Casa Dei Venti ligt vlak bij het strand in Corfu. Bezoek Aqualand, een populaire attractie, of trek de natuur in bij Kerk van Agios Gordio en Strand van Dassia. Bekijk onze reisgids voor Corfu
Dit appartement beschikt over een tuin en gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes. Elk appartement heeft gratis wifi en een gemeubileerd balkon. Verder is de kitchenette voorzien van een oven en een kookplaat. Een flatscreentelevisie, een waterkoker en een haardroger zijn enkele van de overige voorzieningen.
Casa Dei Venti heeft 14 kamers met airconditioning die zijn voorzien van een haardroger. Elke kamer heeft een gemeubileerd balkon. Alle kamers in dit appartement met 3 sterren hebben kitchenettes met een kookplaat en kookgerei, borden en bestek. Elke badkamer is voorzien van een bad/douchecombinatie.
Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi (snelheid: 25+ Mbps). Elke kamer is voorzien van flatscreentelevisie.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Je hoeft niet op straat te parkeren
Kitchenette
Elektrische waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Minikoelkast
Oven
Badkamer
Bad/douchecombinatie
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Toiletpapier
Entertainment
Flatscreen-tv
Buiten
Gemeubileerd balkon
Tuin
Werkplekken
Bureau
Comfort
Airconditioning
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Aparte rookruimtes (boetes bij overtreding)
Diensten en faciliteiten
Bagageopslag
Virtuele receptie
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Algemeen
14 units
Geluiddichte muren
Tuin
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 12.00 uur; inchecken kan tot: 14.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Als je verwacht buiten de reguliere inchecktijden te arriveren, ontvang je binnen de 48 uur voor aankomst een e-mail met incheckinstructies en informatie voor het ophalen van de sleutel. Je hebt toegang tot de accommodatie via een privé-ingang.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Vul voor aankomst via een beveiligde link het online registratieformulier in
Na het boeken dien je een kopie van je paspoort aan de accommodatie te verstrekken
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 14.00 uur te arriveren.
Je kunt hulp vragen aan een virtuele receptie
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Ophalen van sleutel, privé-ingang
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Waarborg: EUR 150 per accommodatie per nacht
Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De stad heft de volgende belasting: van 1 november t/m 31 maart betaal je EUR 0.50 per accommodatie, per nacht.
De stad heft de volgende belasting: van 1 april tot 31 oktober betaal je EUR 2.00 per accommodatie, per nacht.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Registratienummer van de accommodatie 1381597
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 500 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Casa Dei Venti Corfu
Casa Dei Venti Apartment
Casa Dei Venti Apartment Corfu
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Casa Dei Venti?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Casa Dei Venti inchecken?
Inchecken kan vanaf: 12.00 uur; inchecken kan tot: 14.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Casa Dei Venti uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Casa Dei Venti?
Dit appartement ligt vlak bij het strand, op 2 km afstand van Ionische Zee en Schelpenmuseum van Corfu. Ook Kaiserbrug en Achilleion (paleis) liggen op 5 km afstand.
Beoordelingen
Beoordelingen over Casa Dei Venti
4,8
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
4,8
Netheid
2,0
Voorzieningen
2,0
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 1 van 3 beoordelingen
10 - Uitstekend
1
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 3 beoordelingen
8 - Goed
0
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 3 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 3 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 2 van 3 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
2
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
Fredrik
21 aug 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Fredrik
8 nachten verbleven in augustus 2025
2/10 – Ontzettend slecht
Mihály
30 jun 2025
Negatief: Netheid
Mihály
7 nachten verbleven in juni 2025
2/10 – Ontzettend slecht
Irini
Reisde met familie
21 apr 2025
Negatief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Nie wieder!
Das Apartment war sehr schmutzig, Feuchtigkeit bis zum nicht mehr geht.
Dieses Apartment war anscheinend schon seit einer Ewigkeit geschlossen.
Im April , wo die Temperatur noch niedirig ist nur mit einer dünnen Decke !
So kalt und nasse Bettwäsche von der Feuchtigkeit das man nicht schlafen konnte.
Ich habe auf Expedia was ganz anderes gebucht mit sauberem modernen Zimmer und das was wir vorgefunden haben nicht mit den Bildern zu vergleichen.
Der Inhaber lies dies Kommentarlos.
Nie wieder !