'Zeer net, vriendelijk, behulpvaardig, engels sprekend echtpaar.
Zeer ruime kamet en grote badkamer met groot bad.
Heerlijk uitgebreid ontbijt.
Kortom een perfect verblijf'
'L'accueil est particulièrement chaleureux , nous avons pris 2 repas "barbecue" pour 18 euros pièce , avec entrées , barbecue et désert + une carafe de rosé a un prix défient toute concurrence .Très bonne literie.'
'Wij zijn zeer gastvrij ontvangen door Pierre en Guillaume. Prima kamer, gezamenlijke huiskamer en gezellige keuken. Mooi ontbijt met eigen producten. We komen zeker terug en nemen vrienden mee.'
'Beautiful stay! The property is stunning & the staff is so friendly. We couldn't have asked for a better experience. Breakfast every morning was delicious & we did a private dinner our last night, which was incredible. Thank you so much!'
'Het was een plezierig ontvangst met goede uitleg. In de middag, voor aankomst, vroeg Patrice of we deelnamen aan het diner. Dit was voortreffelijk met als pluspunt biologische producten inclusief de wijn.
Heerlijk geslapen op fijne bedden, alhoewel dit een persoonlijke keus is. Een airco zou het helemaal afmaken.
Heerlijke rustige omgeving.'
'Belle ancienne maison avec quelques chambres rénovée avec goût.
Petit coin piscine agréable et quelques tables à l’intérieur ou en terrasse pour le petit déjeuner.
Chouette étape pour nous avec des propriétaires bien agréables.
'
Best Western Premier Hotel des Vignes et des Anges
Best Western Premier Hotel des Vignes et des Anges
Best Western Premier Hotel des Vignes et des Anges
Best Western Premier Hotel des Vignes et des Anges
Best Western Premier Hotel des Vignes et des Anges
Best Western Premier Hotel des Vignes et des Anges
4.0-sterrenaccommodatie
Pauillac
9.2 van 10, Fantastisch, (32)
9,2/10
Fantastisch
(32)
'Emplacement parfait pour aller au festival Sunska. Hotel très confortable, jolie piscine et salle de sport suffisante pour un entraînement du corps complet.'
'Geen leuke plek om te verblijven.
Ja je kan er goed slapen, maar er is veel stijfheid & deftigheid. Daar moet ook maar van houden.
Er staat groot hek om heen waar je dmv een pincode in of uit mag.
Er slingert overal kinderspeelgoed waarbij je afvraagt of het soms ook dienst doet kindercrèche?
Bovendien is de madam des huize niet de allervriendelijkste.
'
'Ontvangst bij aankomst door personeel bij receptie was bijzonder vriendelijk. Restaurant personeel was enigszins arrogant en spraken bij voorkeur Frans in plaats van Engels. '
Laagste prijs per nacht gevonden in de afgelopen 24 uur op basis van een verblijf van 1 nacht voor 2 volwassenen. Prijzen en beschikbaarheid kunnen wijzigen. Mogelijk gelden er extra voorwaarden.
Laagste prijs per nacht gevonden in de afgelopen 24 uur op basis van een verblijf van 1 nacht voor 2 volwassenen. Prijzen en beschikbaarheid kunnen wijzigen. Mogelijk gelden er extra voorwaarden.
Bespaar gemiddeld 15% op duizenden hotels wanneer je bent aangemeld
De beste hotelbeoordelingen voor Citadel van Blaye
All Suites Appart Hôtel | Bordeaux Lac
4/10 Matig
"They have pictures of nice and clean beautiful rooms in the website but this is not true. The room smelled and it had little bugs in the bathroom and kitchen. The bathroom has mold and it was very warm. The towels had stains. I would not recommend this unless your on a very low budget. "
"Hebben een prima nacht doorgebracht in dit hotel. Parkeren kon in de parkeergarage op nog geen 80 meter. De ingang is conisch door de vier silo's. Baliepersoneel was zeer vriendelijk. De bar Gina beneden was prima om te wachten en de Ceasar salade daar was heerlijk. De kamer was netjes, schoon en groot genoeg. Douche was perfect. Eten deden we in de foodhal naast het hotel en dat was prima. Openbaar vervoer naar de stad werkt uitstekend. Prima en fijn hotel ok voor de weekendtrip. We komen zeker nog eens terug!!"
"Very clean and well maintained.
Bed can be better, was quite hard.
No possibilities to work in the room: no table or desk.
Perfect for one night stay. No closet in the room."
"Het hotel is smerig. De vloeren in de hal
en de gangen zijn vies. Vieze, oude tapijt in de kamer. De lift is heel vies en druk knoppen gebroken. Het hotel is echt een onderhoud toe en een schoonmaak beurt.
Personeel is vriendelijk.
Geen aanrader als hygiëne een belangrijk punt voor je is. "
Probeer op vakantie in Pauillac eens iets nieuws met een proeverij bij Kasteel Latour. Ontdek de wijnmakerijen hier in de omgeving of ga bijvoorbeeld een keer golfen.
Probeer op vakantie in Moulis-en-Médoc eens iets nieuws met een proeverij bij Château Chasse-Spleen. Ben je voor je vakantie nog op zoek naar leuke dagjes uit in deze ontspannen omgeving? de spa's of een keertje golfen zijn leuke aanraders.
Citadel van Blaye ligt in een deel van Blaye dat geliefd is bij reizigers vanwege zijn wijnmakerijen. Ben je op zoek naar een overnachtingsplek met een gunstige ligging? Binnen een straal van 1,5 kilometer vind je 24 hotels en andere accommodaties.
Wat is de beste overnachtingsplek dicht bij Citadel van Blaye?
Mercure Bordeaux Lac is volgens onze klanten een van de beste opties voor je verblijf, en dit hotel biedt een restaurant en gratis parkeerplaatsen. Je vindt deze accommodatie op 27,9 km van Citadel van Blaye. Andere goede keuzes in dit gebied zijn onder meer ibis Bordeaux Lac en Hotel Pullman Bordeaux Lac.
Hoeveel hotels liggen er in de buurt van Citadel van Blaye?
Expedia heeft 24 hotels en andere accommodaties op anderhalve kilometer afstand van Citadel van Blaye.
Ontvang ik een terugbetaling als ik mijn hotelreservering in de buurt van Citadel van Blaye wil annuleren?
Natuurlijk. De meeste hotelkamerreserveringen zijn restitueerbaar, zolang je voor de annuleringsdeadline van de accommodatie annuleert. Dit is gewoonlijk binnen 24 of 48 uur voor de inchekdatum. Als je een reservering hebt geboekt zonder restitutie, heb je eventueel nog de mogelijkheid om binnen 24 uur na het boeken te annuleren en een terugbetaling te krijgen. Voeg je datums toe, klik op 'Zoeken' en filter op 'Volledig restitueerbaar' om topdeals in de buurt van Citadel van Blaye te beoordelen.