Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking allowed: in designated areas
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, noch toestellen op gas.
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Over deze buurt
dit appartement ligt in Choiseul. Verken de plaatselijke natuur bij Gros Piton en Strand Anse Chastanet. Diamond Falls en Diamond Falls Botanical Gardens zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Choiseul
Vieux Fort (UVF-Internationale luchthaven Hewanorra) - 31 min. rijden
Restaurants
Lushe
16 min. rijden
Waterfront De Belle View Restaurant and Bar
24 min. rijden
Alor Vegan Cafe
24 min. rijden
The Beacon Restaurant
28 min. rijden
Mama Tilly's Bar
12 min. rijden
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Caribbean Studio Choisuel Saint Lucia?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Caribbean Studio Choisuel Saint Lucia inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Caribbean Studio Choisuel Saint Lucia uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Caribbean Studio Choisuel Saint Lucia?
Dit appartement in Choiseul ligt op 2,4 km van Choiseul Arts and Crafts Centre en op 3,1 km van La Maison Creole. Ook Landgoed Fond Doux en Tet Paul Nature Trail liggen op 10 km afstand.
Beoordelingen over Caribbean Studio Choisuel Saint Lucia