El Greco Hotel by Estia ligt aan het strand in Corfu. Reizigers die op zoek zijn naar een activiteit kunnen terecht bij Haven van Corfu. Ga naar Kerk van Agios Gordio en Strand van Dassia als je liever de natuur intrekt. Bekijk onze reisgids voor Corfu
Benitses, Corfu, Corfu Island, 49084
In de buurt
Achilleion (paleis)
17 min. wandelen - 1.5 km
Haven van Corfu
18 min. rijden - 11.9 km
Kaiserbrug
5 min. wandelen - 0.5 km
Schelpenmuseum van Corfu
17 min. wandelen - 1.4 km
strand nabij Benitses Marina
2 min. rijden - 1.5 km
Lokaal vervoer
Corfu (CFU-Ioannis Kapodistrias) - 19 min. rijden
Restaurants
Burger King
11 min. rijden
Cafe Kanoni
14 min. rijden
Sofrito
18 min. wandelen
Skal
Café Royal
14 min. rijden
Over deze accommodatie
El Greco Hotel by Estia
Hotel bij de zee
Bij El Greco Hotel by Estia zijn er de volgende voorzieningen: een gratis continentaal ontbijt, een terras en een bar. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
Er zijn ook voordelen, zoals:
Hulp bij uitstappen/tickets, een bagageopslagruimte en een kluis bij de receptie
Meertalig personeel
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij El Greco Hotel by Estia bieden leuke voordelen zoals airconditioning, naast voorzieningen zoals gratis wifi en kluisjes.
Er zijn extra voorzieningen zoals:
Badkamers met douches en shampoo
Flatscreentelevisies met digitale zenders
Balkons of terrassen, minikoelkasten en beperkte schoonmaak
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis parkeerplaatsen binnen 50 meter van de accommodatie
Parkeerplaatsen op straat beschikbaar
Eten en drinken
Gratis continentaal ontbijt beschikbaar dagelijks van 07.30 uur tot 10.00 uur
Een bar/lounge
Gezinsvriendelijk
Aparte slaapkamer
Minikoelkast
Voorzieningen
Bagageopslag
Kluisje bij het onthaal
Receptie met beperkte openingsuren
Gastendiensten
Hulp met excursies en tickets
Meertalig personeel
Schoonmaakservice (eenmaal per verblijf)
Buiten
Aan het strand
Terras
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Meer
1 gebouw
4 etages
Aparte rookruimtes
Gebouwd in 1982
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Douche
Haardroger (op verzoek)
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Entertainment
Flatscreen-tv met digitale zenders
Eten en drinken
Minikoelkast
Meer
Airconditioning
Kluis
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 07.00 uur tot 23.00 uur.
Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Huisdieren verblijven gratis
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De stad heft de volgende belasting: van 1 november t/m 31 maart betaal je EUR 0.50 per accommodatie, per nacht.
De stad heft de volgende belasting: van 1 april tot 31 oktober betaal je EUR 2.00 per accommodatie, per nacht.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een EHBO-koffer
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 500 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij El Greco Hotel by Estia?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Je kunt in de omgeving gratis parkeren.
Hoe laat kan ik bij El Greco Hotel by Estia inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij El Greco Hotel by Estia uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat El Greco Hotel by Estia?
Dit hotel in Corfu ligt aan het strand, binnen 10 minuten wandelen van Ionische Zee en Kaiserbrug. Ook Schelpenmuseum van Corfu en Achilleion (paleis) liggen op 3 km afstand.