Mazet for 6 people in a domain with pool and tennis court in Cogolin
Charmant mazet met airco en 2 gemeubileerde terrassen (tuinmeubilair en elektrische plancha). Gelegen in Font Mourier in een beveiligd complex met zwembad en tennisbaan. Midden in de Golf van Saint-Tropez is dit adres ideaal voor een ontspannen vakantie!
Zodra je binnenkomt, kom je in de woonkamer met een ingerichte open keuken en een slaapbank. Je hebt een prachtig, onbelemmerd uitzicht over het platteland. Het aangrenzende terras van 30 vierkante meter is voorzien van een schaduwrijke eethoek en een elektrische plancha.
Op de benedenverdieping vind je 2 slaapkamers: één met een bed van 140, en de andere met 2 stapelbedden, een badkamer met douche en een apart toilet. Tegenover de slaapkamers biedt een terras van 30 m² een vrij uitzicht over het platteland. Er staan ligstoelen klaar om lekker in alle rust te ontspannen.
Een eigen parkeerplaats (afgesloten garage) + parkeerplaatsen voor bezoekers.
Voor je comfort: Elektrische plancha, wifi, flatscreen-tv in de woonkamer, vaatwasser, wasmachine, koelkast met vriesvak, kookplaat, oven, magnetron, waterkoker, koffiezetapparaat, broodrooster, tuinmeubilair (buitentafel, ligstoelen), airconditioning in alle kamers.
In de buurt:
Saint-Tropez (8 km) Sainte-Maxime (11 km) Winkels (1,5 km) Stranden (3 km) Ter plaatse te betalen: borg (€ 750), toeristenbelasting.
Mogelijkheid om beddengoed te huren: Tweepersoonsbed: 22 € Eenpersoonsbed: 14 € Handdoekenset per persoon: 10 €
Verplichte eindschoonmaak, te betalen bij aankomst: 85 €.
dit vakantiehuis ligt in een landelijke omgeving en vlak bij het strand in Cogolin. Bezoek culturele hoogtepunten Musée de la Gendarmerie et du Cinéma de Saint Tropez en La Maison des Papillons. Daarnaast kun je ook enkele van de lokale activiteiten beleven bij Haven van Grimaud en Domaine de la Baratonne. Azur Park en Aqualand Sainte-Maxime zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Cogolin
Station Le Cannet-des-Maures Le Luc-et-Le Cannet - 32 min. rijden
Saint-Tropez (LTT-La Mole) - 17 min. rijden
Restaurants
Yeellow
5 min. rijden
lémy beach
5 min. rijden
Marina Hotel Club
5 min. rijden
La Caravelle
4 min. rijden
Monroe's Place
5 min. rijden
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Mazet for 6 people in a domain with pool and tennis court in Cogolin?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Mazet for 6 people in a domain with pool and tennis court in Cogolin inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Mazet for 6 people in a domain with pool and tennis court in Cogolin uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Mazet for 6 people in a domain with pool and tennis court in Cogolin?
Dit vakantiehuis dit vakantiehuis ligt vlak bij het strand, op 1,8 km van Azur Park en op 5 km afstand van Haven van Grimaud en Domaine Tropez. Ook Strand van Cogolin en Domaine de la Baratonne liggen op 5 km afstand.