Beleef de sfeer van La Mancha in kamer La Centinela, in Hotel Rural La Vida de Antes in Consuegra (Toledo), Castilla-La Mancha. Dit historische dorp, bekend om de iconische windmolens van de Cerro Calderón en het kasteel van La Muela, is ideaal om de Ruta de Don Quijote en het erfgoed van La Mancha te ontdekken. De tweepersoonskamer van 12 m² heeft 1 slaapkamer en een eigen badkamer voor 2 personen. Jullie hebben toegang tot het gedeelde zwembad, tuin, fitnessruimte en sauna, wifi, airconditioning, tv en zwembadhanddoeken. Kinderstoel beschikbaar. Perfect voor een landelijke ontsnapping op 1 uur van Toledo en 1,5 uur van Madrid.
Geniet van een gedeelde buitenruimte met een omheind zwembad, tuin en buitendouche.
Er is gratis parkeergelegenheid in de straat.
Eén huisdier is toegestaan.
Roken is niet toegestaan in deze woning.
Er zijn beveiligingscamera's en/of geluidsopnameapparatuur aanwezig op het terrein.
Er is een oplaadpunt voor elektrische auto's beschikbaar.
De accommodatie biedt zelfgemaakte/gekweekte producten aan.
Deze accommodatie heeft richtlijnen om gasten te helpen met het correct scheiden van afval. Meer informatie wordt ter plaatse verstrekt.
Deze accommodatie heeft licht- en waterbesparende voorzieningen.
De elektriciteit in dit pand wordt gedeeltelijk opgewekt door fotovoltaïsche panelen.
Voor de isolatie van dit pand zijn duurzame materialen gebruikt.
- Elektriciteit betaling 10,00 € per nacht
- Huisdieren toegestaan betaling 9,00 € per huisdier per nacht
- Strand-/badhanddoeken betaling 2,00 € per verblijf
dit appartement ligt in Consuegra. Bezoek culturele hoogtepunten Molino del Tío Genaro en Museo del Aceite. Daarnaast kun je ook enkele van de bezienswaardigheden in de buurt verkennen, zoals Parroquia de Santa María la Mayor en Windmolens van Monte Calderico. Ontdek al het moois wat de regio te bieden heeft tijdens activiteiten zoals wandelen en fietsen. Bekijk onze reisgids voor Consuegra
Beschikt La Centinela Room, Rural Hotel in Consuegra over een zwembad?
Ja, deze accommodatie beschikt over een zwembad.
Hoeveel kost een verblijf bij La Centinela Room, Rural Hotel in Consuegra?
Vandaag, 3 nov. 2026, kost een verblijf bij La Centinela Room, Rural Hotel in Consuegra van één nacht voor twee volwassenen op 5 nov. 2026 min. € 131, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij La Centinela Room, Rural Hotel in Consuegra?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.
Hoe laat kan ik bij La Centinela Room, Rural Hotel in Consuegra inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.30 uur.
Tot hoe laat kan ik bij La Centinela Room, Rural Hotel in Consuegra uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat La Centinela Room, Rural Hotel in Consuegra?
Dit appartement in Consuegra ligt op 10 minuten wandelen van Plaza de España, Parroquia de Santa María la Mayor en Windmolens van Monte Calderico. Kasteel van Consuegra ligt op 1,4 km.