Fotogalerie voor Holiday apartment Chott Mariem for 1 - 9 persons with 3 bedrooms - Holiday apartment





Geheel appartement
3 slaapkamers 3 badkamers Max. aantal: 9 150 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Charming villa with pool
Charming villa with pool
- Huisdiervriendelijk
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Accommodatie ook bekend onder de naam
2575500
Over deze buurt
dit appartement ligt in Chott Mariem. Bezoek Ribat van Sousse en Zaouia Zakkak, enkele lokale bezienswaardigheden. Reizigers die graag shoppen, kunnen dat doen bij Mall of Sousse en Soula Shopping Centre. Acqua Palace Water Park en Hannibal Park zijn ook een bezoek waard. Je zult versteld staan van de mogelijkheden die deze regio biedt, zoals vissen of golfen. Buitenpret gegarandeerd dus!

Chott Mariem, Sousse - Port El-Kantaoui
In de buurt
- El Kantaoui Golf - 8 min. rijden - 5.2 km
- Acqua Palace Water Park - 9 min. rijden - 5.9 km
- Haven van Port El Kantaoui - 10 min. rijden - 6.3 km
- Hannibal Park - 10 min. rijden - 6.6 km
- Strand van Port El Kantaoui - 10 min. rijden - 6.6 km
Lokaal vervoer
Restaurants
- Chili's - 8 min. rijden
- Paul - 7 min. rijden
- Hobo - 8 min. rijden
- L'express - 8 min. rijden
- Brioche Café - 8 min. rijden