Geheel appartement

Aptº "Jábega" – Ideal for Families and Couples

Fotogalerie voor Aptº "Jábega" – Ideal for Families and Couples

Een woonkamer met een bank, een salontafel, een glazen bijzettafeltje en een aan de muur bevestigde televisie.
Een gang met een bank, een brandblusser, een deur en een raam.
Een gang met een eettafel en stoelen, een kleine tafel met een plant in pot, een tv aan de muur en een klok.
Een woonkamer met een bank, een houten salontafel, een flatscreen-tv aan de muur, een kleine tafel met decoratieve objecten, en een witte telefoon bevestigd aan de muur.
Een hal met een glazen tafel, een roze vaas met een plant en een potorkidee.

Beoordelingen

10 op 10 –
Uitzonderlijk

Geheel appartement

2 slaapkamers1 badkamerMax. aantal: 475 m²

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Gratis wifi
  • Airconditioning
De huidige prijs is € 134
inclusief belastingen en toeslagen
18 okt - 19 okt

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Aptº "Jábega" – Ideal for Families and Couples

  • Het vakantieappartement Aptº Jábega, volledig gelijkvloers, ligt in Conil de la Frontera en is perfect voor een ontspannen verblijf met familie of vrienden. De woning van 75 m² beschikt over een woonkamer, een goed uitgeruste keuken, 2 slaapkamers en 1 badkamer en biedt plaats aan 4 personen. Extra voorzieningen zijn onder meer wifi met een aparte werkplek voor thuiswerken, televisie, airconditioning en een wasmachine. Er is ook een kinderbedje beschikbaar.



    In de buurt raden wij aan: het nabije Vejer de la Frontera, een typisch Moors stadje, evenals Cádiz en Jerez de la Frontera, bekend om hun wijnhuizen en de Koninklijke Andalusische Rijschool. Het strand ligt op slechts 600 meter afstand, dus jullie kunnen er in enkele minuten naartoe lopen.



    Deze accommodatie is bedoeld voor gezinnen en stellen. Huisdieren, roken en feesten zijn niet toegestaan. Wij vragen jullie om overlast te vermijden en rekening te houden met de buren.



    De host kan informatie geven over excursies naar Gibraltar en Marokko, fietsverhuur, paardrijden, windsurfen en veerverbindingen in de regio. Houd er rekening mee dat er tijdens jullie verblijf overheidsmaatregelen met betrekking tot water kunnen gelden, die het gebruik van het zwembad, het besproeien van de tuin of het gebruik van leidingwater kunnen beperken.

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: gratis wifi

Keuken

  • Afwasmachine
  • Broodrooster
  • Koelkast
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Microgolfoven

Slaapkamers

  • 2 slaapkamers
  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • 1 badkamer
  • Douche
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen

Entertainment

  • Tv

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine
  • Wasserette

Comfort

  • Airconditioning
  • Verwarming

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Strijkijzer/strijkplank

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
  • EHBO-doos
  • Brandblusser

Algemeen

  • Unitgrootte: 75 vierkante meter

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 16.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 25

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisregels

Any additional fees listed in the description must be paid on site. If none are listed, this rule does not apply.

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een EHBO-koffer
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie VFT/CA/09981, ESFCTU0000110260002484390000000000000000VFT/CA/099819
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.

Over deze buurt

dit appartement ligt in Stadscentrum van Conil de la Frontera, een wijk in Conil de la Frontera. Geniet van de prachtige natuur bij La Barrosa Beach en Parque de La Atalaya. Of bezoek enkele plaatselijke attracties, zoals Trafalgar Surf en Fundación NMAC. Bekijk onze reisgids voor Conil de la Frontera
Meer appartementen in Conil de la Frontera
Kaart
Conil de la Frontera

In de buurt

  • Een kustlandschap met een opvallende boom op de voorgrond en een strand in de achtergrond.
    Playa de los Bateles
    12 min. wandelen - 1.0 km
  • Een strand met een zandige kust, grasduinen en een heldere lucht.
    Playa de La Fontanilla
    13 min. wandelen - 1.1 km
  • Een kustpad dat naar een strand leidt, met helder turquoise water en een rotsachtige klif.
    Playa Fuente del Gallo
    3 min. rijden - 2.6 km
  • Toren van Guzmán
    10 min. wandelen - 0.9 km
  • Park La Atalaya
    11 min. wandelen - 1.0 km

Lokaal vervoer

  • Station San Fernando - 23 min. rijden

Restaurants

  • Restaurante McDonald's
    7 min. wandelen
  • Bar Los Hermanos
    9 min. wandelen
  • Bar El Portillo
    9 min. wandelen
  • La Fontanilla
    7 min. wandelen
  • Freiduría Zapola
    9 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Aptº "Jábega" – Ideal for Families and Couples?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost een verblijf bij Aptº "Jábega" – Ideal for Families and Couples?

Vandaag, 17 okt. 2026, kost een verblijf bij Aptº "Jábega" – Ideal for Families and Couples van één nacht voor twee volwassenen op 18 okt. 2026 min. € 134, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoe laat kan ik bij Aptº "Jábega" – Ideal for Families and Couples inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Aptº "Jábega" – Ideal for Families and Couples uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat Aptº "Jábega" – Ideal for Families and Couples?

Dit appartement ligt in Stadscentrum van Conil de la Frontera, op 15 minuten wandelen van Parque de La Atalaya, Museo de Raíces Conileñas en Mirador de El Jabiguero. Ook Torre de Guzmán en Playa de los Bateles liggen op een kwartiertje wandelen.

Beoordelingen

Beoordelingen over Aptº "Jábega" – Ideal for Families and Couples

10

Uitzonderlijk

Gastenscore: 10 - Uitstekend. 1 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 1 beoordelingen

Beoordelingen

Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

Bien situada, el casero muy atento.

Pros: no pasa calor por la noche,