Il Piccolo Paradiso ligt in Civitavecchia. Bezoek Forte Michelangelo en Largo della Pace, enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar Macchiatonda Natuurreservaat en Santa Marinella Strand. Bekijk onze reisgids voor Civitavecchia
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
Gezinsvriendelijk
Keuken in de kamer
Koelkast op de kamer
Gastendiensten
Schoonmaakservice op verzoek
Buiten
Tuin
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Kamervoorzieningen
Badkamer
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Eten en drinken
Keuken
Koelkast
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Meer
Airconditioning (met klimaatregeling)
Laptopvriendelijke werkplek
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur
Toeslag voor late check-in tussen 20.00 uur en 22.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Als je verwacht buiten de reguliere inchecktijden te arriveren, ontvang je binnen de 48 uur voor aankomst een e-mail met incheckinstructies en een toegangscode. Je wordt verwelkomd door de eigenaar.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Vul voor aankomst via een beveiligde link het online registratieformulier in
Na het boeken dien je een kopie van je paspoort aan de accommodatie te verstrekken
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 10.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Toegangscode, opgewacht door de eigenaar
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 3.00 per persoon, per nacht, voor maximaal 5 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 10 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor late check-in tussen 20.00 uur en 22.00 uur
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen; contante betalingen zijn niet toegelaten
Registratienummer van de accommodatie IT058032B4VP98BRX4
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Il Piccolo Paradiso?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Il Piccolo Paradiso?
Vandaag, 7 apr. 2026, kost een verblijf bij Il Piccolo Paradiso van één nacht voor twee volwassenen op 13 apr. 2026 min. € 145, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij Il Piccolo Paradiso zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Il Piccolo Paradiso inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur. Laat inchecken kan tussen 20.00 uur en 22.00 uur. Hiervoor wordt wel een toeslag in rekening gebracht.
Tot hoe laat kan ik bij Il Piccolo Paradiso uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Il Piccolo Paradiso?
Dit pension in Civitavecchia ligt op 2,2 km van Piazza della Vita en op 2,7 km van Haven van Civitavecchia. Ook Forte Michelangelo en Museo Archeologico Nazionale di Civitavecchia liggen op 3 km afstand. Station Civitavecchia ligt op 28 minuten wandelen.