Gehele woning

Mayaro Cottage by inspirestays.com - a cottage that sleeps 4+1 guests in 2 bedrooms

Fotogalerie voor Mayaro Cottage by inspirestays.com - a cottage that sleeps 4+1 guests in 2 bedrooms

Een strand met duinen en een heldere lucht.
Een moderne keuken met granieten aanrechtbladen, houten keukenkastjes, een centraal eiland, hanglampen en een inbouwoven.
Een moderne slaapkamer met dakraam, nachtkastje, groot bed met kussens en een kaptafel met spiegel.
Een moderne woonkamer met een bank, salontafel en een eethoek met stoelen.
Een woonkamer met een televisie, bank, salontafel, een decoratieve klok en een bloemstuk.

Beoordelingen

10 op 10 –
Uitzonderlijk

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Droogkast
  • Airconditioning
  • Buitenruimte
  • Parking beschikbaar

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Mayaro Cottage by inspirestays.com - a cottage that sleeps 4+1 guests in 2 bedrooms

  • DE WONING:
    Mayaro Cottage ligt vlak bij het platteland in het dorpje Aldingbourne en is een hoogwaardige accommodatie voor maximaal vijf gasten (max. 4 volwassenen). Deze woning wordt hier aangeboden door Inspire Stays dot com, de toonaangevende onafhankelijke vakantieverhuurder in Sussex. Bezoek ons rechtstreeks voor alle info over deze woning, inclusief een videorondleiding en informatie over de toegankelijkheid.

    De open woonkamer heeft een zithoek met bank, fauteuils en een smart-tv, een eettafel en een volledig uitgeruste keuken met een fornuis en een Amerikaanse koelkast met vriesvak. In een aparte bijkeuken en schoenenruimte staan een wasmachine, wasdroger en een gootsteen.

    Via de bijkeuken, ook op de begane grond, kom je bij slaapkamer één: een kingsize slaapkamer met fauteuil en tv, die grenst aan de gezinsbadkamer met grote inloopdouche. Boven is slaapkamer twee ook een kingsize-kamer met airconditioning, en is ingericht met een slaapbank en een kaptafel. Deze woning is geschikt voor maximaal vier volwassenen (in totaal 5 gasten, inclusief kinderen). Zie de ‘Huisregels’ voor details over de slaapbank.

    Buiten komt de woonruimte uit op een klein terras dat uitkijkt op de volledig omheinde achtertuin. Midden op het gazon staat een eethoek op een verhoogde sokkel, een heerlijke plek om te eten en te ontspannen.

    OMGEVING:
    Houd er rekening mee dat de locatie vanwege de beperkingen van dit platform mogelijk niet exact wordt weergegeven. Zodra je boeking is bevestigd, sturen we je de exacte locatie en een volledige routebeschrijving.

    Bezienswaardigheden in de buurt zijn onder andere Goodwood met het Festival of Speed, Revival en het Qatar Festival (Glorious Goodwood); de renbaan van Fontwell; het Slindon Estate van de National Trust; Chichester met zijn kathedraal, het Festival Theatre en de Romeinse geschiedenis; Arundel met zijn kasteel en kathedraal; en de stranden van West Wittering, Bognor en Climping.

    NUTTIGE INFORMATIE & HUISREGELS:
    - Mayaro Cottage wordt hier aangeboden door Inspire Stays dot com, de toonaangevende vakantiespecialist in Sussex. Bezoek ons rechtstreeks voor alle info over deze woning, inclusief een videorondleiding en informatie over toegankelijkheid.
    - Huisdieren: Helaas niet toegestaan.
    - Deze woning is geschikt voor maximaal VIER volwassenen (in totaal 5 gasten, inclusief kinderen).
    - Zoek online en neem rechtstreeks contact met ons op voor verblijven van meer dan 21 nachten.
    - In de slaapkamer op de eerste verdieping zijn twee Velux-ramen met een zeer lage toegangshoogte (radiator van ca. 30 cm hoog, en ca. 30 cm van de bovenkant van de radiator tot de raamkozijnen). Deze ramen zijn voorzien van beperkingsmechanismen die bij aankomst een opening van 10 cm toestaan, maar er wordt een sleutel verstrekt voor het geval ze in een noodgeval moeten worden geopend. Als de beperkingsmechanismen tijdens je verblijf worden verwijderd, is het essentieel dat volwassenen voorzichtig zijn, beseffen dat deze kamer dan niet langer veilig is voor kinderen en dat kinderen te allen tijde onder toezicht moeten blijven. Deze slaapkamer is voorzien van airconditioning en er is een vast traphekje beschikbaar dat je onderaan de trap kunt gebruiken.
    - Voor deze accommodatie geldt een borg van 200 GBP; dit is een voorwaarde voor de boeking. We nemen na je boeking contact met je op om dit te regelen.
    - Zodra je je boekingsaanvraag hebt ingediend, hebben we enkele eenvoudige aanvullende gegevens nodig, zoals je postadres, de namen van de gasten en je directe e-mailadres, voordat we je boeking kunnen verwerken. Boek alsjeblieft niet als je deze informatie niet kunt verstrekken, want op basis daarvan kunnen we geen restitutie aanbieden.
    - Aankomst- en vertrektijden staan duidelijk vermeld. Aangezien onze accommodaties tot op het laatste moment geboekt kunnen worden, kunnen we verzoeken om vroeg inchecken of laat uitchecken pas 24-72 uur voor je aankomst/vertrek bevestigen. Als je dergelijke verzoeken nu al gegarandeerd wilt hebben, voeg dan een extra nacht toe aan het begin en/of einde van je boeking.
    - Slaapbank: Deze kun je bij het boeken aanvragen, of tot 2 weken voor aankomst. Als je de slaapbank niet specifiek aanvraagt, wordt deze niet opgemaakt met beddengoed enz. Als je boeking voor 5 gasten is, wordt het beddengoed voor de slaapbank standaard verstrekt.
    - Keukenfaciliteiten: fornuis met dubbele elektrische heteluchtovens en een gaskookplaat met 5 pitten, Amerikaanse koelkast met vriesvak en waterdispenser, grote vaatwasser, magnetron, waterkoker, broodrooster, cafetière, Nespresso-koffiemachine (gebruikt standaardcapsules, een startpakket wordt verstrekt).
    - Bijkeuken: wasmachine, wasdroger, gootsteen, kapstokken.
    - Strijkijzer, strijkplank, droogrek, 1 haardroger aanwezig.
    - Er is een schuur beschikbaar in de achtertuin voor het stallen van fietsen (graag van tevoren aanvragen).
    - Gratis privéparkeerplaats op de oprit naast het huis, met ruimte voor 2 grote of 3 kleine auto’s. De Ring-camera met bewegingsdetectie bewaakt alleen de oprit aan de voorkant.
    - Naast de totale gastencapaciteit van deze accommodatie is één kind tot 2 jaar welkom. Op verzoek zijn 1 baby-/reisbedje (neem zelf beddengoed mee) en 1 kinderstoel beschikbaar. Er zit een vast traphekje onderaan de trap.
    - Dit is een bijgebouw, maar er is tijdens je verblijf geen doorgang tussen het hoofdgebouw en het bijgebouw.
    - Centrale verwarming op gas (vloerverwarming in de woonkamer, bijkeuken en badkamer).
    - Wi-Fi: tot 12 Mbps

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

deze cottage ligt in Chichester in een landelijke omgeving. Bezoek Windmolen Barnham en Slindon Estate, enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar South Downs National Park en Goodwood Estate Country Park. Arun Leisure Centre en Bishop's Palace Gardens zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Chichester
Meer cottages in Chichester
Kaart
Aldingbourne, West Sussex

In de buurt

  • Een statig wit gebouw met kolommen en gebogen ramen, een veranda en een picknicktafel op de voorgrond.
    Fontwell Park Racecourse
    6 min. rijden - 6.4 km
  • Een groot stadion met meerdere rijen zitplaatsen en een groen veld op de voorgrond.
    Goodwood
    8 min. rijden - 9.4 km
  • Een kustlandschap met een vuurtoren op een rotsachtige kust, grasachtige kliffen en mensen die op de klif staan.
    South Downs National Park
    10 min. rijden - 12.6 km
  • Een auto voert een stunt uit op een lange, witte helling voor een toeschouwend publiek, met een historisch gebouw op de achtergrond.
    Goodwood Motor Circuit
    11 min. rijden - 10.7 km
  • Windmolen Barnham
    7 min. rijden - 6.7 km

Lokaal vervoer

  • Eastergate Barnham Station - 9 min. rijden
  • Farnborough (FAB) - 83 min. rijden

Restaurants

  • Greggs
    4 min. rijden
  • McDonald's
    5 min. rijden
  • The Murrell Arms
    6 min. rijden
  • The Wilkes Head
    17 min. wandelen
  • Starbucks
    4 min. rijden

Veelgestelde vragen

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Mayaro Cottage by inspirestays.com - a cottage that sleeps 4+1 guests in 2 bedrooms inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Mayaro Cottage by inspirestays.com - a cottage that sleeps 4+1 guests in 2 bedrooms uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Mayaro Cottage by inspirestays.com - a cottage that sleeps 4+1 guests in 2 bedrooms?

Deze cottage ligt in een landelijke omgeving, op 5 km afstand van Fontwell Park Racecourse, Denmanstuin en Windmolen Barnham. Ook Militair luchtvaartmuseum Tangmere en Picturedrome liggen op 10 km afstand.

Beoordelingen

Beoordelingen over Mayaro Cottage by inspirestays.com - a cottage that sleeps 4+1 guests in 2 bedrooms

10

Uitzonderlijk

10

Netheid

10

Locatie
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 7 van 7 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 7 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 7 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 7 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 7 beoordelingen

Beoordelingen

Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

Excellent hosts & accommodation!

Mayaro cottage was a delightful escape for us in between moving houses. It was beautifully dressed for Xmas, spotlessly clean with everything we could possibly need. Alexia & Richard were great hosts… couldnt have asked for more!
Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

Super Stay at Mayaro Cottage

Lovely property, very clean and comfortable. Furnishings and equipment high quality. Conveniently located between Chichester, Arundel and Goodwood. Highly recommended.
Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

Great cottage, best equipped kitchen ever!

Mayaro was a great cottage to stay in. We booked last minute and Inspire were great at getting it organised, and the welcome pack was lovely to find especially as we booked within 48 hours of arrival. Some owners don't bother anymore which is is shame so it was lovely to find welcome bits. The cottage is lovely and cosy, two good sized bedrooms and the best equipped kitchen I've ever found! It's an annex to the house, but we didn't hear the owners next door - and hopefully we didn't disturb them either. Just note that the entrance is at the rear which is fine once you know - but caused us some confusion arriving in the dark and rain!
Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

Beautiful, immaculately presented

I had the most wonderful stay at Alexia and Richard’s cottage. From the moment I arrived, I felt so genuinely welcomed — they’re such kind and thoughtful hosts, and it really shines through in everything they do. The cottage is beautiful, immaculately presented, very modern yet still full of character, and spotlessly clean, with its own private entrance so you feel completely independent. Even though Alexia and Richard live next door, they’re wonderfully quiet and considerate, which makes the whole place feel very peaceful. The kitchen has all the modern conveniences you could need, the beds are extremely comfortable, and the shower is superb - everything is designed for absolute comfort and ease. With all the lovely little touches, it made the whole stay feel extra special. I came away feeling completely relaxed and cared for, and I honestly couldn’t recommend a stay with them more - it was such a joy, and I’d go back in a heartbeat.”