SorangBombang ligt in de buitenwijken en bij de zee in Geoje. Bezoek Krijgsgevangenkamp van Geoje en Tongyeong Sebyeonggwan Hall, enkele lokale bezienswaardigheden. Reizigers die graag shoppen, kunnen dat doen bij Geoje Gohyeon Market en Muurschilderijdorp Dongpirang. Geoje Jungle Dome en Geoje Shipbuilding Marine Cultural Center zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Geoje
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij SorangBombang inchecken?
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij SorangBombang uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.30 uur uit te checken.
Waar staat SorangBombang?
Dit appartement ligt bij de zee, op 5 km van Geoje Jungle Dome en op 10 km afstand van Jungnim-strand en Sanbangsan Biwon Gwangwan Sikmulwon. Ook Strand van Sagok en Geoje Panorama Kabelbaan liggen op 20 km afstand.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over SorangBombang
9,0
Fantastisch
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,0
Netheid
10
Locatie
10
Personeel en service
10
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 2 van 4 beoordelingen
10 - Uitstekend
2
Gastenscore: 8 - Goed. 2 van 4 beoordelingen
8 - Goed
2
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 4 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 4 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 4 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
YOUNGIN
26 jun 2020
Positief: Netheid, comfort kamer
깨끗하고 넓고 싸고 친절하고 다 좋음 굳이 흠을 찾으면 복층쓸 일이 없어 아쉬움
1 nacht verbleven in juni 2020
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Jiyeon
2 mei 2020
Positief: Netheid, comfort kamer
가족들이 함께하기에 딱좋아요
가족들이 사용하기에 방도 넓고 깨끗했어요
커플보다는 대가족이 함께하기에 딱좋아요
1 nacht verbleven in april 2020
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
CHOONGGI
26 apr 2020
Positief: Netheid, comfort kamer
뷰가 너무 좋아요
뷰 좋고 숙소도 아주 만족스러웠어요.
1 nacht verbleven in april 2020
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Geverifieerde reiziger
19 aug 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
최고예요!!
친구가족과 같이 다녀왔는데 가 진짜 너무너무 예술이었구요. 기대보다 훨씬 더 좋아서 너무 만족하며 편안하게 쉬고 즐기다 왔습니다. 최근 다녀본 펜션중에 단연 최고였어요. 번창하세요!