Bekijk de voordelen waarvan je profiteert met VIP Access
Als lid krijg je meer
Bespaar 15% of meer op geselecteerde VIP Access-accommodaties als je het Silver-niveau of hoger behaalt
Geniet van topkwaliteit en uitstekende service
Krijg een voordeel tijdens je verblijf bij geselecteerde accommodaties, plus gratis kamerupgrades, vroeg inchecken en laat uitchecken indien beschikbaar.
Hotel Boutique La Ermita Suites, The Only officially designated "Monument Hotel" in Córdoba bevindt zich in Oude stad van Córdoba, een wijk in Córdoba, en ligt vlak bij een treinstation. Geniet van de prachtige natuur bij Parque Natural Sierra de Hornachuelos en Arroyo de Valchillón. Of bezoek enkele plaatselijke attracties, zoals Botanische Tuin van Córdoba en Tuinen van het Alcázar. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Nuevo Arcangel-stadion of Koninklijke Stallen van Córdoba. Bekijk onze reisgids voor Córdoba
Plaza de Abades 8, Córdoba, 14003
In de buurt
Calleja de las Flores
2 min. wandelen - 0.2 km
Mezquita-catedral de Córdoba
3 min. wandelen - 0.3 km
Romeinse brug
3 min. wandelen - 0.3 km
Plaza del Potro
5 min. wandelen - 0.5 km
Alcazar van Cordoba
6 min. wandelen - 0.6 km
Lokaal vervoer
Station Campus Universitario de Rabanales - 19 min. rijden
Restaurants
Bodegas Mezquita Céspedes
3 min. wandelen
Taberna Bar Santos
2 min. wandelen
Hygge
2 min. wandelen
Burger King
3 min. wandelen
La Bicicleta
3 min. wandelen
Over deze accommodatie
Hotel Boutique La Ermita Suites, The Only officially designated "Monument Hotel" in Córdoba
Hotel vlak bij Mezquita-catedral de Córdoba
Bij Hotel Boutique La Ermita Suites, The Only officially designated "Monument Hotel" in Córdoba zijn er de volgende voorzieningen: een terras, een koffiebar/café en een wasserij. Gasten blijven online dankzij gratis wifi in de kamer en genieten ook van een snackbar/deli.
Er zijn ook voordelen, zoals:
Een continentaal ontbijt (toeslag), meertalig personeel en bagageopslagruimte
Conciërgeservice, een kluis bij de receptie en rookvrije accommodatie
Hulp bij uitstappen/tickets, een cadeauwinkel en een lift
Beoordelingen van gasten zijn zeer positief over het behulpzame personeel
Kamervoorzieningen
Alle kamers zijn individueel gemeubileerd en zorgen voor veel comfort dankzij luxe beddengoed en kussenmenu's, bovenop leuke bijkomstigheden zoals airconditioning en badjassen.
Er zijn extra gemakken voorzien in de kamers zoals:
Hypoallergeen beddengoed, lakens van Egyptisch katoen en bedden met traagschuimmatrassen
Designer toiletartikelen en haardrogers
Flatscreentelevisies van 42 inch met satellietzenders
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
24-uurs parkeerplaatsen buiten het terrein (EUR 19 per dag)
Eten en drinken
Dagelijks continentaal ontbijt tegen een toeslag beschikbaar van 08.00 uur tot 10.30 uur: EUR 20 per persoon
Een koffiebar/café
Snackbar/delicatessenwinkel
Gezinsvriendelijk
Geluiddichte kamers
Kitchenette in de kamer
Koelkast op de kamer
Microgolfoven op de kamer
Snackbar/delicatessenwinkel
Wasserij
Voorzieningen
Bagageopslag
Cadeauwinkel/kiosk
Kluisje bij het onthaal
Receptie met beperkte openingsuren
Reisgidsen
Wasserij
Gastendiensten
Aanzoek-/romantische pakketten
Conciërgeservices
Hulp met excursies en tickets
Meertalig personeel
Schoonmaakservice (dagelijks)
Buiten
Terras
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Deuropeningen op rolstoelbreedte
Goed verlicht pad naar de ingang
Hardhouten vloer in de kamer
Informatieborden in braille of reliëfletters
Lift
Luisterhulpmiddelen
Pad zonder treden naar de ingang
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Rolstoeltoegankelijk pad naar lift
Rolstoeltoegankelijk restaurant
Rolstoeltoegankelijke openbare wasruimte
Rolstoeltoegankelijke registratiebalie
Rolstoeltoegankelijkheid
Tegelvloer in gemeenschappelijke ruimtes
Trapleuningen
Visueel brandalarm
Meer
4 etages
Barokarchitectuur
Gemeenschappelijke woonkamer
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Donzen dekbed
Hypoallergeen beddengoed
Kussenkeuzemenu
Lakens van Egyptisch katoen
Matras van memory foam
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Badjassen
Designer toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Shampoo
Tandenborstel en tandpasta (op verzoek)
Toiletpapier
Zeep
Entertainment
Flatscreen-tv van 42 inch met satellietzenders
Eten en drinken
Broodrooster
Champagneservice
Diepvriezer
Espressoapparaat
Gratis mineraalwater
Kitchenette
Koelkast
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Schoonmaakartikelen
Meer
Airconditioning (met klimaatregeling)
Geluiddichte kamers
Individueel ingericht
Individuele aankleding
Kluisje
Strijkijzer/strijkplank op verzoek
Verwarming (met klimaatregeling)
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Voor laat uitchecken wordt een toeslag aangerekend
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 08.00 uur tot 20.00 uur.
Binnen de 72 uur voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinstructies. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie minstens 72 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Vul voor aankomst via een beveiligde link het online registratieformulier in
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 20.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten (uitgezonderd assistentiedieren en daar wordt geen toeslag voor aangerekend)
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor continentaal ontbijt: ongeveer EUR 20 per persoon
Laat uitchecken is tegen een toeslag beschikbaar (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een koolmonoxidedetector, een brandblusapparaat, een rookmelder, een beveiligingssysteem en een EHBO-koffer
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Registratienummer van de accommodatie H/CO/000830
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Deze accommodatie verwelkomt gasten van elke seksuele geaardheid of geslachtsidentiteit (LHBTI+-vriendelijk)
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Hotel Boutique La Ermita Suites, The Only officially designated "Monument Hotel" in Córdoba?
Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Hotel Boutique La Ermita Suites, The Only officially designated "Monument Hotel" in Córdoba?
Vandaag, 15 mei 2026, kost een verblijf bij Hotel Boutique La Ermita Suites, The Only officially designated "Monument Hotel" in Córdoba van één nacht voor twee volwassenen op 8 jun. 2026 min. € 158, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoe laat kan ik bij Hotel Boutique La Ermita Suites, The Only officially designated "Monument Hotel" in Córdoba inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel Boutique La Ermita Suites, The Only officially designated "Monument Hotel" in Córdoba uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag kun je laat uitchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).
Waar staat Hotel Boutique La Ermita Suites, The Only officially designated "Monument Hotel" in Córdoba?
Dit hotel ligt in Oude stad van Córdoba, vlak bij Calleja del Pañuelo en Mezquita-catedral de Córdoba. Calleja de las Flores en Patio de los Naranjos liggen op enkele stappen afstand. Station Córdoba ligt op 21 minuten wandelen en naar Cordoba (XOJ-Station Córdoba) is het 22 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Hotel Boutique La Ermita Suites, The Only officially designated "Monument Hotel" in Córdoba
10
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
10
Netheid
9,8
Voorzieningen
10
Personeel en service
10
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 134 van 139 beoordelingen
10 - Uitstekend
134
Gastenscore: 8 - Goed. 5 van 139 beoordelingen
8 - Goed
5
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 139 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 139 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 139 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Ban
17 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Amazing! Such a beautiful hotel and very kind staff.
Ban
3 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
David
1 feb 2026
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
History of the place and the great staff.
David
1 nacht verbleven in januari 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Robert
13 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
By far and away the best service and communication that we’ve ever experienced across all of our travels! And the room was excellent with the most divine shower!
Robert
2 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Nicole
18 jan 2026
Beautiful hotel, absolutely perfect area to stay in cordoba, walking distance to a bunch of great restaurants and right next to the mosque.
Nicole
2 nachten verbleven in januari 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Karin
23 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
I was traveling with my daughter and we decided to stay 1 night in a boutique hotel. This was such a unique experience! We were both very impressed by the history of the hotel, and appreciated the personal tour/history lesson we were given at check-in. The buildings and our room were beautiful, the location was perfect, and the staff wonderful. Photo is of the view from our window.
Karin
1 nacht verbleven in maart 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Ian
6 mrt 2026
Positief: Netheid
A beautiful historical hotel. Javier and team ensured everything was perfect and their recommendations of restaurants and activities and help with booking made life much easier. His enthusiasm for the project and the building’s heritage was undoubted. A wonderful, memorable stay
Ian
2 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Stewart
21 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Wonderful to stay in a part of the history of Cordoba. The team of Javier, Alba and Laura all work hard to give the very best service. Although the property is old, the rooms are modern, well equipped and beautifully decorated. All the places you’ll want to visit are in easy walking distance. The best hotel we stayed on our trip.
Stewart
1 nacht verbleven in maart 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Maurits de
10 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Only six rooms each unique
“remodeled” 16th century 3 nun convent
Totally best in my Spain travels
As the guid Michelan would say “worth the side trip”. Almost on par with the famous mosque.
Maurits de
1 nacht verbleven in maart 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Jose Manuel
19 dec 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Limpieza, trato, y la habitación estaban en condiciones excelentes.
Jose Manuel
2 nachten verbleven in december 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Anette
1 feb 2026
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Ett fantastiskt boende mitt i det historiska delarna av Cordoba. Mycket trevlig och tillmötesgående personal.
Fint rum, vi blev uppgraderade till ett större rum. Vi fick tips på bra restauranger och hjälp med bokning av bord.
Anette
1 nacht verbleven in januari 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Juan
28 dec 2025
Terrific staff. Very helpful in visiting all the magnificent sites Cordoba has to offer.
Juan
2 nachten verbleven in december 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
EDUARDO DE JESUS
19 dec 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Magnífico hotel y trato muy personalizado. Nos encantó que estuvieron muy pendientes de nosotros todo el tiempo.
EDUARDO DE JESUS
1 nacht verbleven in december 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Andrea
25 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Loved the hotel. The staff were terrific and the location ideal. Would stay here again
Andrea
3 nachten verbleven in september 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Juan
28 dec 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Una vista hermosa, en una plaza muy bonita y a una distancia genial para ver todo el centro de Cordoba
Juan
1 nacht verbleven in december 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Oscar
12 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
One of the best hotels we've ever stayed in. A very welcoming place. The staff is very friendly and professional. Javier gave us a tour of the hotel, explaining the changes the building has undergone throughout Córdoba's history. They recommended some truly excellent restaurants. The location is fantastic, perfect for walking.
In our room, we received unique local traditional cookies, water, Coca-Cola, and a bottle of wine as amenities. The room was spotless. I really recommend it.
Oscar
1 nacht verbleven in maart 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Matthew
27 jan 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Perfect all round tbh
Matthew
3 nachten verbleven in januari 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Nicolas
19 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Simplemente te sientes feliz de hospedarte
En un sitio espectacular por su historia, calidad del servicio y calidez humana de alto nivel por parte del personal
Nicolas
2 nachten verbleven in september 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Margaret
12 jan 2026
Positief: Netheid, voorzieningen
Room very clean. Very comfortable bed. Very nice kitchenette area. Staff delightful and very helpful Very interesting history of the hotel. A very good stay. Short walk to Mosque/ Roman Bridge/ restaurants. Charming neighbourhood. Very nice bottle of wine served to the room
Margaret
2 nachten verbleven in januari 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Robert
19 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The hotel staff are very helpful...high level of service.
Robert
1 nacht verbleven in september 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Petrus
10 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Amazing place to stay
It was a spectacular place to stay
The superb service was amazing
Laura and Javier unbelievable
Special for organizing many things for us
We had a great time
The room was excellent, nice terrace
Two bathrooms, wow
Location is superb
Petrus
5 nachten verbleven in oktober 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Maria
24 jun 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Lovely and quaint hotel, lovely people and perfect soundings, Thanks!
Maria
1 nacht verbleven in juni 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Ian
6 dec 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Fantastic stay, hotel and room were perfect. Lots of really nice little touches to make it special. Great location near to the Mesquita.
Javier (owner) was brilliant, I highly recommend this place if you are travelling to Cordoba
Ian
2 nachten verbleven in december 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Yomilka
6 jan 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Excelente todo! Muchas gracias!! 100% recomendado
Yomilka
1 nacht verbleven in januari 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
James
13 nov 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Beautiful room in a historic building near the Cathedral area. Really helpful staff, both in advance of our arrival and during our stay. Sorry our stay wasn't longer, so we might be back..!
James
1 nacht verbleven in november 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Carlos
12 jul 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The property's history its amazing, truly worth a visit, the location is close to everything and the property's owners and managers are wonderful, would definitely come back