Bella Vista Beach Hotel and Studios ligt vlak bij de luchthaven en aan het water in Corfu. Reizigers die op zoek zijn naar een activiteit kunnen terecht bij Haven van Corfu. Ga naar Strand van Issos en Santa Barbara strand als je liever de natuur intrekt. Mis zeker Aqualand niet. Kies voor waterpret zoals duiken of snorkelen of beleef avonturen zoals mountainbiken en het afleggen van wandel- en fietsroutes. Bekijk onze reisgids voor Corfu
Benitses Beach, Corfu, Corfu Island, 490 84
In de buurt
Achilleion (paleis)
3 min. rijden - 2.6 km
Haven van Corfu
13 min. rijden - 11.9 km
Aqualand
16 min. rijden - 15.2 km
Schelpenmuseum van Corfu
10 min. wandelen - 0.9 km
Kaiserbrug
4 min. rijden - 2.6 km
Lokaal vervoer
Corfu (CFU-Ioannis Kapodistrias) - 30 min. rijden
Restaurants
Aeolos Bar
5 min. rijden
Paxinos Tavern
8 min. wandelen
Aeolos Restaurant
5 min. rijden
Varvara’s Restaurant
2 min. wandelen
Argo Restaurant
8 min. wandelen
Over deze accommodatie
Bella Vista Beach Hotel and Studios
Hotel vlak bij Achilleion (paleis)
Bella Vista Beach Hotel and Studios bevindt zich dicht bij Haven van Corfu en biedt 5 strandbars, een koffiebar/café en een tuin. Naast een droogkuis/wasserijservice en autoverhuur ter plaatse, genieten gasten ook van gratis wifi in de kamer met een snelheid van 25+ Mbps.
Tijdens je verblijf geniet je ook van:
Toegang tot een buitenzwembad in de buurt met ligstoelen en parasols bij het zwembad
Een ontbijtbuffet (toeslag), een shuttleservice van/naar de luchthaven en tuinmeubelen
Boeken, meertalig personeel en geldautomaat/bankservice
Bagageopslagruimte, parasols en conciërgeservice
Beoordelingen van gasten tonen hoge cijfers voor het behulpzame personeel
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Bella Vista Beach Hotel and Studios hebben leuke bijkomstigheden zoals luxe beddengoed en airconditioning, bovenop voorzieningen zoals gratis wifi en bureaustoelen.
Er zijn extra gemakken voorzien in de kamers zoals:
Lakens van Egyptisch katoen en bedden met traagschuimmatrassen
Beschikbaar in alle kamers: gratis wifi en kabelinternet
Wifisnelheid op de kamer: 25+ Mbps
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi en kabelinternet
Parkeren en vervoer
24-uurs shuttleservice van/naar de luchthaven op vaste tijden en op verzoek tegen een toeslag
Je hoeft niet op straat te parkeren
Eten en drinken
Dagelijks ontbijtbuffet tegen een toeslag beschikbaar van 07.30 uur tot 10.30 uur: EUR 20 voor volwassenen en EUR 15 voor kinderen
5 strandbars
Een bar/lounge
Een koffiebar/café
Koffie en thee in gemeenschappelijke ruimtes
Restaurants ter plaatse
Bella Cafe
Dingen om te doen
Boeken
Buitenzwembad (toegang voor gasten)
Gezinsvriendelijk
Minikoelkast
Toegang tot buitenzwembad in de buurt
Voorzieningen
24-uursreceptie
Bagageopslag
Geldautomaat
Reisgidsen
Gastendiensten
Conciërgeservices
Droogkuis-/wasserijservice
Hulp met excursies en tickets
Huwelijksservices
Meertalig personeel
Schoonmaakservice (dagelijks)
Buiten
Aan het vlonderpad/de promenade
Aan het water
Ligstoelen aan het zwembad
Parasols bij het zwembad
Rechtstreekse toegang tot het strand
Strandparasols
Strandstoelen
Tuin
Tuinmeubels
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
6 treden naar de ingang
Geen lift
Tegelvloer in gemeenschappelijke ruimtes
Trapleuningen (80 centimeter hoog)
Meer
1 etage
3 gebouwen
Aparte rookruimtes
Gebouwd in 1980
Klamboes
Mediterrane architectuur
Ramen met dubbelglas
Ten minste 80% van de verlichting werkt met leds
Ten minste 80% van de voedingsproducten komt van lokale producenten
Tours en activiteiten van lokale aanbieders
Veganistische gerechten
Vegetarisch ontbijt beschikbaar
Vegetarische gerechten
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Lakens van Egyptisch katoen
Matras van memory foam
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Shampoo
Tandenborstel en tandpasta (op verzoek)
Zeep
Entertainment
Tv van 32 inch met satellietzenders
Eten en drinken
Elektrische waterkoker
Gratis mineraalwater
Koffiezetapparaat/waterkoker
Minibar
Minikoelkast
Restaurantgidsen
Meer
Aangrenzende kamers beschikbaar
Airconditioning
Bureau
Bureaustoel
Energiebesparende schakelaars in kamers
Kluisje
Ledverlichting
Strijkijzer/strijkplank op verzoek
Verwarming
Vliegenramen
Waterbesparende douches
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 04.00 uur
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Vroeg inchecken is tegen een toeslag beschikbaar
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor late check-in tussen 11.00 uur en middernacht
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor laat uitchecken: EUR 30
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor kan een toeslag gelden). Om opgehaald te worden, dien je de accommodatie 24 uur voor aankomst te contacteren. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
Binnen de 48 uur voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinstructies. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Na het boeken dien je een kopie van je paspoort aan de accommodatie te verstrekken
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 21.00 uur te arriveren.
Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
De receptie is beperkt bemand in de maanden maart, april, mei en oktober. Je wordt verzocht tijdens deze periodes vooraf contact op te nemen met de accommodatie om je geschatte aankomsttijd te melden.
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Huisdieren verblijven gratis
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden en katten zijn toegestaan
1 in totaal (tot 5 kg per huisdier)
Huisdieren mogen niet zonder toezicht worden achtergelaten
Alleen bepaalde kamers. Huisdiervriendelijke kamers kunnen worden aangevraagd door de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging te contacteren.
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Eén kind van 2 jaar of jonger kan gratis verblijven als het gebruikmaakt van de aanwezige bedden wanneer het slaapt in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan EUR 35 per nacht.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De stad heft de volgende belasting: van 1 november t/m 31 maart betaal je EUR 1.50 per accommodatie, per nacht.
De stad heft de volgende belasting: van 1 april tot 31 oktober betaal je EUR 5.00 per accommodatie, per nacht.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer EUR 20 voor volwassenen en EUR 15 voor kinderen
Toeslag voor luchthavenshuttle: EUR 50 per voertuig (enkele reis, voor maximum 4 personen)
Vroeg inchecken is tegen een toeslag beschikbaar (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Toeslag voor late check-in tussen 11.00 uur en middernacht
Toeslag voor laat uitchecken: EUR 30 (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Toeslag voor extra bed: EUR 35 per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten of per kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
Het personeel in deze accommodatie behoudt zich het recht voor om voor aankomst een pre-autorisatie uit te voeren op de creditcard van de gast.
Langdurige huurders welkom.
Geluidsdichte kamers kunnen niet gegarandeerd worden.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een rookmelder, een beveiligingssysteem, een EHBO-koffer en buitenverlichting
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Registratienummer van de accommodatie 0829Κ012A0036800
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 500 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Bella Vista And Studios Corfu
Bella Vista Beach Hotel Corfu
Vista Beach Hotel
Bella Vista Beach Hotel and Studios Hotel
Bella Vista Beach Hotel and Studios Corfu
Bella Vista Beach Hotel and Studios Hotel Corfu
Veelgestelde vragen
Beschikt Bella Vista Beach Hotel and Studios over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.
Hoeveel kost een verblijf bij Bella Vista Beach Hotel and Studios?
Vandaag, 7 apr. 2026, kost een verblijf bij Bella Vista Beach Hotel and Studios van één nacht voor twee volwassenen op 28 apr. 2026 min. € 84, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Bella Vista Beach Hotel and Studios?
Ja, bij dit hotel zijn honden en katten met een gewicht van maximum 5 kg per huisdier toegestaan (maximum 1 in totaal).
Hoe laat kan ik bij Bella Vista Beach Hotel and Studios inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 04.00 uur. Voor vroeg inchecken geldt een toeslag (afhankelijk van beschikbaarheid). Laat inchecken kan tussen 11.00 uur en middernacht. Hiervoor wordt wel een toeslag in rekening gebracht.
Tot hoe laat kan ik bij Bella Vista Beach Hotel and Studios uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag van EUR 30 kun je laat uitchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).
Biedt Bella Vista Beach Hotel and Studios een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is op verzoek een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van EUR 50 per voertuig.
Waar staat Bella Vista Beach Hotel and Studios?
Dit hotel in Corfu biedt rechtstreeks toegang tot het strand en ligt aan het vlonderpad, op 3,6 km van Achilleion (paleis) en op 20 km afstand van Haven van Corfu en Strand van Issos. Ook Aqualand en Santa Barbara strand liggen op 25 km afstand.
Beoordelingen
Beoordelingen over Bella Vista Beach Hotel and Studios
9,2
Fantastisch
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,6
Netheid
8,4
Locatie
9,8
Personeel en service
8,8
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 142 van 215 beoordelingen
10 - Uitstekend
142
Gastenscore: 8 - Goed. 57 van 215 beoordelingen
8 - Goed
57
Gastenscore: 6 - Redelijk. 11 van 215 beoordelingen
6 - Redelijk
11
Gastenscore: 4 - Matig. 5 van 215 beoordelingen
4 - Matig
5
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 215 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
Yee
Reisde met familie
11 nov 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great customer service, clean rooms, close to the sea , bus stop and restaurants.
Yee
4 nachten verbleven in oktober 2025
8/10 – Goed
Hubert
Reisde met partner
23 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Super freundliche Rezeption !! Zimmer sind sauber und in Ordnung, nur die Dusche ist klein und ein Durschvorhang :(
Preis/Leistung sehr gut :) 👍
!!! Das Frühstück war Mega !!!
Hubert
1 nacht verbleven in oktober 2025
8/10 – Goed
Rudolf
Reisde met partner
4 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Super freundliches und hilfsbereite Personal, hervorragendes Frühstück, täglich Zimmerservice mit Wäschewechsel.
Wenn man etwas bemängeln kann vielleicht das etwas kleine Bad mit Duschvorhang. Hat eine schöne Lage, ruhig aber trotzdem rentrumsnah. Kann es weiterempfehlen!
Rudolf
11 nachten verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Louise
Zakenreiziger
18 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Excellent location just one street back from main road through Benitses. Lovely staff.
Louise
1 nacht verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Jas
15 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Jas
7 nachten verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
Susanna
7 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
sehr empfehlenswert! tolle Lage, sehr freundliches Personal und super sauber
Susanna
11 nachten verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
Amber
Reisde met familie
20 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The staff went above and beyond for our.stay. Clean rooms. Very spacious. Bring extra blankets if you get cold easily.
Amber
2 nachten verbleven in augustus 2025
8/10 – Goed
Raffaele
Reisde met familie
19 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Raffaele
9 nachten verbleven in juni 2025
10/10 – Uitstekend
Mario
16 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Siamo alla nostra seconda esperienza al Bella Vista di Benitses, l’ospitalità di Anthea è sempre qualcosa di meraviglioso ed è per questo che ogni volta che ne abbiamo la possibilità, torniamo a “casa”, quest’anno con la piacevolissima sorpresa nell’aver trovato un manager come Gianluigi che nella nostra piccola dissaventura di salute (purtroppo non è stata per me perfetta in quanto arrivato e ripartito con febbre alta)ci sono stati vicini, ricoprendoci di tutte le attenzioni possibili, anche di averci mandato un medico in camera, non so quanti lo avrebbero fatto, per cui mi sentirò sempre di consigliare loro, perché con il loro affetto,ti fanno sentire veramente a casa… Il mare ed il contesto, parla da sè… E non finisce qui!
Mario
7 nachten verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
27 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Underbar personal, obeskrivligt.
Mysigt hotell, rummen är inte TOP notch men det är absolut mysigt, se till bara att ta ett lite större rum.
Geverifieerde reiziger
7 nachten verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
Sercan
Reisde met familie
26 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Awesome
Owner to the Staff, Perfect people. I had amazing days. I recommend to everyone who think to go there. 5 star service 5 star staff. Thanks to everyone !
Sercan
5 nachten verbleven in juli 2025
8/10 – Goed
Karyna
11 jul 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
On arrive du Bella Vista et franchement, on a beaucoup aimé! On y est restés 13 nuits. La localisation est parfaite, sur une rue animée avec boutiques et restos. La chambre et la salle de bain sont d’une bonne grandeur et le lit est tres confortable. On avait loué une voiture et Benitses est un bon point de départ pour visiter l’île. Le seul point qu’on trouve négatif, c’est le prix du déjeuner. 18 euros par personne par jour, nous qui sommes canadien, ça revient à 30$ CAD par personne, ce qui est extrêmement cher. Mais sinon, on y retournerais sans hésiter!!!
Karyna
13 nachten verbleven in juni 2025
10/10 – Uitstekend
Laura
10 jul 2025
Laura
7 nachten verbleven in juni 2025
10/10 – Uitstekend
David
2 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service
David
3 nachten verbleven in juni 2025
10/10 – Uitstekend
Philippa
Reisde met familie
1 jul 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Bella Vista is a very friendly, clean and well run property. The staff is so nice and I was travelling for the first time as a single parent, but felt completely safe and comfortable.
The buffet breakfast is well organised and the food tweaked daily. Every taxi the staff organised for us arrived on time, was smart and had a friendly and knowledgeable driver. There are so many good places to eat in the vicinity and we enjoyed the going to the Avra bar and using their sunbeds and parasols, which are complimentary when purchasing food and drink. Would heartily recommend Bella Vista and will definitely go back.
Philippa
4 nachten verbleven in juni 2025
6/10 – Redelijk
Ann
Reisde met partner
9 jun 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
This property and staff were really sweet. We were in and out because it was a quick overnight stay. We had stayed in the Pelekas area for three nights, and unfortunately Benitses was just not for us. Very crowded and touristy. Sadly, although our room was non-smoking, it really smelled of cigarettes and there was an ashtray on our balcony table, so could’ve just been because ppl can smoke outside. I will say again, everyone was very sweet, communication was easy and quick, and besides the smoke, the room was spacious and clean.
Ann
1 nacht verbleven in juni 2025
8/10 – Goed
Mounia
12 mei 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
On a été très bien reçus , l’équipe est super gentille tout le staff est sympathique, à l’écoute souriants big up au jeunes stagiaires qui font un excellent travail. Le service est top.
L’hôtel bien localisée en bord de mer, plusieurs commerces à proximité, le petit déjeuner est complet, et délicieux.
Mounia
3 nachten verbleven in mei 2025
10/10 – Uitstekend
Catherine
4 mei 2025
Catherine
1 nacht verbleven in april 2025
10/10 – Uitstekend
Stephanie
Reisde met familie
21 apr 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Lovely little room!
Great hotel in a beautiful area. Room was clean and staff were hospitable & very welcoming. Very good value overall & I would stay here again.
Stephanie
1 nacht verbleven in april 2025
10/10 – Uitstekend
Lauriane Suzanne
Reisde met familie
16 apr 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Durant notre voyage, début avril, c'est un endroit simple et propre, dans un village calme. Le personnel de l'hôtel est très accueillant, ils nous reconnaissent et nous saluent à chaque passage devant l'hôtel.
Nous étions dans un des studios. C'était propre, les installations sont un peu vieillotes, la tuyauterie fuyait un peu dans la salle de bain, il manquait une poignée sur un tiroir. Très sincèrement, cela ne gâche pas le voyage. Il faut se dire que tous les clients ne sont pas forcément très soigneux et que ce n'est pas la faute de l'hôtel. De même, jusqu'à 22-23h, certains clients faisaient beaucoup de bruit, le studio n'est pas très bien isolé mais si tout le monde respectait l'espace de chacun, il n'y aurait pas besoin d'isoler les studios.
La première nuit, il faisait froid, nous avons tenté d'envoyer un message à la réception pour demander une couverture, vers 23h. Immédiatement, quelqu'un nous a apporté deux couvertures malgré l'heure tardive.
Nous garderons un très bon souvenir de notre passage à l'hôtel Bella Vista.
Lauriane Suzanne
6 nachten verbleven in april 2025
10/10 – Uitstekend
Mohammed Faizaan
Reisde met een groep
14 apr 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
This hotel was absolutely amazing. From the room, to the location and the delicious breakfast. The management were excellent and the service was immaculate. I would definitely recommend this hotel to friends and family. And I will definitely be staying if I’m ever in Corfu again.
What made my trip even better was the lovely interns. They were friendly, professional and made us feel very welcome. So a big thank you to Ana, Alya, Mikole, Melanie, Madisson, Gonçalo and Gianni.
Mohammed Faizaan
4 nachten verbleven in april 2025
10/10 – Uitstekend
Johnny
Reisde met familie
10 apr 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Johnny
1 nacht verbleven in april 2025
6/10 – Redelijk
irma
27 sep 2024
Positief: Netheid, personeel en service
irma
2 nachten verbleven in september 2024
10/10 – Uitstekend
Helen
26 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The property is in a great location. Convenient for bus, shops restaurants etc. It's very clean & breakfast is very good. Staff are very friendly & helpful. Great place to stay.
Helen
3 nachten verbleven in augustus 2024
10/10 – Uitstekend
Alessandra
Reisde met partner
22 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Ottimo hotel, stanze spaziose e sempre pulite. Posizione ottima in centro al paese di Benitses con tutti i servizi (minimarket, affitta auto e moto, ristoranti, spiaggia) e a soli 20 minuti da corfu town.
Colazione ottima e molto varia con presenza di dolce e salato.
Alla reception tutti sono disponibili per qualsiasi informazione e necessità, possibilità di parlare anche in italiano.
Consigliatissimo!