Gehele woning

The Little House in the Jungle

Fotogalerie voor The Little House in the Jungle

Een moderne woonkamer met een televisie, bank en fauteuil, een eethoek met barstoelen, en een trap die naar een keuken leidt.
Een moderne keuken met een houten tafel, vier stoelen, een kroonluchter en een trap.
Een woonkamer met een bruine leren bank, een glazen salontafel, een vloerlamp, een radiator, een wandtapijt, een spiegel en een houten kist.
Een huis met een stenen gevel, pannendak en een kleine tuin met een zwembad.
Een woonkamer met een houten eettafel, een blauwe fauteuil, een bruine bank, een open haard en een tropische muurschildering.

Beoordelingen

10 op 10 –
Uitzonderlijk

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Buitenruimte
  • Barbecue
  • Open haard
De huidige prijs is € 277
inclusief belastingen en toeslagen
8 nov - 9 nov

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

The Little House in the Jungle

  • Wij stellen ons volledig ingerichte gastenhuis ter beschikking, waar wij zelf een jaar lang woonden tijdens de renovatie van ons hoofdgebouw uit 1907. Deze woning is ontworpen om comfortabel, praktisch en aangenaam te zijn voor dagelijks gebruik.



    Als liefhebbers van planten en reizen hebben wij een weelderige tuin met tropische invloeden gecreëerd, ideaal om te ontspannen en even helemaal weg te zijn. Op zonnige dagen genieten jullie van een privé buitenruimte: een bakstenen terras voor het huis, volledig gereserveerd voor gasten, perfect om te relaxen tussen het tropische groen.



    Het huis is circa 60 m², zeer licht en geeft direct toegang tot het privéterras. Het gastenhuis en het terras zijn volledig voor jullie, zodat jullie in alle rust kunnen verblijven.



    Indeling van de woning:



    Begane grond: gezellige leefruimte, toilet.

    Eerste verdieping: 2 kleine, knusse slaapkamers, 1 badkamer met douche.



    Voorzieningen: wasmachine beschikbaar.



    Er worden geen schoonmaakkosten gerekend; wij vertrouwen erop dat jullie het huis schoon en met respect achterlaten, zoals het ook aan jullie wordt aangeboden.



    Een ideale plek voor een ontspannen, authentiek en groen verblijf, dicht bij de stad.

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

deze cottage ligt in Chartres-de-Bretagne. Bezoek culturele hoogtepunten Musée de Bretagne en Le Liberté. Daarnaast kun je ook enkele van de bezienswaardigheden in de buurt verkennen, zoals Halles Centrales en Le Couvent des Jacobins. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Roazhon Park of kies voor een avondje uit bij Château d'Apigné. Bekijk onze reisgids voor Chartres-de-Bretagne
Meer cottages in Chartres-de-Bretagne
Kaart
Chartres de Bretagne

In de buurt

  • Een historische kathedraal met twee torens en een groot centraal raam.
    Rennes-kathedraal
    18 min. rijden - 11.9 km
  • Hippisch centrum Fénicat
    4 min. rijden - 1.7 km
  • Centre Cultureel Pôle Sud
    4 min. rijden - 3.1 km
  • Roazhon Park
    12 min. rijden - 11.0 km
  • Le Couvent des Jacobins
    20 min. rijden - 12.6 km

Lokaal vervoer

  • Station St-Jacques-de-la-Lande - 7 min. rijden
  • Saint-Jacques - Gaîté Station - 7 min. rijden
  • Rennes (RNS-Saint-Jacques) - 12 min. rijden

Restaurants

  • Befana
    6 min. rijden
  • McDonald's
    5 min. rijden
  • Ferme Auberge Sarl
    6 min. rijden
  • Le Vallon
  • Syndicat Intercommunal Restauration

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij The Little House in the Jungle?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost een verblijf bij The Little House in the Jungle?

Vandaag, 4 nov. 2026, kost een verblijf bij The Little House in the Jungle van één nacht voor twee volwassenen op 8 nov. 2026 min. € 277, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoe laat kan ik bij The Little House in the Jungle inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij The Little House in the Jungle uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat The Little House in the Jungle?

Deze cottage in Chartres-de-Bretagne ligt op 2 km afstand van Hippisch centrum Fénicat en Centre Culturel Pôle Sud. Ook ENS Rennes en UniLaSalle Rennes liggen op 5 km afstand.

Beoordelingen

10

Uitzonderlijk