Single-storey family home with heated pool biedt onder andere een wasserij. Ga het net op via wifi in de kamer.
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Single-storey family home with heated pool hebben voorzieningen zoals internettoegang.
Er zijn extra gemakken voorzien in de kamers zoals:
Badkamers met toiletpapier
Accommodatie-voorzieningen
Internet
Beschikbaar in de woning: wifi
Slaapkamers
3 slaapkamers
Badkamer
1 badkamer
Toiletpapier
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Wasserette
Comfort
Verwarming
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Aparte rookruimtes
Diensten en faciliteiten
Strijkijzer/strijkplank
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Gelijkaardige accommodaties
Fauvette, Gîte 2 Personnes Avec Piscine Chauffée, Sud Vendée Littoral
Chaillé-les-Marais
Fauvette, Gîte 2 Personnes Avec Piscine Chauffée, Sud Vendée Littoral
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
Events allowed: family gatherings and birthday parties
Roken
Smoking allowed: in designated areas
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten en evenementen (inclusief familiefeesten en verjaardagsfeesten) met max. 6 aanwezigen zijn ter plaatse toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt
dit vakantiehuis ligt in Charron. Bezoek culturele hoogtepunten Maison de la Mytiliculture en Mytilicultuurmuseum. Daarnaast kun je ook enkele van de lokale activiteiten beleven bij Vieux Port en Golf de La Prée. Musee d'Histoire Naturelle en Les Jardins du Sculpteur Jean-Marc de Pas zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Charron
Réserve Naturelle Nationale de la Baie de l'Aiguillon
2 min. rijden - 2.4 km
Vieux Port
24 min. rijden - 26.7 km
Port des Minimes
32 min. rijden - 29.4 km
Lokaal vervoer
Station Angoulins sur Mer - 25 min. rijden
Luchthaven La Rochelle-Île de Ré (LRH), Frankrijk - 30 min. rijden
Restaurants
Restaurant Le Marais Fleuri
12 min. rijden
le kiosque a pizzas de Marans
10 min. rijden
La Fagotine
11 min. rijden
Boulangerie Genier Stephane
10 min. wandelen
Le Narval
9 min. rijden
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Single-storey family home with heated pool?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Single-storey family home with heated pool inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Single-storey family home with heated pool uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.30 uur uit te checken.
Waar staat Single-storey family home with heated pool?
Dit vakantiehuis in Charron ligt op 2 km afstand van Parc Naturel Régional du Marais Poitevin en Réserve Naturelle Nationale de la Baie de l'Aiguillon. Golf van Biskaje ligt op 3,2 km.
Beoordelingen over Single-storey family home with heated pool