'Geweldig hotel, maar niet echt geschikt als je graag in het centrum van Bolzano wil verblijven. Ik gebruik het altijd tijdens beursbezoeken. Mooie kamer, goed bed. Ruim en lekker ontbijt.'
'Mooi, nieuw hotel. Kamers zijn van alle gemakken voorzien. Personeel is zeer servicegericht en aardig. Ontbijt was heel goed en gelegen aan de rand van de binnenstad, waardoor alle voorzieningen op loopafstand zijn. Zeer ruime, mooie kamer, met een prettige badkamer. '
'Sehr gastfreundlich und zuvorkommend. Am Abend handelt es sich jeweils um ein Gourmet- und ein veganes Menu, was miteinander kombiniert werden kann. Auf Nahrungsunverträglichkeiten (bspw. Laktose) wird stets Rücksicht genommen. Das Frühstück ist äusserst reichhaltig, lecker und abwechslungsreich! SPA Bereich top mit wunderbarer Aussicht auf die Berge. '
'tophotel met welness, vriendelijk personeel bij inchecken, hulp met bagage, mooi stijlvolle kamers, calla suite is supergroot, alles aanwezig voor welness, badjassen, handdoeken, welness op dak heeft top uitzicht, zwembad, jacuzzi's, zonnedek, rustruimte binnen. mooi inrichting met planten, heel natuurlijk. we hadden de optie genomen voor het diner, ongeloofelijk, lekkere gerechten, topwijnen, goede bediening.
het ontbijtbuffet heeft zeer veel keuze, parkeergarage is zeer goed ingericht en...
'The inclusive breakfast was extremely diverse and delicious! Dinner option for 40 euros and amazing choices. Very quiet with excellent views of the mountains.'
'Het is een prima hotel. Wel wat gedateerd maar brandschoon en alles goed verzorgd. Eten in het hotel is ook goed. Het wordt wel erg snel achter elkaar opgediend. Wij hadden een prachtige kamer eenvoudig doch alles aanwezig. De badkamer is goed alleen een hele kleine douchecabine waarbij je je niet kunt draaien. '
'Super lækkert hotel, helt nyt.
Vi havde udsigt til bjergene, men der var ved at bliver bygget mere til hotellet, byggeriet var i gang, mest med at lægge flisegang, det ser ud til at blive rigtig fint.
Så vi kunne kigge op på bjergene, men deres hotel var lidt i vejen. Ved ikke helt hvordan det bliver, når der kommer værelser overfor, men det skal nok blive godt. Ligger perfekt i forhold til Bolzano’s smukke centrum.
Der var en Japansk restaurant og bar på 6 sal. når vi rejser spiser vi helst...
Laagste prijs per nacht gevonden in de afgelopen 24 uur op basis van een verblijf van 1 nacht voor 2 volwassenen. Prijzen en beschikbaarheid kunnen wijzigen. Mogelijk gelden er extra voorwaarden.
Laagste prijs per nacht gevonden in de afgelopen 24 uur op basis van een verblijf van 1 nacht voor 2 volwassenen. Prijzen en beschikbaarheid kunnen wijzigen. Mogelijk gelden er extra voorwaarden.
Bespaar gemiddeld 15% op duizenden hotels wanneer je bent aangemeld
Word tijdens je vakantie in Soprabolzano één met de natuur en ontdek het prachtige buitenleven in Aardpiramiden Oberbozen. Geniet hier van de musea en de bergen.
"Mooi, nieuw hotel. Kamers zijn van alle gemakken voorzien. Personeel is zeer servicegericht en aardig. Ontbijt was heel goed en gelegen aan de rand van de binnenstad, waardoor alle voorzieningen op loopafstand zijn. Zeer ruime, mooie kamer, met een prettige badkamer. "
"Het hotel was een totaal beleving. Van goed ontbijtbuffet tot heerlijk avond restaurant, aangenaam zwembad en opties voor het deelnemen aan yoga/pilates lessen. Alles steeds mooi verzorgd (zwembad omgeving, terras buiten en bar binnen, sportomgeving).
Een heerlijke plek om een paar dagen te verblijven en niet uitgekeken te geraken op de accommodatie.
Enige minpunt is wanneer het ontbijt binnen moet en het hotel volboekt is, er niet genoeg plek is. Verschillende gasten moesten 10 a 20 minuten wachten om te komen ontbijten omdat het restaurant vol zat."
"Prachtig hotel, service geweldig. Ontbijt zeer goed met eieren, pancakes a la carte en versgeperste sapjes. Sauna, zwembad heerlijk na een dag hiken. "
"Geweldig hotel, maar niet echt geschikt als je graag in het centrum van Bolzano wil verblijven. Ik gebruik het altijd tijdens beursbezoeken. Mooie kamer, goed bed. Ruim en lekker ontbijt."
Wat zijn enkele van de beste vakantiewoningen van Collalbo?
Berghut in Karersee met vrij uitzicht op de Latemar: deze vakantiewoning in de buurt van Collalbo bevindt zich in de bergen en heeft een balkon, een tuin en een barbecue voor een zorgeloze ervaring in je nieuwe omgeving. De keuken is onder andere voorzien van een vaatwasser, een koelkast en een kookplaat. Geniet ter ontspanning optimaal van de spelletjes bij dit vakantiehuis. Bekijk alle vakantiewoningen in Collalbo.
Ontvang ik een terugbetaling als ik mijn hotelreservering in Collalbo wil annuleren?
Zeker! De meeste hotelreserveringen zijn restitueerbaar, als je voor de annuleringsdeadline van de accommodatie annuleert. Dit is over het algemeen 24 tot 48 uur voor de inchekdatum. Als je een reservering hebt gemaakt zonder restitutie, heb je mogelijk nog de optie om binnen 24 uur na je boeking te annuleren en een terugbetaling te krijgen. Filter je zoekopdracht op volledig restitueerbaar om flexibele hoteldeals te vinden in Collalbo.
Wat is de beste budgetvriendelijke accommodatie in Collalbo?
Sporthotel Spögler is als hotel zeer populair bij onze reizigers die liever niet te veel uitgeven voor hun verblijf, en biedt fijne extra's als een gratis ontbijtbuffet en gratis wifi, op basis van de beoordelingen. Bekijk alle budgethotels in Collalbo.
Wat is de beste accommodatie voor een gezinsuitstapje naar Collalbo?
Wat is de beste accommodatie voor een wintersportvakantie in Collalbo?
Berghotel Zum Zirm is een hotel voor een heerlijke wintersportvakantie, en biedt toegang tot de piste and een volledig uitgeruste spa. Dit hotel ligt naast Wandergebiet & Skigebiet Rittner Horn.
Welke accommodaties in Collalbo hebben een zwembad?
De warmste maanden zijn gewoonlijk juli en augustus, met een gemiddelde temperatuur van 13 °C. De koudste maanden zijn januari en februari, met een gemiddelde temperatuur van -3 °C De gemiddelde jaarlijkse neerslag in Collalbo is 1349 mm.