Super 8 by Wyndham Cortez/Mesa Verde Area ligt in Cortez. Farming Terraces en Dolores River Brewery zijn een bezoekje waard als je graag iets actiefs wilt doen. Reizigers die op zoek zijn naar plaatselijke attracties, kunnen Cortez Cultural Center en Cultural Park bezoeken. Ontdek wat het gebied allemaal te bieden heeft, zoals skiën. Bekijk onze reisgids voor Cortez
505 E Main St, 5 Blocks E of City Ctr Hwy 160, Cortez, CO, 81321
In de buurt
Cortez Cultural Center
8 min. wandelen - 0.8 km
Colorado Welcome Center at Cortez
5 min. wandelen - 0.5 km
Clay Mesa art Gallery and Studio
8 min. wandelen - 0.8 km
Cultural Park
8 min. wandelen - 0.8 km
Notah Dineh Trading Company and Museum
14 min. wandelen - 1.2 km
Lokaal vervoer
Cortez, Colorado (CEZ-Montezuma County) - 9 min. rijden
Restaurants
Maverik
3 min. rijden
WildEdge Brewing Collective
9 min. wandelen
McDonald's
12 min. wandelen
Maverik
3 min. rijden
Sonic Drive-In
3 min. rijden
Over deze accommodatie
Super 8 by Wyndham Cortez/Mesa Verde Area
Hoogtepunten van de accommodatie
Super 8 by Wyndham Cortez/Mesa Verde Area biedt onder andere gratis ontbijt voor onderweg en een businesscentrum. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Verder zijn er nog deze extra voordelen:
Gratis parkeerplaatsen
Rookvrije accommodatie, een computerstation en een 24-uurs receptie
Een automaat
Beoordelingen van gasten tonen hoge cijfers voor de prijs-kwaliteitsverhouding
Kamervoorzieningen
De 58 kamers zijn voorzien van leuke bijkomstigheden zoals luxe beddengoed en airconditioning, naast faciliteiten zoals gratis wifi en geluiddichte muren. Beoordelingen van gasten zijn vol lof over de netheid van de kamers in deze accommodatie.
Er zijn ook andere gemakken voorzien in de kamers zoals:
Badkamers met bad/douchecombinaties en gratis toiletartikelen
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 05.00 uur
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor vroeg inchecken: USD 10.00
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken
Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor laat uitchecken: USD 10.00
Speciale incheckinstructies
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 18.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je USD 25.00 per huisdier, per dag
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er kunnen 2 kinderen van 12 jaar en jonger gratis verblijven als ze gebruikmaken van de aanwezige bedden wanneer ze slapen in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan USD 35.0 per nacht.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Waarborg: USD 100.00 per verblijf
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor huisdieren: USD 25.00 per huisdier, per dag
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Toeslag voor vroeg inchecken: USD 10.00 (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Toeslag voor laat uitchecken: USD 10.00 (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Toeslag voor extra bed: USD 35.0 per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De naam op de kredietkaart die bij de check-in wordt gebruikt om bijkomende kosten te dekken, dient overeen te komen met de naam voor de kamerreservering.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
Contactloos betalen is mogelijk
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een rookmelder
De accommodatie bevestigt dat ze de schoonmaak- en desinfectiemaatregelen van Count on Us (Wyndham) hanteert.
Bij de accommodatie dienen gasten die niet gevaccineerd zijn voor Covid-19 mondmaskers te dragen
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Super 8 by Wyndham Cortez/Mesa Verde Area?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van USD 25.00 per huisdier, per dag. Hulpdieren betalen geen toeslag.
Hoeveel kost een verblijf bij Super 8 by Wyndham Cortez/Mesa Verde Area?
Vandaag, 10 jul. 2026, kost een verblijf bij Super 8 by Wyndham Cortez/Mesa Verde Area van één nacht voor twee volwassenen op 12 jul. 2026 min. € 81, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Super 8 by Wyndham Cortez/Mesa Verde Area inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 05.00 uur. Tegen een bedrag van USD 10.00 kun je vroeg inchecken (afhankelijk van beschikbaarheid). Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Super 8 by Wyndham Cortez/Mesa Verde Area uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag van USD 10.00 kun je laat uitchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).
Waar staat Super 8 by Wyndham Cortez/Mesa Verde Area?
Dit hotel in Cortez ligt op 10 minuten wandelen van Clay Mesa art Gallery and Studio, Colorado Welcome Center at Cortez en Cortez Cultural Center. Ook Cultural Park en Notah Dineh Trading Company and Museum liggen op een kwartiertje wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Super 8 by Wyndham Cortez/Mesa Verde Area
6,4
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
6,4
Netheid
6,0
Voorzieningen
7,0
Personeel en service
5,8
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 227 van 1005 beoordelingen
10 - Uitstekend
227
Gastenscore: 8 - Goed. 244 van 1005 beoordelingen
8 - Goed
244
Gastenscore: 6 - Redelijk. 201 van 1005 beoordelingen
6 - Redelijk
201
Gastenscore: 4 - Matig. 155 van 1005 beoordelingen
4 - Matig
155
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 178 van 1005 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
178
Beoordelingen
Geverifieerd
6/10 – Matig
SGAM
23 aug 2025
Negatief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten
Er stond van alles opgestapeld in de lobby. Onvriendelijke receptie. Vies, oud en het stonk er. Ontbijt zeer slecht en smerige ruimte
SGAM
1 nacht verbleven in augustus 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Jodi
4 jun 2026
Good place to rest for the night, desk clerk was very helpful, good price and simple breakfast!
Jodi
1 nacht verbleven in juni 2026
Geverifieerd
6/10 – Matig
Allison
8 jul 2026
Positief: Personeel en service
Staff was friendly. Room was clean- but stains on floor.
Allison
1 nacht verbleven in juni 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Kei
18 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
It was very nice
Kei
1 nacht verbleven in februari 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Amanda
28 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The guy in the lobby was kind and helpful the rooms were eh
Amanda
1 nacht verbleven in mei 2026
Geverifieerd
6/10 – Matig
Sasha
28 mei 2026
Basic hotel. Skip the breakfast.
Sasha
1 nacht verbleven in mei 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Karen
20 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Clean room. Helpful staff. Missed the excellent breakfast that we had on previous visits
Karen
2 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Pedro
19 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Yes, Air conditioner was flawless and property was safe
Pedro
2 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Yvonne
19 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very helpful and friendly staff.
Yvonne
1 nacht verbleven in maart 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Manuel Alejandro
6 jun 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
As for the room, everything was great, but the listings claim they have laundry service which isn't the case, they just have a couple of old, out of order machines. Breakfast consists only of coffee, cereal, and milk.
Manuel Alejandro
1 nacht verbleven in mei 2026
Geverifieerd
6/10 – Matig
allan
24 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service
Room was clean.
allan
1 nacht verbleven in maart 2026
Geverifieerd
2/10 – Verschrikkelijk
Lisa
15 jun 2026
Negatief: Personeel en service, voorzieningen
Upon arrival no one was at the front desk, you have to call them and wait for them to arrive. Which we also heard people roaming on the halls later yelling, “does anyone work here?!”. So sounds like calling them standard practice. Room was cool and bed was ok for what the super 8 is, just a stop and sleep motel. But we had a lot of street noise and breakfast was severely lacking. We wouldn’t stay again.
Lisa
1 nacht verbleven in juni 2026
Geverifieerd
2/10 – Verschrikkelijk
David
3 jun 2026
Negatief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Not very clean, staff was only helpful after some complaining. I would not recommend.
David
1 nacht verbleven in juni 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Faith
4 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service
Negatief: Voorzieningen
Breakfast was minimal. Cereal and waffles. No fruit, yogurt or anything else hot. Room was adequate. No coffee pot. Blow dryer didn’t work
Faith
2 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd
2/10 – Verschrikkelijk
Tamika
17 mei 2026
Negatief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Stayed in room 213 and after a thorough check of the bed nothing was seen with the naked eye. When I woke up I had bed bug bites all on my right arm. I do not recommend this hotel and I will not be staying here again. I complained to the front desk and was told “I’ll let the manager know”.
Tamika
1 nacht verbleven in mei 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
James
4 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Good value for the price.
James
1 nacht verbleven in januari 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Gurinder
12 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Good
Gurinder
1 nacht verbleven in februari 2026
Geverifieerd
4/10 – Slecht
Sunshine
7 jun 2026
Positief: Personeel en service
Negatief: Voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten
The best part of this place is the lobby which looks like it was remodeled, but the rest of the property was poor. We got locked in our room because of a broken deadbolt lock and the maintenance worker had to climb through our window on floor 2 to take the door apart. It was resolved but either repair it or put signs on the doors to not use the deadbolts. Think of the liability in case of an emergency where patrons cannot get out of their rooms. It’s a safety issue.
Sunshine
1 nacht verbleven in juni 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Mary
14 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Overall, this is a very nice hotel and a great place to stay
Mary
1 nacht verbleven in juli 2025
Geverifieerd
4/10 – Slecht
Roy
18 aug 2025
Positief: Voorzieningen
Negatief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Location to food and shopping was great.
Roy
1 nacht verbleven in augustus 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Julia
28 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service
Staff was great, hotel was clean
Julia
1 nacht verbleven in augustus 2025
Geverifieerd
2/10 – Verschrikkelijk
Michael
11 jun 2026
Negatief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Not even close to the advertising description. The door lock deadbolt was broken. The toilet leaked and refilled all night. The air conditioner was so loud that we had to turn it off to sleep. The beds and pillows were terrible. The floors were filthy. The ceiling in the bathroom was caving in. Could not get hot water to sink or shower. 1 tiny trash can was provided. Breakfast was to be at 6:00am and there was no food and no one there setting up anything. This was the worst hotel stay we've ever experienced. We will never trust Super 8 or Wyndham again.
Michael
1 nacht verbleven in juni 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Brian
11 nov 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
The room, linens and bathroom was clean. It was quiet, with easy check-in and check-out. Would have no problem staying again.
Brian
1 nacht verbleven in november 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Jim
14 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Bucket list vacation
Friendly staff,, average hotel, reasonable price
Jim
1 nacht verbleven in augustus 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Kevin
25 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer