Geheel appartement

Square apartment

Dit appartement in Chiavari is voorzien van een keuken en een terras

Fotogalerie voor Square apartment

Een koelkast, een microgolfoven, een oven, een kookplaat
Exterieur
Een bad, een bubbelbad, een haardroger, een bidet
Dineren
4 slaapkamers, een bureau, gratis wifi, beddengoed

Beoordelingen

7,4 op 10 –
Goed

Geheel appartement

4 slaapkamers2 badkamersMax. aantal: 10

Populaire voorzieningen

  • Parkeerplaatsen beschikbaar
  • Wasmachine
  • Keuken
  • Huisdiervriendelijk
  • Airconditioning
  • Buitenruimte

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Een plek voor jezelf

Je hebt het gehele appartement helemaal voor jezelf en deelt het alleen met je reisgezelschap.

Square apartment

Dit appartement in Chiavari is voorzien van een keuken en een terras
Dit appartement heeft niet alleen een wasserij, maar ook een snelle incheckservice en een snelle uitcheckservice. Dit appartement heeft 4 slaapkamers en biedt gratis wifi en een terras. Geniet van een bubbelbad en standaard voorzieningen zoals de keuken met een koelkast en oven.
Elke kamer met airconditioning in dit appartement is voorzien van een koffiezetapparaat/waterkoker en een haardroger. Elke kamer heeft een terras. Het meubilair in elke kamer bestaat uit bureaus en eettafels. De keukens beschikken onder meer over een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en kookgerei, borden en bestek.

Elke badkamer is uitgerust met een douche met een bubbelbad en een bidet. In dit appartement in Chiavari is wifi gratis.

De onderstaande recreatieve activiteiten vind je ter plaatse of in de directe omgeving. Mogelijk zijn toeslagen van toepassing.

Accommodatiebeheerder

Mario

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Tot de parkeeropties ter plaatse behoort een garage

Keuken

  • Elektrische waterkoker
  • Koelkast
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Microgolfoven
  • Oven

Eetopties

  • Eettafel

Slaapkamers

  • 4 slaapkamers
  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • 2 badkamers
  • Bad
  • Bidet
  • Douche
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Toiletpapier
  • Zeep

Woonruimtes

  • Eettafel
  • Woonkamer

Entertainment

  • Tv met kabel-/satellietzenders

Buiten

  • Patio

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine
  • Wasserette

Werkplekken

  • Bureau

Comfort

  • Airconditioning
  • Verwarming

Huisdieren

  • Huisdiervriendelijk
  • Alleen katten en honden zijn welkom
  • Tot 10 kg per huisdier

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Aparte rookruimtes

Dingen om te doen

  • Snorkelen in de buurt

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 16.00 uur
Snelle incheckservice
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur
Snelle uitcheckservice

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken

Huisdieren

Huisdieren toegelaten
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden en katten zijn toegestaan
1 in totaal (tot 10 kg per huisdier)
Beperkingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging.

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.

Accommodatie ook bekend onder de naam

Vrbo Property Chiavari
Vrbo Property Apartment
Vrbo Property Apartment Chiavari

Over deze buurt

Kaart
Chiavari, Città Metropolitana di Genova

In de buurt

  • Chiavari Beach - 8 min. wandelen - 0.7 km
  • Porto di Lavagna - 17 min. wandelen - 1.5 km
  • Colonia Fara - 17 min. wandelen - 1.5 km
  • Spiaggia di Lavagna - 3 min. rijden - 2.1 km
  • Botanische Tuin Villa Rocca - 5 min. rijden - 4.6 km

Lokaal vervoer

  • Station Chiavari - 2 min. wandelen
  • Genoa (GOA-Cristoforo Colombo) - 42 min. rijden

Restaurants

  • ‪Caffè Defilla - ‬4 min. wandelen
  • ‪Osteria da Vittorio - ‬3 min. wandelen
  • ‪Pasticceria Copello - ‬3 min. wandelen
  • ‪Da Ivo - ‬2 min. wandelen
  • ‪Panificio Centrale Genova - ‬3 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Square apartment?

Ja, bij deze accommodatie zijn honden en katten met een gewicht van maximum 10 kg per huisdier toegestaan (maximum 1 in totaal).

Hoe laat kan ik bij Square apartment inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Square apartment uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat Square apartment?

Dit appartement in Chiavari ligt op 15 minuten wandelen van Pastificio Prato en Chiavari Beach. Ook Colonia Fara en Porto di Lavagna liggen op 2 km afstand. Station Chiavari ligt op maar 2 minuten wandelen en naar Station Lavagna is het 28 minuten wandelen.

Beoordelingen over Square apartment

Beoordelingen

7,4

Goed

Gastenscore: 10 - Uitstekend. 0 van 3 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 2 van 3 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 1 van 3 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 3 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 3 beoordelingen

6,8/10

Netheid

Beoordelingen

8/10 – Goed

Elias Immanuel W.

Beautiful building in a buitiful setting

The location was perfect and the view from the windows aswell. Only the dishes could have been cleaned
5 nachten verbleven in juli 2024

8/10 – Goed

Mireille A.

Positief: Netheid

Bon séjour en famille

Bel appartement spacieux , qui demande à être modernise ,belle terrasse sur le toit Bon emplacement un peu bruyant
3 nachten verbleven in mei 2022

6/10 – Redelijk

Antonio B.

Mah!!!

Il punto di forza di questo appartamento è la posizione centrale, nella piazza del Comune e a 50 metri dalla stazione e dal lungomare. Per il resto molte cose da rivedere. L'appartamento è situato al 2o piano senza ascensore (non adatto per persone anziane) dell'hotel dell'Orto, con cui condivide il ricevimento e il bar. La pulizia non è assolutamente soddisfacente e i letti non molto comodi; il 2 bagni sono al piano superiore, collegati con una scala un po' scomoda. Mobilio vecchio e molto impolverato, infissi del secolo scorso che non riparano minimamente dal rumore del traffico o degli schiamazzi notturni. Accoglienza inesistente. Sicuramente da apprezzare per la posizione, tutto il resto da rivedere (o da dimenticare).
3 nachten verbleven in april 2022