Riad Rifandalus ligt in Chefchaouen in het stadscentrum. Bezoek Chefchaouen Kasbah en Bab el Ain, enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar Talassemtane Nationaal Park en Park Sidi Abdelhamid. Bekijk onze reisgids voor Chefchaouen
Een gratis uitgebreid ontbijt, een dakterras en een koffiebar/café verwelkomen je bij Riad Rifandalus. Gratis wifi in de kamer, een tuin en een bibliotheek zijn beschikbaar voor alle gasten.
Andere voordelen van deze riad zijn:
Een shuttleservice van/naar de luchthaven, snelle incheckservice en een kluis bij de receptie
Barbecues, een 24-uurs receptie en hulp bij uitstappen/tickets
Conciërgeservice, gratis kranten en een bagageopslagruimte
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Riad Rifandalus bieden leuke bijkomstigheden zoals 24-uurs roomservice en luxe beddengoed, bovenop voorzieningen zoals gratis wifi.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
24-uurs shuttleservice van/naar de luchthaven op verzoek tegen een toeslag
Eten en drinken
Gratis uitgebreid ontbijt beschikbaar dagelijks van 08.00 uur tot 11.00 uur
Een bar/lounge
Een koffiebar/café
Snackbar/delicatessenwinkel
Dingen om te doen
Bibliotheek
Gezinsvriendelijk
Aparte slaapkamer
Snackbar/delicatessenwinkel
Wasserij
Voorzieningen
24-uursreceptie
Bagageopslag
Gratis kranten in de lobby
Kluisje bij het onthaal
Wasserij
Gastendiensten
Conciërgeservices
Droogkuis-/wasserijservice
Hulp met excursies en tickets
Meertalig personeel
Schoonmaakservice (dagelijks)
Buiten
Barbecue
Dakterras
Tuin
Meer
1 gebouw
3 etages
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Luxe beddengoed
Badkamer
Douche
Haardroger (op verzoek)
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Eten en drinken
24-uurs roomservice
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf 14.00 uur
Snelle incheckservice
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor kan een toeslag gelden). Je dient je aankomstgegevens vooraf aan de accommodatie door te geven. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Renovaties en sluitingen
Door renovatiewerken is accommodatie van 5 juni 2021 tot 31 mei 2023 gesloten. Zodra de werken voltooid zijn opent deze weer zijn deuren (einddatum kan wijzigen).
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je EUR 15 per huisdier, per nacht
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 3.15 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 12 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor huisdieren: EUR 15 per huisdier, per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een erkend identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Deze accommodatie serveert geen alcoholische dranken en staat geen alcohol toe.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Riad Rifandalus?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van EUR 15 per huisdier, per nacht.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij deze riad zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Riad Rifandalus inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 14.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Riad Rifandalus uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Biedt Riad Rifandalus een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is op verzoek een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar.
Waar staat Riad Rifandalus?
Deze riad ligt in Medina van Chefchaouen, vlak bij Plaza Uta el-Hammam, Place Haouta en Chefchaouen Kasbah. Ook Grote Moskee en Bab el Ain liggen op 5 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.