beboste heuvels onder een heldere lucht.
    Lac de Vouglans
    39 min. rijden - 37.7 km
  • Parc Aventure de la Bresse
    27 min. rijden - 25.1 km
  • Klooster van Brou
    35 min. rijden - 30.1 km
  • Ainterexpo
    35 min. rijden - 32.1 km

Restaurants

  • Une Evidence
    15 min. rijden
  • M. Raquin Daniel
    16 min. wandelen
  • Auberge Le Revermont
    18 min. rijden
  • LE MONTFLEURI
    16 min. rijden
  • Au Croissant de Lune
    13 min. rijden