Holiday Home "Casa Paqui 1" with Shared Fenced Pool & Wi-Fi
Gelegen in Conil de la Frontera, heeft het vakantiehuis "Casa Paqui 1" alles wat je nodig hebt voor een comfortabele vakantie. De 48 m² grote woning bestaat uit een woonkamer, een goed uitgeruste keuken, 2 slaapkamers en 1 badkamer en is daarom geschikt voor 4 personen. Extra voorzieningen zijn Wi-Fi (geschikt voor videogesprekken), airconditioning in de woonkamer, een tv, een ventilator en een wasmachine.
Je privé buitenruimte bestaat uit een overdekt terras. De woning heeft ook toegang tot een gedeelde buitenruimte met een omheind zwembad, een tuin, een barbecue en een buitendouche.
De woning ligt op slechts een klein eindje rijden van het strand, restaurants, pizzeria's en supermarkten.
Er is gratis parkeergelegenheid in de straat.
Gezinnen met kinderen zijn welkom.
Eén huisdier is toegestaan.
Roken en feestelijke evenementen zijn niet toegestaan.
Externe gasten die niet zijn opgenomen in de reservering worden niet toegelaten.
dit vakantiehuis ligt in Conil de la Frontera. Bezoek culturele hoogtepunten Museo de Raíces Conileñas en Fragua Camarón de la Isla. Daarnaast kun je ook enkele van de lokale activiteiten beleven bij Puerto de Conil en La Estancia Golf. Trafalgar Surf en Fundación NMAC zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Conil de la Frontera
Beschikt Holiday Home "Casa Paqui 1" with Shared Fenced Pool & Wi-Fi over een zwembad?
Ja, deze accommodatie beschikt over een zwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Holiday Home "Casa Paqui 1" with Shared Fenced Pool & Wi-Fi?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Je kunt in de omgeving gratis parkeren.
Hoe laat kan ik bij Holiday Home "Casa Paqui 1" with Shared Fenced Pool & Wi-Fi inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Holiday Home "Casa Paqui 1" with Shared Fenced Pool & Wi-Fi uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Holiday Home "Casa Paqui 1" with Shared Fenced Pool & Wi-Fi?
Dit vakantiehuis dit vakantiehuis in Conil de la Frontera ligt en op 5 km afstand van Golf van Cádiz, Playa Fuente del Gallo en Cala Camacho. Ook Cala Sudario en Kart Chiclana liggen op 5 km afstand.
Beoordelingen
Beoordelingen over Holiday Home "Casa Paqui 1" with Shared Fenced Pool & Wi-Fi
9,2
Fantastisch
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,0
Netheid
8,0
Voorzieningen
8,0
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 5 van 7 beoordelingen
10 - Uitstekend
5
Gastenscore: 8 - Goed. 1 van 7 beoordelingen
8 - Goed
1
Gastenscore: 6 - Redelijk. 1 van 7 beoordelingen
6 - Redelijk
1
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 7 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 7 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
Van een partnersite
8/10 – Goed
12 jul 2026
Estuvimos muy agusto
Pros: Fue todo muy comodo
Van een partnersite
10/10 – Voortreffelijk
23 sep 2024
Muy acogedor
Pros: Todo el lugar
Van een partnersite
10/10 – Voortreffelijk
29 jun 2024
Casa en entorno natural
Cons: Todo genial y Cristina la anfitrióna estaba en contacto siempre con nosotros para que no nos faltara nada y fuesen unas vacaciones perfectas.
Van een partnersite
10/10 – Voortreffelijk
24 mei 2026
Acierto pleno
Pros: La casa está completa, muy cómoda con todo lo necesario para pasar unos días de descanso. La atención de Cristina es espectacular, atenta a todo lo que necesites. Un verdadero placer.
Van een partnersite
10/10 – Voortreffelijk
7 jul 2023
Muy amables
Pros: Muy tranquilo y sin ruidos la piscina muy bien
Geverifieerde beoordeling
6/10 – Matig
Miguel
25 apr 2025
Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Colchón blando para mi gusto y cama y sofás muy bajos