Villa 'Fatema' with Private Pool, Wi-Fi, and Air Conditioning
Villa Fatema, geheel gelijkvloers, ligt in Conil de la Frontera. De woning van 70 m² beschikt over een woonkamer, een keuken, 3 slaapkamers en 2 badkamers en biedt plaats aan maximaal 8 personen. Extra voorzieningen zijn snel wifi geschikt voor videogesprekken, een aparte werkplek voor thuiswerken, een tv binnen, een tv in de hoofdslaapkamer en een tv bij de barbecue, airconditioning, wasmachine en droger. Er is ook een kinderstoel beschikbaar. Jullie genieten van een privézwembad, speeltuin, tuin, open terras, overdekt terras en barbecueplek.
De accommodatie heeft een tuin en zwembad met eiland. De ligging is dicht bij het strand, op loopafstand van openbaar vervoer, restaurants, supermarkten en op 15 minuten wandelen van een tennisbaan, speeltuinen en de baaien van Roche. Op korte afstand vinden jullie hotelstranden en kliffen.
Er zijn 8 privéparkeerplaatsen beschikbaar. Villa Fatema biedt alle comfort voor jullie vakantie, met airconditioning in alle kamers. De accommodatie is voorzien van energiezuinige verlichting.
deze villa ligt in Conil de la Frontera. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Torre de Guzmán en Convento de Jesus Nazareno. Daarnaast kun je ook de plaatselijke attracties, zoals Trafalgar Surf en Fragua Camarón de la Isla een bezoekje brengen. Benut je tijd goed door deel te nemen aan activiteiten zoals fietsen, wandelen en rotsklimmen. Bekijk onze reisgids voor Conil de la Frontera
Beschikt Villa 'Fatema' with Private Pool, Wi-Fi, and Air Conditioning over een zwembad?
Ja, deze accommodatie beschikt over een zwembad.
Hoeveel kost een verblijf bij Villa 'Fatema' with Private Pool, Wi-Fi, and Air Conditioning?
Vandaag, 7 nov. 2026, kost een verblijf bij Villa 'Fatema' with Private Pool, Wi-Fi, and Air Conditioning van één nacht voor twee volwassenen op 8 nov. 2026 min. € 394, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Villa 'Fatema' with Private Pool, Wi-Fi, and Air Conditioning?
Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Villa 'Fatema' with Private Pool, Wi-Fi, and Air Conditioning inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 17.30 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Villa 'Fatema' with Private Pool, Wi-Fi, and Air Conditioning uitchecken?
Je dient om uiterlijk 09.00 uur uit te checken.
Waar staat Villa 'Fatema' with Private Pool, Wi-Fi, and Air Conditioning?
Deze villa in Conil de la Frontera ligt en op 5 km afstand van Cala encendida, Cala del Aceite en Cala El Aspero. Ook Golf van Cádiz en Cala Melchor liggen op 5 km afstand.
Beoordelingen
Beoordelingen over Villa 'Fatema' with Private Pool, Wi-Fi, and Air Conditioning
10
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 1 van 1 beoordelingen
10 - Uitstekend
1
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 1 beoordelingen
8 - Goed
0
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 1 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 1 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 1 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
Van een partnersite
10/10 – Voortreffelijk
18 mei 2025
Una pasada la casa muy buen finde semana en villa fatema