dit appartement ligt in Como. Duomo di Como en Villa Erba zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag van de natuur wilt genieten, kan dat bij Meer van Lugano. Spazio culturale Antonio Ratti en Kabelspoorweg Como-Brunate zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Como
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht.
Tot hoe laat kan ik bij Chiara s Apartment uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Chiara s Apartment?
Dit appartement in Como ligt op 15 minuten wandelen van Piazza San Rocco en Duomo di Como. Ook Piazza Vittoria en Spazio culturale Antonio Ratti liggen op 10 minuten wandelen. Station Como Nord Lago ligt op 19 minuten wandelen en naar Station Como Borghi is het 7 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Chiara s Apartment
10
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
10
Netheid
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 1 van 1 beoordelingen
10 - Uitstekend
1
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 1 beoordelingen
8 - Goed
0
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 1 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 1 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 1 beoordelingen