Gehele woning

Casa Eusebia 8 4 Emma Villas

Fotogalerie voor Casa Eusebia 8 4 Emma Villas

Villa | 4 slaapkamers
Villa | 4 slaapkamers
Villa | 4 slaapkamers
Villa | 4 slaapkamers
Villa | 4 slaapkamers

Gehele woning

4 slaapkamers4 badkamersMax. aantal: 10

Populaire voorzieningen

  • Gratis wifi
  • Buitenruimte
  • Barbecue

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Een plek voor jezelf

Je hebt de gehele woning helemaal voor jezelf en hoeft dus alleen met je reisgezelschap te delen.

Casa Eusebia 8 4 Emma Villas

Deze villa beschikt over een tuin, barbecues en gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes. Deze villa biedt een eigen badkamer.
Deze villa heeft 11 kamers.

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Parkeerplaatsen op straat beschikbaar

Slaapkamers

  • 4 slaapkamers

Badkamer

  • 4 privébadkamers

Woonruimtes

  • Woonkamer

Buiten

  • Barbecue
  • Tuin

Huisdieren

  • Alleen assistentiedieren (geen huisdieren toegelaten)

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Geen lift

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • 11 units
  • Tuin

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 19.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 25

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je dient de accommodatie te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten (uitgezonderd assistentiedieren en daar wordt geen toeslag voor aangerekend)

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • De stad heft de volgende belasting: EUR 0.80 per persoon, per nacht, voor maximaal 5 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 14 jaar oud.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.

Accommodatie ook bekend onder de naam

Casa Eusebia 8 4 Emma Villas Villa
Casa Eusebia 8 4 Emma Villas Citta della Pieve
Casa Eusebia 8 4 Emma Villas Villa Citta della Pieve

Over deze buurt

deze villa ligt in Città della Pieve. Bezoek culturele hoogtepunten Museum van de kathedraal van Chiusi en Museo del Vetro. Daarnaast kun je ook enkele van de lokale activiteiten beleven bij Fontesecca en Fonteverde Terme. Toeristisch Diensten Centrum Citta della Pieve en Pasticceria Il Campanile zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Città della Pieve
Meer villa's in Città della Pieve
Kaart
Citta della Pieve, PG

In de buurt

  • Oratorio di Santa Maria dei Bianchi
    16 min. rijden - 9.4 km
  • Toeristisch Diensten Centrum Citta della Pieve
    16 min. rijden - 9.4 km
  • Labyrint van Porsenna
    21 min. rijden - 18.3 km
  • Nationaal Etruskisch museum van Chiusi
    21 min. rijden - 18.3 km
  • Fonteverde Terme
    24 min. rijden - 14.8 km

Lokaal vervoer

  • Station Chiusi-Chianciano Terme - 12 min. rijden
  • Internationale luchthaven Umbria – San Francesco d'Assisi (PEG), Perugia, Italië - 70 min. rijden

Restaurants

  • Chef Express
  • La Bettola Del Buttero
  • Ristorante Il Focolare
  • Trattoria Pizzeria Serenella
  • Ristorante Pizzeria Vecchia Napoli Fabro

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Casa Eusebia 8 4 Emma Villas?

Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Casa Eusebia 8 4 Emma Villas inchecken?

Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 19.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Casa Eusebia 8 4 Emma Villas uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Casa Eusebia 8 4 Emma Villas?

Deze villa in Città della Pieve ligt op 2,7 km van Val di Chiana en op 10 km afstand van Fontesecca en Toeristisch Diensten Centrum Citta della Pieve. Ook Oratorio di Santa Maria dei Bianchi en Pasticceria Il Campanile liggen op 10 km afstand.

Beoordelingen over Casa Eusebia 8 4 Emma Villas