Gehele woning

Villa Playa de Roche: private pool, 1000m² garden, 2 en suite bathrooms

Fotogalerie voor Villa Playa de Roche: private pool, 1000m² garden, 2 en suite bathrooms

Een modern huis met twee verdiepingen en een zwembad op de voorgrond.
Een modern huis met twee verdiepingen, een overdekt terras, buitenzitplaatsen en een keurig onderhouden gazon.
Een moderne keuken met een ingebouwde wasmachine, grote ramen en uitzicht op een tuin.
Een moderne keuken met witte kasten, een roestvrijstalen koelkast, een inbouwoven en een magnetron.
Een moderne slaapkamer met een flatscreen televisie, een bed met beddengoed met een patroon, een stoel en een groot raam met gordijnen.

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Keuken
  • Wasmachine
  • Droogkast
  • Airconditioning
  • Buitenruimte
De huidige prijs is € 540
inclusief belastingen en toeslagen
1 nov - 2 nov

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Villa Playa de Roche: private pool, 1000m² garden, 2 en suite bathrooms

  • Villa Playa de Roche heet jullie welkom in Roche, een van de meest gewilde gebieden van Conil/Cádiz, op slechts 650 m van het strand (5 minuten lopen). Deze ruime vakantievilla van 250 m² op een privéperceel van 1.000 m² biedt plaats aan 9 personen, met 5 slaapkamers en 5 badkamers, waarvan twee en suite. Ideaal in elk seizoen: in de winter genieten jullie van verwarming en een gezellige open haard.



    De volledig uitgeruste keuken met kookeiland staat in open verbinding met de eetkamer en de lichte woonkamer, inclusief compleet servies en keukengerei. Alle slaapkamers zijn voorzien van dubbele sets bedlinnen en handdoeken. Verder zijn er airconditioning, verwarming, open haard, snel Wi-Fi, werkplek, 55" Smart TV, spelconsole, ventilator en wasmachine. Voor gezinnen met kinderen zijn er speelgoed en boeken.



    Buiten genieten jullie van een privé zoutwaterzwembad met waterval en warme buitendouche, overdekt terras, chill-out zone en buiteneethoek, plus een tweede terras. De tuin, barbecue, ligstoelen en tafeltennistafel maken het buiten compleet. Tennisbaan op 15 minuten lopen.



    Gratis parkeren op eigen terrein en in de straat. Geen evenementen toegestaan. Op 200 m ligt een plein met restaurants en supermarkt. In de omgeving vinden jullie padel-, tennis-, voetbal-, basketbal- en volleybalvelden, surfschool, fietsverhuur, wandelroutes en golf tussen duinen en pijnbomen.



    Schoonmaakservice beschikbaar tegen meerprijs. Terugbetaalbare borg vereist bij aankomst; meer info via het boekingsplatform.

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit vakantiehuis ligt in Conil de la Frontera. Bezoek Puerto de Conil en Club de Golf Novo Sancti Petri als je graag iets actiefs wilt doen. Als je graag de natuur intrekt, verken dan La Barrosa Beach en Golf van Cádiz. Reis je met kinderen? Overweeg dan Trafalgar Surf en Fragua Camarón de la Isla. Beleef een natuuravontuur zoals fietsen of wandelen. Bekijk onze reisgids voor Conil de la Frontera
Meer vakantiehuizen in Conil de la Frontera
Kaart
Roche

In de buurt

  • Een strand bij zonsondergang, de zon laag aan de horizon, werpt een warme gloed.
    La Barrosa Beach
    10 min. wandelen - 0.9 km
  • Cala Encendida
    1 min. rijden - 0.8 km
  • Cala de Roche
    3 min. rijden - 1.9 km
  • Cala El Aspero
    3 min. rijden - 1.9 km
  • Cala encendida
    6 min. rijden - 1.5 km

Lokaal vervoer

  • Station Puerto Real - 29 min. rijden
  • Jerez de La Frontera (XRY) - 51 min. rijden

Restaurants

  • la cayena
    8 min. rijden
  • El Cuartel Del Mar
    5 min. rijden
  • Venta Los Pinos
    6 min. rijden
  • Bar Salon
    5 min. rijden
  • Chiringuito Roche
    10 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Villa Playa de Roche: private pool, 1000m² garden, 2 en suite bathrooms?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost een verblijf bij Villa Playa de Roche: private pool, 1000m² garden, 2 en suite bathrooms?

Vandaag, 30 okt. 2026, kost een verblijf bij Villa Playa de Roche: private pool, 1000m² garden, 2 en suite bathrooms van één nacht voor twee volwassenen op 1 nov. 2026 min. € 540, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Villa Playa de Roche: private pool, 1000m² garden, 2 en suite bathrooms inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Villa Playa de Roche: private pool, 1000m² garden, 2 en suite bathrooms uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Villa Playa de Roche: private pool, 1000m² garden, 2 en suite bathrooms?

Dit vakantiehuis gezinsvriendelijke dit vakantiehuis in Conil de la Frontera ligt op 15 minuten wandelen van La Barrosa Beach en Golf van Cádiz. Ook Cala Encendida en Cala de Roche liggen op 2 km afstand.