Bekijk de voordelen waarvan je profiteert met VIP Access
Als lid krijg je meer
Bespaar 15% of meer op geselecteerde VIP Access-accommodaties als je het Silver-niveau of hoger behaalt
Geniet van topkwaliteit en uitstekende service
Krijg een voordeel tijdens je verblijf bij geselecteerde accommodaties, plus gratis kamerupgrades, vroeg inchecken en laat uitchecken indien beschikbaar.
Selected Suites ligt in Stad Chania, een wijk in Chania. Oud-Venetiaanse Haven en Haven van Souda zijn enkele plekken die je niet mag overslaan als je iets actiefs wilt doen. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Nea Chora-strand en Gouden Strand. Grieks Nationaal Voetbalmuseum en Scheepvaartmuseum van Kreta zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Chania
97 Mark. Mpotsari, Chania, 731 36
In de buurt
Centrale Markt van Chania
9 min. wandelen - 0.8 km
Oud-Venetiaanse Haven
10 min. wandelen - 0.9 km
Vuurtoren van Chania
14 min. wandelen - 1.2 km
Stadskunstgalerie van Chania
7 min. wandelen - 0.6 km
Nea Chora-strand
10 min. wandelen - 0.9 km
Lokaal vervoer
Chania (CHQ-Luchthaven Ioannis Daskalogiannis) - 26 min. rijden
Restaurants
Senso
9 min. wandelen
Kross Coffee Roasters
6 min. wandelen
Everest
9 min. wandelen
Κρέπα της Ρωξάνης
9 min. wandelen
ΨΗΣΤΑΡΙΑ ΤΟ ΚΑΝΤΟΥΝΙ
6 min. wandelen
Over deze accommodatie
Selected Suites
Hotel vlak bij Nea Chora-strand
Selected Suites bevindt zich vlak bij Oud-Venetiaanse Haven en biedt onder andere een tuin. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Andere voordelen van dit hotel zijn:
Een buitenzwembad met ligstoelen en parasols bij het zwembad
Een lift, meertalig personeel en een bagageopslagruimte
Conciërgeservice
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Selected Suites hebben leuke voordelen zoals laptopwerkplekken en airconditioning, naast voorzieningen zoals gratis wifi en kluisjes.
Er zijn ook andere gemakken voorzien in de kamers zoals:
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 07.00 uur tot 21.00 uur.
Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
De houder van de kredietkaart waarmee is geboekt, dient deze kaart te tonen tijdens het inchecken, samen met een identiteitsbewijs met foto. Voor overige regelingen dien je voor aankomst met de accommodatie te overleggen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Renovaties en sluitingen
De volgende voorzieningen zijn elk jaar tijdens bepaalde seizoenen gesloten, en wel van 1 november tot 1 april:
Het zwembad
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen tot 18 worden niet toegelaten bij deze accommodatie. Alle gasten ouder dan 18 zijn welkom.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De stad heft de volgende belasting: van 1 november t/m 31 maart betaal je EUR 0.50 per accommodatie, per nacht.
De stad heft de volgende belasting: van 1 april tot 31 oktober betaal je EUR 2.00 per accommodatie, per nacht.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen; contante betalingen zijn niet toegelaten
Het personeel in deze accommodatie behoudt zich het recht voor om voor aankomst een pre-autorisatie uit te voeren op de creditcard van de gast.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een rookmelder en een EHBO-koffer
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Registratienummer van de accommodatie 1042K134K0501600
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 500 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Kinderen t/m 18 jaar worden in deze accommodatie niet toegelaten.
Veelgestelde vragen
Beschikt Selected Suites over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad. Het zwembad is ieder jaar seizoensgebonden gesloten van 1 november tot 1 april.
Hoeveel kost een verblijf bij Selected Suites ?
Vandaag, 12 okt. 2026, kost een verblijf bij Selected Suites van één nacht voor twee volwassenen op 5 nov. 2026 min. € 86, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Selected Suites ?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Selected Suites inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht.
Tot hoe laat kan ik bij Selected Suites uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Selected Suites ?
Dit hotel ligt in Stad Chania, op 15 minuten wandelen van Historisch Museum van Chania, Nea Chora-strand en Oud-Venetiaanse Haven. Ook Stadskunstgalerie van Chania en Folkloremuseum van Kreta liggen op een kwartiertje wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over Selected Suites
10
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
10
Netheid
10
Voorzieningen
10
Personeel en service
10
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 40 van 44 beoordelingen
10 - Uitstekend
40
Gastenscore: 8 - Goed. 4 van 44 beoordelingen
8 - Goed
4
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 44 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 44 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 44 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Agathi
20 aug 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
This is a great location located close to town and the beach! The rooms are so nice and everything is spotless. Highly recommend staying here!
5 nachten verbleven in augustus 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Kristin
9 okt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Super close to Old Chania Market. Coffee shop nearby. Easy, central walk to everything. Staff was super nice and helpful.
7 nachten verbleven in september 2026
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Rainer Thomas
27 sep 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Sehr schönes Zimmer mit Dampfbad und Balkon. Frisches und umfangreiches Frühstück aufs Zimmer. Sehr nettes und hilfsbereites Personal. 10-15 Minuten fußläufig zu Altstadt/Hafen und zum Stadtstrand Nea Chora mit nettem kleinen Hafen mit Fischrestaurants.
9 nachten verbleven in september 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Jan Philip
5 jul 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great spacious room with access to the pool
4 nachten verbleven in juli 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Francis
1 jun 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
L’hotel est super propre, les chambres étaient vraiment belle et le personnel très chaleureux et à l’écoute.
3 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Steven
13 jul 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Vanessa and everyone else that worked there were fabulous and very helpful. They did everything to make it a pleasant stay there.
4 nachten verbleven in juli 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
John
24 jun 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
An absolute dream accommodation
From the moment we arrived we were warmly welcomed by Abdul
Very professional friendly and customer service above and beyond
All the staff were amazing and couldn’t do enough for us….thank you
We will be back
4 nachten verbleven in juni 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Madison
4 aug 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
We really enjoyed our stay at Selected Suites. The location was very convenient to walk to Nea Chora Beach and to Old Town Chania. Busy street but usually not difficult to find parking and the staff assisted us with this when needed. We loved the breakfast and felt that the staff did a great job of being available whenever we needed something. The pool was a great addition, very clean and nice lounge chairs. Overall a great stay in the city.
5 nachten verbleven in juli 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Emily
26 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Perfect hotel, very clean and well looked after. Lovely friendly and helpful staff. Ideal location, walking distance to the town and port. Would highly recommend
4 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Ilona
23 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Good location, 10 mins walk to the old town.
Very clean spacious room and loved the steam room in the shower.
7 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Anisha
22 sep 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
I had a wonderful stay at Selected Suites, and the staff — especially Essam, Vanessa and Ayu — were exceptional. As I was travelling solo, their kindness and attentiveness really made a difference. They were always available on WhatsApp, regularly checked in, helped arrange taxis and made me feel genuinely looked after and safe.
The suite was beautiful, private and high-tech, with a private steam room and lovely amenities. The pool was perfect in the Greek heat, and breakfast was absolutely delicious — a huge feast delivered straight to my room.
A little outside the Old Town (around a 10–15 minute walk), but completely worth it for the peaceful, luxurious stay. I’d happily return!
5 nachten verbleven in september 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Joshua
24 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great experience from Abdel and the team. The rooms are immaculate and the steam shower was a very nice bonus.
1 nacht verbleven in mei 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Kai
24 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Really nice modern room, staff are super friendly, nearby shops. Would 100% revisit
3 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Louise
14 jun 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
This was our first time staying at this property and it won’t be our last. The accommodation was beautifully presented and spotlessly clean throughout. The staff were incredibly friendly, attentive, and genuinely couldn’t do enough to make our stay enjoyable.
The location is also excellent, being only a 10–15 minute walk from the Old Town and port, which made it very convenient for exploring the area.
We had a fantastic stay and would 100% return. Highly recommended!
7 nachten verbleven in juni 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Elis
9 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Beautiful rooms with exclusive feeling, balcony with sun throughout the entire day, absolutely great service from the staff, pool with shower and clean towels and also just a 10 minute walk from old port Chania with bakeries, shops and restaurants. Great experience!
2 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Samantha
17 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Lovely place :)
2 nachten verbleven in augustus 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Josephine
27 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
This is my 5th visit to Crete and have experienced great hospitality in all the hotels however Selected Suites was beyond exceptional and cannot be beaten. From the moment we arrived the service provided by Abdel and the team was something we will never forget. Breakfast is a must and the steam room in your bedroom really made our trip feel very luxurious
3 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Saadia
7 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Supermarket 2 minutes away. 15 minutes walk to port and old town. Abdel really friendly and helpful.
3 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
John
7 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very accommodating staff, easy check in when we arrived late with codes sent to us. Lovely comfy room
4 nachten verbleven in oktober 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Riley
20 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great room, pool and staff. Enjoyed the balcony space and the steam room. Abdel was very helpful. Would recommend staying here.
4 nachten verbleven in augustus 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Ida
6 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
We are really pleased with our visit. It gave us a feeling of luxury. Nice breakfast, little different with no buffet, but the basket in the morning was really thought thru. Would defenetly stay here again.
2 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Pirjo
14 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Huone hyvin moderni, tosin muu istumapaikka kuin parveketuoli tai sänky olisi ollut tarpeen. Samoin joku lipasto pienemmille vaatteille. Syksyllä uima-allas oli jääkylmä, alue kyllä miellyttävä sopivan taustamusiikin kanssa.
7 nachten verbleven in oktober 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Helena
4 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Topp hotell !!
Toppen hotell ! Nybyggt, rent och fräscht.
Stora rum med bekväm säng .
Steam rum med dusch vilket var fantastiskt!
Litet mysigt pool område .
Jätte trevlig och hjälpsam man i receptionen.
15 min promenad till stranden men rekommenderar istället att åka 8 km till Agia Marina strand .
15 min promenad till det fina hamnområdet med massor utbud av restauranger och shopping.
1 nacht verbleven in juli 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Shawn
13 dec 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
We absolutely loved our stay at Selected Suites in Chania. Everything was outstanding, from the warm and attentive staff to the perfect location and the beautifully designed room. Having a steam room in the suite was an amazing and unique touch—it truly elevated the whole experience.
The location couldn’t be better. We were able to walk to downtown so easily, which made exploring Chania effortless and enjoyable. The hotel is new, modern, and thoughtfully designed, and we genuinely felt privileged to have had the chance to stay here.
Highly recommended to anyone looking for a luxurious, comfortable, and perfectly located stay in Chania. We would absolutely return!
7 nachten verbleven in november 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Filip
7 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Modern hotel with great service
The hotel is brand new and very modern. Rooms are comfortable and aesthetically pleasing, the in-room steam bath/hamam is a nice touch. The room had AC and a TV with Netflix etc. Rooms have digital code locks which is a huge plus so that we didn’t have to keep track of a physical key. Pool area was nice and quiet during our stay and there was always plenty of room and free sunbeds. The hotel is centrally located and within walking distance from the beach, city center and old town. Great service, Abdel reached out through whatsapp on the day of our arrival, welcomed us to the hotel and made sure everything went smooth. If we had any questions or needed anything we could just send a message, or go down to the lobby. Overall very happy with our stay, would definitely recommend the hotel to anyone visiting Chania.