AP Alsa 2.2 con terraza compartida, WiFi y aire acondicionado
AP Alsa os ofrece una habitación para 2 personas en Conil de la Frontera. Disfrutad de una terraza compartida, lavadero, zona para tender la ropa, aire acondicionado, cocina equipada, espacio de trabajo, Wi-Fi apto para videollamadas, Smart TV y ascensor. El desayuno está incluido. Este alojamiento es solo para adultos.
Alsa Apartments in Conil de la Frontera offers shared outdoor areas, including a terrace, a laundry room with several shared washing machines, and a drying area. The property is close to the beach, with public transport available nearby. Self check-in is available for your convenience. You can park on the street. Parties and events are not allowed. The accommodation is for adults only.
Accommodatie-voorzieningen
Internet
Beschikbaar in het appartement: wifi
Keuken
Broodrooster
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Eetopties
Ontbijt beschikbaar tegen een toeslag
Slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Slaapkamer
Badkamer
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Entertainment
Kabel-/satellietzenders
Buiten
Patio
Tuin
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Comfort
Airconditioning
Verwarming
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Lift
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Strijkijzer/strijkplank
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
EHBO-doos
Brandblusser
Algemeen
Bij deze accommodatie worden geen kinderen toegelaten
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Bij deze accommodatie mogen geen kinderen verblijven.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een EHBO-koffer
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie A/CA/00365
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt
dit appartement ligt in Stadscentrum van Conil de la Frontera, een wijk in Conil de la Frontera. Bezoek culturele hoogtepunten Museo de Raíces Conileñas en Museo Del Atún. Daarnaast kun je ook een bezoekje brengen aan enkele van de lokale attracties, zoals Trafalgar Surf en Fundación NMAC. Bekijk onze reisgids voor Conil de la Frontera
Zijn huisdieren welkom bij AP Alsa 2.2 con terraza compartida, WiFi y aire acondicionado?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoe laat kan ik bij AP Alsa 2.2 con terraza compartida, WiFi y aire acondicionado inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 14.30 uur.
Tot hoe laat kan ik bij AP Alsa 2.2 con terraza compartida, WiFi y aire acondicionado uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat AP Alsa 2.2 con terraza compartida, WiFi y aire acondicionado?
Dit appartement ligt in Stadscentrum van Conil de la Frontera, op 10 minuten wandelen van Museo de Raíces Conileñas, Torre de Guzmán en Playa de los Bateles. Ook Playa de La Fontanilla en Golf van Cádiz liggen op een kwartiertje wandelen.
Beoordelingen over AP Alsa 2.2 con terraza compartida, WiFi y aire acondicionado