Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, noch toestellen op gas.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Over deze buurt
dit vakantiehuis ligt in Collombey-Muraz. Bezoek culturele hoogtepunten Zoutmijn van Bex (Mine du Sel) en The Mosimann Collection. Daarnaast kun je ook een bezoekje brengen aan enkele van de lokale attracties, zoals Le Jardin Zen en Swiss Vapeur Parc. Aquaparc en Labyrinthe Aventure zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Collombey-Muraz
Zijn huisdieren welkom bij Detached village house with two bathrooms and two bedrooms?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Detached village house with two bathrooms and two bedrooms inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Detached village house with two bathrooms and two bedrooms uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Detached village house with two bathrooms and two bedrooms?
Dit vakantiehuis in Collombey-Muraz ligt op 3,6 km van Portes du Soleil en op 10 km afstand van Le Jardin Zen en Golf Club Montreux. Ook Kasteel van Aigle en Zoutmijn van Bex (Mine du Sel) liggen op 15 km afstand.
Beoordelingen over Detached village house with two bathrooms and two bedrooms