• Châtel Multipass Activiteiten/Uitstapjes/Cultuur/Sport/Gezin in de zomer: aangeboden door je gastheer.
De residentie Chalets des Freinets ligt rustig aan de Route des Freinets, tussen het centrum van het dorp Châtel en het skigebied Linga, op slechts 10 minuten lopen (600 meter) van het kerkplein. De ligging van de residentie is perfect voor een rustige vakantie, maar toch niet te ver van de winkels, restaurants en bars.
De halte van de gratis pendelbus, op slechts 100 meter van de residentie, biedt gemakkelijke toegang tot de skiliften van Super-Châtel, Pré-la-Joux en Linga, evenals tot de ‘pious-pious’ (ESF voor 3- tot 6-jarigen). Zowel in de winter als in de zomer rijden de pendelbussen elke 20 minuten, en dankzij de "Pysae"-app kun je de bussen in het resort in realtime volgen.
OPTIES: • Eindschoonmaak: inbegrepen in de vermelde prijs. De eindschoonmaak omvat niet de keuken, de afwas en het afval; er wordt een toeslag van 80 € in rekening gebracht als je dit niet in orde hebt gebracht case. • Beddengoed: Inbegrepen (lakens en handdoeken). • Bedden opgemaakt bij aankomst: Inbegrepen. • Annuleringsverzekering: Optioneel tegen 4% van de huurprijs.
INFORMATIE
• Winterbanden/sneeuwkettingen zijn verplicht tijdens het winterseizoen. • Garage voor één auto. • Eigen skikluisje. • Toeristenbelasting: 2,30 € extra per nacht per volwassene (vanaf 18 jaar). Te betalen bij aankomst. • Huisdieren: niet toegestaan. • Borg: 1000 €
Gelijkaardige accommodaties
Peaceful apartment in Châtel with WiFi and parking
Châtel
Peaceful apartment in Châtel with WiFi and parking
dit appartement ligt in Châtel in de bergen. Ontdek de prachtige natuur van de omgeving bij Lac de Montriond en Wandelpad van Gallery Défago. Daarnaast kun je ook Zoutmijn van Bex (Mine du Sel) en Musée Suisse de l'Orgue bezoeken, enkele culturele hoogtepunten. Aquariaz-waterpark en Espace Aquatique zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Châtel
Zijn huisdieren welkom bij APARTMENT CHÂTEL - Les Freinets A202?
Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.
Hoe laat kan ik bij APARTMENT CHÂTEL - Les Freinets A202 inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 17.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij APARTMENT CHÂTEL - Les Freinets A202 uitchecken?
Je dient om uiterlijk 09.00 uur uit te checken.
Waar staat APARTMENT CHÂTEL - Les Freinets A202?
Dit appartement ligt in de bergen, op 5 minuten wandelen van Les Portes du Soleil en L'Oy-skilift. Ook Châtel Visitor Center en Skilift van Super Châtel liggen op een kwartiertje wandelen.