Chongqing Justom Hotel Branch 1 bevindt zich in Yuzhong, een wijk in Chongqing, en ligt vlak bij een metrostation. Kingrun Nanshan Golfclub in Chongqing en Internationale Golfclub van Chongqing zijn een bezoekje waard als je graag iets actiefs wilt doen. Ga je liever shoppen? Dat kan bij Jiefangbei-voetgangersstraat en Guan Yin Qiao Voetgangersstraat. Cathay Arts Centre en Chongqing Wetenschaps- en Technologiemuseum zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Chongqing
Chongqing Justom Hotel Branch 1 bevindt zich vlak bij Hongyadong en heeft veel te bieden. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Tijdens je verblijf geniet je ook van:
Een 24-uurs receptie
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Chongqing Justom Hotel Branch 1 bieden voorzieningen zoals gratis wifi.
Zijn huisdieren welkom bij Chongqing Justom Hotel Branch 1?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Chongqing Justom Hotel Branch 1?
Vandaag, 3 nov. 2026, kost een verblijf bij Chongqing Justom Hotel Branch 1 van één nacht voor twee volwassenen op 4 nov. 2026 min. € 97, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
De parkeermogelijkheden zijn beperkt.
Hoe laat kan ik bij Chongqing Justom Hotel Branch 1 inchecken?
Inchecken kan vanaf: 12.00 uur; inchecken kan tot: 23.30 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Chongqing Justom Hotel Branch 1 uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Waar staat Chongqing Justom Hotel Branch 1?
Dit hotel ligt in Yuzhong, op 2 km afstand van Jiefangbei-voetgangersstraat en Hongyadong. Ook Arhat-tempel en Chongqing World Financial Center liggen op 2 km afstand. Station Jiaochangkou ligt op 15 minuten wandelen en naar Station Chaotianmen is het 16 minuten wandelen.