Gehele woning

Les Roches by Interhome

Fotogalerie voor Les Roches by Interhome

Een kustgebouw met een witte gevel en groene luiken, met uitzicht op een rotsachtige kustlijn waar de golven tegen de rotsen slaan.
Een eethoek met een houten tafel gedekt voor twee personen, twee ramen met uitzicht op zee en twee foto's in lijsten aan de muur.
Een strand met een houten omheining, zandduinen en een gebouw op een klif.
Een wit gebouw met groene luiken, gelegen op een rotsachtige klif met uitzicht op een strand.
Een kamer met een rode leren bank, een houten salontafel met een fles en glas, een televisie en uitzicht op de omgeving via een glazen deur.

Beoordelingen

9,4 op 10 –
Uitzonderlijk

Gehele woning

3 slaapkamers1 badkamerMax. aantal: 665 m²

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Huisdiervriendelijk
  • Parking beschikbaar
  • Barbecue
  • Open haard

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Les Roches by Interhome

  • Mooi, gezellige eengezinswoning "Les Roches". 700 m van het centrum van Le Pouldu, 5 km van het centrum van Clohars-Carnoet, 13 km van het centrum van Quimperlé, 5 m van zee, 400 m van het strand, directe toegang tot het strand, aan een doodlopende weg. Voor alleengebruik: terras (25 m2), tuinmeubelen, barbecue. In het huis: bergruimte voor fietsen. 50 m lange toegangsweg tot aan het huis (onverharde weg). Parkeerplaats (voor 2 auto's) bij het huis. Winkel 700 m, levensmiddelenwinkel 950 m, supermarkt 5 km, restaurant 600 m, bakkerij 850 m, bushalte 450 m, zandstrand "Plage Bellangenet" 200 m. Golfterrein (18 holes) 20 km, surfschool 1.3 km, zeilschool 1.3 km, wandelroutes 5 m vanaf het huis. Attracties in de buurt: Quimperlé 12 km, Pont Aven 21 km, Concarneau, Ville Close 42 km, Lorient, départ Île de Groix 30 km, Quimper 60 km, Carnac 60 km. Wandelgebied GR34, sentier des douaniers 10 m.
    "Les Roches", huis 4-kamers 65 m2 op 2 verdiepingen. Mooi en gezellig ingericht: woon-/eetkamer met zwedenkachel, eettafel, Sat-TV, stereo-installatie en DVD. Uitgang naar het terras. 1 kamer met 1 2-pers bed (160 cm). Keuken (oven, afwasmachine, 3 inductiekookplaten, broodrooster, waterkoker, magnetron, diepvriezer, elektrische koffiemachine). Uitgang naar het terras. Douche, aparte WC. Elektrische verwarming. Bovenverdieping: 1 kamer met afgeschuinde daken met 2 bedden (90 cm, lengte 190 cm). 1 kamer met afgeschuinde daken met 1 2-pers bed (160 cm, lengte 200 cm). Terras, op het zuiden gelegen. Terrasmeubelen, barbecue (verrijdbaar), ligstoelen (4). Panoramazicht op zee. Ter beschikking: wasmachine, droger, strijkijzer, kinderstoel, kinderbed. Internet (WiFi, gratis). Rookvrij huis. Maximaal 1 huisdier/hond toegestaan. Rookmelders. Aanbod door een particulier volgens art. 155, IV van CGI.

    In prijs inbegrepen:
    ERV annuleringsverzekering
    Elektriciteit
    Eindschoonmaak (De basisschoonmaak wordt altijd door de gast gedaan)
    Toeristenbelasting
    Interhome plant 100'000 m2 bloemenveld om de bijen te redden
    Draadloos toegang tot internet (WIFI)

    incl. in de prijs, maar moet vooraf worden geboekt:
    Babybed (tot 2 jaar) / Kinderstoel

    Deposit information:
    Borgsom in contanten: 350.0 EUR
    #FR2941.651.1

Accommodatie-voorzieningen

Strand

  • Strand in de buurt

Internet

  • Beschikbaar in de woning: wifi

Parkeren en vervoer

  • Parkeerplekken ter plaatse

Keuken

  • Afwasmachine
  • Broodrooster
  • Koelkast
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Microgolfoven
  • Oven

Eetopties

  • Eettafel

Slaapkamers

  • 3 slaapkamers

Badkamer

  • 1 badkamer

Woonruimtes

  • Eettafel
  • Houtkachel
  • Open haard

Entertainment

  • Dvd-speler
  • Tv met kabel-/satellietzenders

Buiten

  • Barbecue
  • Tuinmeubels

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine
  • Wasserette

Comfort

  • Verwarming

Huisdieren

  • Huisdiervriendelijk
  • Toeslag: EUR 30
  • Voor assistentiedieren gelden geen toeslagen

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Strijkijzer/strijkplank

Uitgelichte locatiekenmerken

  • Dicht bij de zee
  • In het stadscentrum

Dingen om te doen

  • Fietsmogelijkheid in de buurt
  • Paardrijden in de buurt
  • Surfen/bodyboarden in de buurt
  • Wandel-/fietsroutes in de buurt
  • Zeilen in de buurt

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • Unitgrootte: 65 vierkante meter

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 16.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Voor huisdieren betaal je een toeslag van EUR 30
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Optionele extra's

  • Toeslag voor huisdieren: EUR 30
  • Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
  • Toeslag voor beddengoed: EUR 12 per verblijf (gasten kunnen ook hun eigen beddengoed meenemen)
  • Handdoektoeslag: EUR 5 per verblijf (gasten kunnen ook hun eigen handdoeken meenemen)

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.

Over deze buurt

dit vakantiehuis ligt in het stadscentrum en vlak bij het strand in Clohars-Carnoët. Bezoek culturele hoogtepunten Musée de Pont-Aven en Pont-Aven Museum. Daarnaast kun je ook een bezoekje brengen aan enkele van de lokale attracties, zoals Ker ar C'hoari en Struisvogelboerderij van Saudraye. L'Eden Bowl en L’Aven parc zijn ook een bezoek waard. Ga voor waterpret zoals zeilen en surfen/bodyboarden. Blijf jij liever op het droge? Ook geen probleem. De regio biedt voldoende outdoormogelijkheden, zoals fietsen en paardrijden. Bekijk onze reisgids voor Clohars-Carnoët
Meer vakantiehuizen in Clohars-Carnoët
Kaart
Le Pouldu

In de buurt

  • Een kustlandschap met een zandstrand, rotsformaties en een klein gebouw op een grasheuvel.
    Plage de Bellangenet
    6 min. wandelen - 0.6 km
  • Plage des Grands Sables
    8 min. wandelen - 0.7 km
  • Maison-Musée du Pouldu
    9 min. wandelen - 0.8 km
  • Plage de Porgastel
    14 min. wandelen - 1.2 km
  • Plage du Kérou
    14 min. wandelen - 1.2 km

Lokaal vervoer

  • Station Quimperlé - 16 min. rijden
  • Lorient (LRT-Lorient - South Brittany) - 34 min. rijden

Restaurants

  • Creperie De Saint Maurice
    10 min. rijden
  • La Moule Qui Saoule
    16 min. rijden
  • Les Terrasses De L'océan
    19 min. rijden
  • La Riviéra
    6 min. rijden
  • Bernique
    10 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Les Roches by Interhome?

Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van EUR 30. Hulpdieren betalen geen toeslag.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Les Roches by Interhome inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Les Roches by Interhome uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Les Roches by Interhome?

Dit vakantiehuis dit vakantiehuis ligt in het centrum van Clohars-Carnoët, op 10 minuten wandelen van Golf van Biskaje, Plage des Grands Sables en Plage de Bellangenet. Ook Maison-Musée du Pouldu en Plage de Porguerrec liggen op een kwartiertje wandelen.

Beoordelingen

Beoordelingen over Les Roches by Interhome

9,4

Uitzonderlijk

8,0

Netheid

10

Locatie
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 19 van 29 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 10 van 29 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 29 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 29 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 29 beoordelingen

Beoordelingen

Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

Super

Tolles Haus, super Lage
Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

Merveilleux

Traumhafte Lage, schönes Haus, alles vorhanden, um sich wohl zu fühlen.
Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

Schöne Lage

Tolle Lage! Direkt über der Brandung
Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

Schöne Lage

Tolle Lage! Direkt über der Brandung
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie en locatie

On the rocks with outstanding feeling of the sea

A tiny but extraordinary located cabin. A kitchen for chefs with view on the atlantic while you cook the soupe des poissons.Only thing to get along with, the nano-toilet… to stand up, you need to open the door!
7 nachten verbleven in april 2025
Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

Bessere Lage gibt es nicht

einzigartig und sehr zu empfehlen!
Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

Süsses Haus in Wahnsinnslage!

Kleines Haus mit viel Charme, traumhafte Lage, schöner geht nicht, Einrichtung einfach, aber alles da, Toilette extrem klein, passt aber alles nötige rein :-). Würden sofort wiederkommen :-). Vermieterin sehr, sehr nett, gut über Whatsapp zu erreichen
Van een partnersite

8/10 – Goed

Wohnung direkt am Wasser

Das Haus ist klein, sauber und gemütlich, neu renoviert, Elektrogeräte sind alle neu, du kannst aus jedem Zimmer das Meer sehen, und auf der Terrasse bei Kaffee oder Wein den Meerblick und das Geräusch der Wellen genießen. Der Empfang war herzlich. Die Umgebung ist schön und es gibt viel zu entdecken.
Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

La Roche

Traumhafte Lage auf der Klippe. Kleiner eingezäunter Garten, perfekt für den Dackel. Direkt am Wanderweg. Sehr gute Matratzen, mehr als genug Küchenutensilien. Einfache Hausübergabe.
Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

großartige Lage

Die Lage direkt am Klippenrand ist einfach großartig. Das Häuschen ist sehr nett eingerichtet. Küche gut ausgestattet. Für 6 Personen vl etwas knapp, außer es ist alles Familie oder versteht sich sehr gut. Übergabe war sehr unkompliziert, nett und freundlich.
Van een partnersite

8/10 – Goed

Traumhafte Lage

Sehr freundlicher Empfang. Rundum Blick aufs Meer. Super ausgestattete Küche. WC sehr klein, tatsächlich nichts für große und/oder korpulente Menschen. Wir haben uns sehr wohlgefühlt.
Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

großartige Lage

Die Lage direkt am Klippenrand ist einfach großartig. Das Häuschen ist sehr nett eingerichtet. Küche gut ausgestattet. Für 6 Personen vl etwas knapp, außer es ist alles Familie oder versteht sich sehr gut. Übergabe war sehr unkompliziert, nett und freundlich.
Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

Traumhafter Blick

Wunderschönes, gut renoviertes kleines Häuschen mit vor Blicken geschützter Holz-Terrasse und Mini-Garten direkt über den Felsen mit Blickrichtung Süden. Um "einsam" Meer, Sonne und Wind zu genießen, muss man nur vor die Wohnzimmertür treten. Für 2 Personen prima, für 4 o.k., WC sehr klein, 25cm bis zur Tür, die muss ggf. offen bleiben
Van een partnersite

8/10 – Goed

Great view, tiny toilet

If you want a sea view you can't get better than this but the toilet is almost impossible to use because it is in such a small room.
Van een partnersite

8/10 – Goed

Great view, tiny toilet

If you want a sea view you can't get better than this but the toilet is almost impossible to use because it is in such a small room.
Van een partnersite

8/10 – Goed

Super Lage

Die Lage ist außergewöhnlich und schön. Die elektro Geräte auf dem neusten Stand. Es hat an nichts gefehlt. Sauberkeit an einigen Stellen nicht so toll aber insgesamt in Ordnung. Wir haben uns hier sehr wohl gefühlt und uns prächtig erholt. Danke dafür.
Van een partnersite

8/10 – Goed

Super Lage

Die Lage ist außergewöhnlich und schön. Die elektro Geräte auf dem neusten Stand. Es hat an nichts gefehlt. Sauberkeit an einigen Stellen nicht so toll aber insgesamt in Ordnung. Wir haben uns hier sehr wohl gefühlt und uns prächtig erholt. Danke dafür.
Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

Location spettacolare

La casa (porzione di bifamiliare) è in una posizione unica sulle rocce che sormontano il mare e visibile da ovunque in zona. A pochi metri dalla passeggiata sulla scogliera per escursionisti che va avanti per kilometri e scende in spiagge e calette. Il paesino è prettamente turistico ma a pochi kilometri si raggiunge Clohars-carnoet dove ci sono più negozi (un supermercato) e sevizi. Unica nota negativa l' odore un po' di muffa della casa e lo spazio wc molto angusto.
Van een partnersite

8/10 – Goed

Spektakuläre Lage am Meer

Die Lage des Hauses ist echt einmalig, näher kann man am Meer fast nicht sein. Der Strand, welcher fußläufig 5 Minuten entfernt liegt, ist sehr schön feinsandig. Der Wanderweg entlang des Meeres ist auf jeden Fall lohnenswert. Das Haus selber ist gut eingerichtet. Die sanitären Anlagen sind jedoch ein Problem, vor allen Dingen die kleine Toilette, Intimsphäre gleich null. Das Haus ist für 6 Personen ausgelegt, was ich fraglich finde. Als Ehepaar war das Haus okay.
Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

Location spettacolare

La casa (porzione di bifamiliare) è in una posizione unica sulle rocce che sormontano il mare e visibile da ovunque in zona. A pochi metri dalla passeggiata sulla scogliera per escursionisti che va avanti per kilometri e scende in spiagge e calette. Il paesino è prettamente turistico ma a pochi kilometri si raggiunge Clohars-carnoet dove ci sono più negozi (un supermercato) e sevizi. Unica nota negativa l' odore un po' di muffa della casa e lo spazio wc molto angusto.
Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

Merveilleux

Traumhafte Lage, schönes Haus, alles vorhanden, um sich wohl zu fühlen.
Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

Super

Tolles Haus, super Lage
Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

Bessere Lage gibt es nicht

einzigartig und sehr zu empfehlen!
Van een partnersite

8/10 – Goed

Spektakuläre Lage am Meer

Die Lage des Hauses ist echt einmalig, näher kann man am Meer fast nicht sein. Der Strand, welcher fußläufig 5 Minuten entfernt liegt, ist sehr schön feinsandig. Der Wanderweg entlang des Meeres ist auf jeden Fall lohnenswert. Das Haus selber ist gut eingerichtet. Die sanitären Anlagen sind jedoch ein Problem, vor allen Dingen die kleine Toilette, Intimsphäre gleich null. Das Haus ist für 6 Personen ausgelegt, was ich fraglich finde. Als Ehepaar war das Haus okay.
Van een partnersite

8/10 – Goed

Petit paradis

Petite maison bien équipée et surtout idéalement située face à la mer à flanc de falaise. Attention les sanitaires sont microscopiques (particulièrement les toilettes inutilisables fortes fermées quand on mesure plus d'1,85m).